kaj naj naredim?

čas ima do 15. v mesecu, halo

Verjetno sta bila oba pri volji,ne? Povdarek na OBA! Torej naj sedaj OBA skrbita za otroke, v tem primeru oče z rednim plačevanjem preživnine. Ne vem zakaj se tako obešate na 20 v mesecu. Moj plačuje preživnino 10, ker si je mamica tako izbrala na sodišču, ko so ji to ponudili. Prav tako ne razumem zakaj nekatere zagovarjate neplačnike preživnin. Meni se zdi to zelo nizkotno dejanje neskrbnika, saj kot ste že vse ugotovile otrok je od obeh, zato naj oba zanj skrbita, tudi finančno. LP, J.

ja si pametna,isto vprasanje postavi moskemu,ki ne placuje prezivnine,je bil posiljen al kako ali sta bila oba pri volji?
ce te pa ze zanima,midva sva bila oba zelo,zelo pri volji in zato tudi oba zelo,zelo skrbiva za najino dete..

haha tale o partnerskem odnosu je pa dobra

Hvala Bogu smo si enkrat spet enotne, ne gre za to da lahko ali ne mores prezivljat svojih otrok, jaz svoje tri prezivljam sama ze ves cas, gre le za to, da je OCETOVA DOLZNOST prezivljat otroke in ce ne gre zlepa, mora it na tak bedn nacin prek sodisc, je pa jasno da v taksnih ljudeh ni ljubezni do otrok, torej se gre z njimi na krvavo.

Ce zenska nic ne stori za to da je za otroke tudi od oceta poskrbljeno, je kot bi metala denar skozi okno, to pa je v teh casih ze totaln absurd.

Sicer pa sem danes dobre volje, kupla sem si dva para elegantnih cevljev 😉) heheh.

tudi jaz bi si jih, sam ni bla prezivnina nakazana!!

JOKE 🙂))

Ja saj res, zakaj pa ne..Samo glede na prezivnine, ne vem ce bi lahko kupila dva para cevljev, mogoce v kaksnem kiku ce imajo tam cevlje, ne vem 😉))…
Seveda pa je res, da zdaj namesto da s svojo placo in viskom kupis tudi sebi kdaj kaksen luksuz, moras sama vzgajat in prezivljat otroka in to ni normalno! Zato pa poskrbi zase, zase moramo sami poskrbet, saj vidis kako tipi to znajo, od njih se moramo ucit 😉))). Je pa gadno to s sodisci, vem, ni nam to potrebno, ampak reci si: se par stvari in pol zadiham mirno… Bori se, samo vozacice klonejo!

lahko se zacnete uciti od studentov kako se to dela,najprej zmeces kup kamenja na fasado njegove bajte(ce ne nakazujes meni,bos pa zidarjem,denar mora krozit haha)pol mu pa za finale se nago rit pokazes-samo pazi,da te ne naskoci.

Pozdravljena

če želiš me kontaktiraj na mail v niku, pa ti lahko povem vse možne variante, ki sem jih v 25. letih sprobala glede izterjav preživnin na sodiščih.
Glavo pokonci in lep dan

New Report

Close