Je mogoče, da je nekdo nekje zame?

Odločila sem se, da vam tudi jaz pišem. Na te strani sem zašla pred dnevi, sprva vas le brala, zdaj vam pa pišem.

Imam nekoga, ki me ne ljubi.

Ki me skriva pred prijatelji, ki jim noče priznati, da noči preživlja ob meni, da je moj, kot pravi, samo moj.

Ki pravi, da mu pomenim vse na svetu.

A zakaj me potem skriva? Zakaj ne odpelje nikamor s seboj? Le ko je pozna ura, pride k meni. Vendar se obnaša zadnje čase zelo nenavadno. Ko pride me ne objame, ne stisne k sebi, le zelo uraden je.

A pravi, da me ljubi.

Potem zjutraj oddide. Piše sporočila, pokliče, le zakriva, najino vezo tako zelo zakriva.

Jaz tepka, pa mu verjamem. Verjamem? Že dolgo ne več. Ima me verjetno res le za potešenje svojih potreb v postelji.

Nekje drugje pa je nekdo drug.
Vedno bolj mi ogreva srce. Rahlo nedostopen, ne vem. Kako naj naredim konec dosedanji tajni vezi, da me ne bo bolelo.

In ali mislite, da sem pripravljena na novo vezo?

Začnimo z odgovorom na vprašanje na koncu, pa morda vzemi v obzir da ni nujno da imam prav – nisi pripravljena ker imaš trenutno stanje približno tako kot je sedaj zunaj ko odpada listje, veter pa ga raznaša okoli.

Najprej je treba lajf urediti, ti pa si trenutno dopuščaš tako stanje. Ne vem sicer koliko si stara in če je ta tvoj lover sploh free, da prihaja samo na nočne vizite je – tako malo, saj veš, dvomljivo. In zakaj to dela ? Ker mu odpiraš vrata, simpl. Vsak kateri ljubi, nima partnerja kaj skrivati, ne bom več filozofiral v tej smeri, menda ti je jasno.

In tisti drugi, hja – pusti onega za sedaj še kar tam, najprej tole popredalčkaj, pa ne delaj po načelu “staro za novo”, drugače bo sama štala. V srčku.

Cec, hvala za odgovor.

Lep dan, še naprej.

Enako !
Saj bo še kdo dal svoje mnenje, kar počasi 🙂

Še nekaj si pozabila… da tvoj partner tudi zelo dobro laže- laže tebi.
Vse to pa počne samo zato, ker mu ti to pustiš.

Ja, ne le to,norca se dela iz mene. Ljubezen moja pa je močnejša od moje pameti in razsodnosti.

Dobro je, da si to že ugotovila in vrjetmi, da te bo nekega dne tudi ljubezen do takšnega izkoriščevalca minila.
Nekateri nikoli ne snamejo rožnatih očal in lahko tudi do konca življenja živijo z nekom takim skupaj.

Mene pa zanima, ali si ga kdaj vprašala zakaj imata tak odnos. Ali sta govorila o tem, da se videvata izključno za štirimi stenami, da sta zmeraj sama, brez stikov z drugimi ljudmi.
Ali pa tega nisi vprašala, ker veš, da je moški vezan in si pristala na diskrenost.

V življenju ni žrtev so le ( glupi, naivni) prostovljci, ki čakajo, da bodo DRUGI skrbeli zanje; bolj kot ONI sami ZASE.

Če si stara 18 let ti je še nekako oproščeno…ljudje božji …enim pa res ni pomoči….

zakaj se bojiš povedati, kaj rabiš in kaj si želiš?
Ne boš verjela, ampak moški spoštujejo ženske, ki samozavestno izražajo svoje želje. Z drugimi pa pometajo, jih skrivajo in jih imajo za rezervo dokler ne najdejo take, ki jo bodo spoštovali!

Spremeni način komunikacije. Jasno mu daj vedeti, kaj si želiš od odnosa. Ne prosi, ampak mu povej, da si to želiš z NJIM. In ga vprašaj, če ti je to sposoben dati.

AnaMarija11,

koliko časa sta pa skupaj?
morda pa rabi le čas.

pa še nekaj…zakaj je tisti, ki ti ogreva srce nedostopen?

New Report

Close