Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost kaj mislite o kajenju trave?!?

kaj mislite o kajenju trave?!?

Zakaj je pa tega zdaj treba??? Kr neki težiš. Jaz se čisto strinjam z Robijevim postom.

pa kwa te na zdej po hrbtu pocoham?….dej mi mir!

V kaj se je zdaj ta moja tema sprevrgla?!?

Danes sem si vzela popoldan čisto zase. Ob 11.00 sem šla na kolo (in vsa zgrožena opazila, da imam kondicijo kot 80 letna babica, ter se vmes odločila tudi, da se bom začela več s športom ukvarjat, saj ti daje optimizem!) in za ves širni svet izginila za 4 ure. Vozila sem se okoli, se usedla za Savinjo in brala knjigo o osebni rasti… Vzela sem zraven svoj rokovnik in si napisala vse, kar mi je rojilo po glavi (kasneje bom poskusila spravit v neko smiselno celoto in zapisati vse skupaj v dnevnik, saj me to ful “osvobaja”), načrte in odločitve…
Potem sem šla do babice, se malce pogovorila z njo in… vmes je klical moj fant. Bila sem sprva kar malce hladna do njega in komaj pristala na zmenek z njim, ker sem bila še vedno malce jezna na njega. Čez slabo uro sem šla k njemu…
Imela sva debate o vsem tem… o tem, kako se res (tako kot si rekla, Acerola) enkrat skregava zaradi prijateljev, drugič zaradi trave, tretjič zaradi ne vem česa… Ne bom komentirala ničesar… Le to rečem, da greva počasi naprej.
Kot je rekla Acerola, mora v meni dozoreti… tudi pri bivšemu sem potrebovala kar 3 mesce, da sem dojela, da ne gre več in sem naredila konec. Vsak človek ima svojo kritično točko in ko jo nekdo preseže, je konec. In takrat je konec za vedno. Vsaj pri meni. Drugače pa se še kar vleče in se sprašuješ, če si naredil prav…
Ugotovila sem tudi, da sem naredila sama ogromno napak v najini zvezi in to tudi priznam. Samo to še vedno ne opravičuje njegovega početja…
Moram to prespati, premisliti, se sama tudi spremeniti malce… in počasi bova lezla naprej…
Če bova skupaj, OK… če ne, pa se bom mogla tudi s tem sprijaznit. Žal!

nova
Uredništvo priporoča

Hmm spet ena mimo. Poznam najmanj 20 hudih poslovnezev, ki na vsake tolk cajta zaradi svojega mira lepo prizgejo joint in uzivajo, a na zalost poznam tudi veliko znanih ljudi, ki pa vecera ne koncajo brez svoje spurice belga prahca, pa teh je v lj hmm pocasi ze zelo zelo veliko in med njimi je tudi veliko tistih tvojih decov…

prav imaš. ampak slaba propaganda. taki ljudje imajo slej ko prej tudi težave z zasvojenostjo ali policijo, pa še javnost jih označi za drogeraše, pa naj prižgejo joint ali vlečejo kokain. ni prihodnosti v tem. lp

Vidim,da se trudiš in hudo mi je zate. Vrtiš se v krogu iz katerega ni izhoda in po nepotrebnem izgubljaš zelo dragoceno energijo.Kriv pa ni fant ampak tvoj vzorec vedenja,ki si ga nasledila v družinskem krogu.
Ker se rada samoizobražuješ, ti predlagam, da si prebereš knjigo “Ženske,ki ljubijo preveč”.

helou studentka!
lepo da si si vzela dan zase. takih naj bo se vse vec, da se pomirs v naravi! tako sem jaz vceraj. namest da bi se ucila za maturo, smo s prjatlcami vzele avto in sle po beli krajini, se osvezile v koupi, se nastavljale soncu… in bilo je prelepo! clovek se tako pomiri, pozabi na skrbi in barem za trenutek ti je lepo in to je vredno tega truda!
tvoj fant se je pac napil. ocitno tega ne prenasas, ampak vrjemi, da ni panike, ce se fant 2x, 3x na leto takole iznori. vem da je prej redno kadil travo in zdej vec ne in ce je enkrat v enem letu prizgal joint, ne delat scene. ampak se mi zdi, da ce se ne bosta pogovorila in razcistila stvar (ne postavljaj uletimatov ampak kompromis), bo slo samo se dol in mozno da bo fant nasel svoj mir vse pogosteje v travi in alku. studentka, graditi morata na ZAUPANJU!!! vidim, da si to spoznala, saj si omenila, da je zaupanja vse manj. brez zaupanja, se ne da nikamor priti, niti pocasi ne. zato ga morata cimprej pridobiti nazaj, da bo vajina zveza funkcionirala dalje. najprej se spocijta vsak po svoje, potem pa skupaj in videla bos, da bo slo vse lazje naprej, obenem pa zaupanje, zaupanje in samo zaupanje!!!
caos

Ne maram droge in podobnega sranja….. Niti alkohola!

Če mu ni lepo s tabo brez tega, potem bi jaz prekinila razmerje, ker ni zdravo…
Čeprav je lahko govorit! Težje pa potem naredit kaj…

Rešitev pa ni v tem, da mu kajenje prepoveš (saj veš, da je potem še slajše), temveč da mu stojiš ob strani in ga podpiraš … npr. da pusti prijatelje, ki kadijo, si poiščita hobije – morda skupne, ne hodit ven v kafiče – ali pa zamenjajta lokacijo,…

Ne pa vztrajat za vsako ceno v takem odnosu! Saj nisi ena poklicna samaritanka… ;))

Ej Študentka!

Nehaj ga srat zaradi te travce!!! Je še dosti drugih stvari, ki so bolj škodljive, kot pa je en pokajen joint! Pa tega se začnite enkrat ljudje že zavedati, da trava ni nič slabša od raznih vodk in cigaretov!!!!!! In zakaj on ne bi smeo pokadit kakšnega, ko tebe ni? Kdo pa si ti, da ga boš omejevala!? Žena? Če je on zunaj z družbo in tebe ni, ker sta pač tisti večer vsak s svojimi, potem res ne vidim razloga, da ne bi pokadil enega. Je s tem kaj narobe? Pa sej si študentka, boš pa ja vedela, kako je to. Razen če si ena zakompleksana in boječa punca, ki gre ven, spije en majhen bambus, potem se pa že dere, kako je pijana! Katastrofa!

Ufffffff…. kolk ste že napisal. 🙂 Torej študentka… iz tvojih postov sem vidu, da ti je velik do njega in si ga ne želiš izgubiti brez bitke. Zato samo nekaj – s postavljanjem ultimatov (najprej travca, pol alko, pol večeri s prijatelji,…) ga boš v vsakem primeru nekoč izgubila. Mislim, da sedaj veš kaj moraš storiti oziroma kako se lotiti problema…

LP

norc, imaš pa res pravi nick…

vsako stvar je treba počet z glavo. če ma tip svoje meje postavljenje in vrednote urejene, ter mu lajf normalno teče, pol ni frke, če tut in tam skadi kak joint. vsak ma svoje navade in razvade… pomenta se in poslušaj njegovo stališče… sicer pa trava ni nič kaj hujša razvada kot pitje… ne vem, men se to skratka ne zdi nič takega… to je pač moje mnenje…

lp

Nism brala vsega, ker je preveč…ampak bom samo povedala svoje mnenje. Tudi sama med vikendom skadim “kak joint” in mi je čist kul…V mejah normale je čisto ok. Nekak mi je isto ali se tip zapije ko gre s kolegi ven ali pa zapoha…v vsakem primeru jemlje “drogo”. Ampak le redki so tisti ki so proti kakršnikoli drogi in se tega tudi 100% držijo. Jst iz tega ne bi delala panike, dokler obstajajo meje…Ko pa opaziš pretiravanje (pijan/zadet skoraj vsaki dan oz. zelo pogosto), potem pa je tukaj že resen problem…do takrat pa mislim da je harmless…

Ne vem, men se ne zdi nič posebnega, poskusila sem jo pred leti iz firbca, ni bilo nič slabega, pa tud nič dobrega, nobenga feelinga. Ne bi me motilo če bi tip hotel tu in tam poskusit, če bi pa non stop, pa še smrdel po tistem, bi mu pa rekla, naj preneha s tem al pa konc.
LP!

> norc, imaš pa res pravi nick…

Študentka! Mislim, pa takle reply, da sem res norc. Sem povedal kaj narobe? Sem se kaj zlagal? Torej, če nimaš boljšega odgovora, kot je bil ta, potem raje ne napiši nič. In nehajte že enkrat omejevat ljudi okoli sebe. Imam partnerko že štiri leta, pa ona niti slučajno ne poha, pa se zaradi tega nisva še niti enkrat skregala. Zakaj bi pa v bistvu se? Boljše en pokajen joint, kot pa pet pirov pa gas. Se ti ne zdi?studentka je pisal/pisala:
>

prav imas kajenje trave ni neki takega morala bi se legalizirati

gre za staro temo, kar se mene tiče je prav da je prepovedana, nisem še srečal normalnega pa da jo kadi, jaz bi jo dovolil v medicinske namene tako vzgojo kot uporabo to je pa tudi vse

Nimaš pojma, na žalost.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close