Najdi forum

Je poljub za vas varanje?

Včeraj je padla ena debata. Kako se zdi vam? Za moje pojme je tudi “samo” poljub že varanje. Pravzaprav meni poljub sploh ni “samo”, če me razumete. Kako pa ostali gledate na to? Zanimajo me predvsem moška mnenja, ženska nekako predvidevam.
Gre pa seveda za tak malo daljši poljub in ne za enga rojstnodnevnega cmoka.

Poljub je ljubezen, seks je pa včasih samo telovadba. Mi je dejal neki moški.

Ja, zame je to varanje.

verena
nova
Uredništvo priporoča

Joj, nehajte, jaz bi se zdaj poljubljala, da bi slina tekla v potokih…

Da.

Seveda je varanje.

Simpl kot pasulj … tak malo daljši in s čustvi nabit poljub vodi delje od “prijateljskega” poljuba in povzroča prebujanje čustev, kar je … lahko varanje, odvisno za koga. Lahko je zame, zanj ne, lahko zame ni, je pa za mojo prijateljico! Vendar, če dva nista pripravljena iti dlje od poljuba, potem se sprašujem, zakaj pa iti DO poljuba ?? Varanje se začne lahko že v mislih o tem, kako bi se z njim strasno poljubila, mar ne ??? :-))))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Vsak poljub nekaj pomeni…

Zame ja.

M

Meni se tak poljub vseekakor zdi varanje! Nobene dileme.

Jap, definitivno. Zame je tudi poljub varanje.

Varanje, da .

na ustnice in/ali v usta vsekakor

Definitivni NI varanje.

---------------------------------------- Novi štajerski pregovor: Kjer je dim, tam je tudi radar


Če bi tvoj partner poljubil sodelavko na vrat, ali ramo, ali bog ne daj kam drugam, potem ne bi bilo varanje? 😉

Ej, GOSPOD, seveda JE varanje. Predstavljaj si (če si moškega spola), da se tvoja žena, punca doooolgo, strastno ipd. poljublja z drugim moškim. Ti je povsem ok? Ji ne bi zameril? Bi ti bilo res vseeno?

Če pa si ženskega spola:)), pa si predstavljaj obratno situacijo.

Eh moški so prasci, vsi od prvega do zadnjega – ampak vsak po svoje.

Itak. Važen je namen, ne samo dejanje.

Seveda da ni varanje. Jaz mojemu dovolim da se poljublja naokoli kadar hoče in kolikor hoče.

Halooooooooooooooooooo!!!!

Valjda da je.

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

Vsekakor varajnje,

K.

New Report

Close