Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Jaz sem jim poslala mail že par dni nazaj, pa do danes ni nihče odpisal.
ETPM prosim te, če javiš, če boš dobila kak odgovor. Hvala.

Bej
Nimam kaj dobrega povedati. Bili smo na sedežu v Limbušu in ni bilo mogoče dobiti ne
naše kuhinje nič. Sedaj ugotavljamo kako naj vložimo kazensko ovadbo. Vendar mislim, da ne bo
nič pomagalo, ker je v zadnjih dneh vloženih veliko tožb in denarja ni. Tako, da smo izgubili
ves privarčevan denar 3.100 eur in ugotovili, da je v Sloveiji pač tako, da ne smeš zaupati
nikomur več, še posebej slovenskim podjetjem. Razočarana sem pa na prodajalko, ki je najbrž vedela
kaj se dogaja in nas ni opozorila. Razmišljam celo da jo bom kazensko ovadila njo, saj je ona prevzela denar.
Vem, da delavci niso nič krivi, vendar v tem primeru je soodgovorna ker ni povedala kaj se dogaja oz. bi se lahko zgodilo.
V upanju!

Hermelika ti si navaden lažnivec, mogoče se kdaj srečama na relaciji Maribor-R……………. Pa lep pozdrav, bil si hudoben človek in ostal boš hudoben. Sem te prepoznal…….

Bej, pokličte me na številko 031654851, čimprej prosim….

Pozdravljeni,

tale zadeva, ki jo razpravljate glede kuhinj in nepoštenem in nekorektnem delu in odnosu delavcev v Limbušu je nefer.

S punco sva kuhinjo naročila decembra in jo v celoti plačala. Zaposleni v Planetu kuhinj so nama svetovali, da se naj obrneva na g. vodjo proizvodnje v Limbušu, ki se nama je takoj javil in nama korekto in pošteno povedal kakšna je nastala situacija pri njih in v celotni zgodbi. Dogovorili smo se za prevzem kuhinje (toliko kolikor jo je bilo narejene) in ko sva prišla v skladišče so nama delavci, ki tam že 1 mesec niso dobili plače in vedo, da gre vsa zadeva pod rušo pripravili, spakirali, pomagali naložiti, se potrudili in poiskali nekaj manjkajočih delov (kolikor so jih v skladišču imeli) in nama vse papirnato podpisano kuhinjo predali.

Sam to stvar vidim z vidika kupca, ki je bil opeharjen s strani vodstva firm kot so Finea, Spona,… in delavci v skladišču in proizvodnji kot tudi nekateri prodajalci nimajo pri tem najmanjših madežev na roki.

Sam vem da če plače ne bi dobil, ne bi delal in se trudil…. oni se. Spoštujem ljudi, ki so nama priskočili na pomoč v situaciji in vsaj nekoliko omilili zadevo.

Hvala

pa kaj ste vi čisto nori! čisto ste zgrešili temo in kot ponavadi spet pljuvate po tistih, ki so najmanj krivi. žalostno je in za stranke , ki ste izgubile denar in za delavce, ki so izgubili še kaj več. nisem zaposlena tam ampak od blizu opazujem, kako se nekateri še vedno, kljub vašim grožnjam in pljuvanju po njih še vedno trudijo za vas. in to niso vodilni, ti so zapustili potapljajočo ladjo med prvimi.

HJA kej naj rečem sran**??
Ker smo iz okolice Krškega smo šele danes zvedeli, da smo kupili PLANET oz. meglo.
Vse kar je si želimo da dobimo vsaj kuhinjo, ki smo si jo v družini tako želeli.
Prosim kogarkoli za informacijo če se nam jutri splača it v Maribor??

KONTAKT: [email protected]

Za pomoč se vam že v naprej zahvaljujem

Komu naj poveste kaj. Tam vam piše gregorec rtv slovenija, Povejte koliko denarja ste dali in stopite skupaj vsi. Naj pride v javnost prevara. Kriva je sigurno Fineja g. Borec in njegovi vodilni.
Že za Spono je bila kriva Fineja pa se v treh letih ni zgodilo nič.

Vsem opeharjenim upnikom sporočam,da ste tistega lepega sobotnega popoldneva zgrešili lokacijo vašega jokcanja.Problem ni bil v Lj ampak v MB,oziroma v Limbušu,kjer so se vaše kuhinje izdelovale.Namesto da bi se zbrali in odšli v limbuš in stopili v stik z delavci ki so izdelovali vaše kuhinje in ki so vam stale v skladišču,ste raje odšli v lj,da bi se zjokcali pop tv in rtvslo,Zahvalite se pobudniku akcije,pri katerem ste izgubili še zadnje upanje!!sam sem se raje odpravil v Limbuš,da preverim kaj se dogaja,stopil v stik z delavci,ki so se potrudili zame,mi kuhinjo izdelali,tako da sem jo brez problema prevzel!!SEDAJ JE PREPOZNO!,KUHINJ NI VEĆ,SAMO KREDIT VAM JE OSTAL.žAL!

LEPI Smo bili v limbušu sam smo tko pozno plačali naše akontacije da bi kuhinje začel sprovajat šele prejšnji teden oziroma v naslednjih dneh.Vtem je problem kreten kretenski…

Ja v btc smo se zbrali zaradi tega ker smo se zbrali oškodovanci od Portoroža do Zgornje savinjske doline tko da je bila pot približno enakovredno dolga.

HJUH !

lahko da sem kreten kretenski,ali karkoli drugega,vendar js kuhinjo imam,ti svojo lahko samo sanjaš!! vsi upniki pojdite na pop tv po kuhinje! imajo akcijo,plačaš dve vzameš eno!! tk ko se bo zdej z vami nardilo:plačal ste dve dobil boste eno ali nobeno1,hahahahaha,kekci jedni!

Lepi!
Veš da te je res lahko sram, ko si deaš norce iz ljudi (pa naj bodo to stranke, ali delavci), ki so bili oškodovani. Bodi srečen, da si dobil kuhinjo in to privošči tudi drugim. Prehitro se ti lahko take stvari vrnejo. Zato je pa tako v Sloveniji, ker veliko, preveliko ljudi postaja takšnih, kot si ti.

Odgovor drugim:
Mi smo emaile poslali v Planet že 21.5. in 23.5. in na nobenega nismo dobili odgovora.

Kolikor vem morajo jutri tudi delavci v proizvodnji v Limbušu zapustiti prostore. Če je drugače naj odgovori Bah.

Moj predlog vsem je da pokličete Bah-a, ki se edini trudi, če je kakšna možnost, da dobite kaj od vaših kuhinj, ali pa da greste v Limbuš. Toda takšnih stvari se ne odlaga.
O vodilnih že dlje časa ni ne duha ne sluha.

Sicer nam ostane edino upanje, da se bo s tožbo dobilo kaj iz stečajne mase. V kar jaz močno dvomim. Še prej se je treba pozanimat kakšni bodo stroški tožbe. Da ne bo res dvojne zgube.

Podprite minejamilana in se pridružite kjerkoli že z rtv. Novinarji se še včasih dokopljejo do kakšne resnice , predvsem pa pospešijo stvari.

Kolikor sem se jaz pozanimal si tudi z našimi “inštitucijami” nimamo kaj dosti pomagat v tem primeru.
(noja, tudi v drugih ne).
LP

Če sem koga užalil,se vnaprej opravičujem.bistvo mojega posta je bila v tem,da ste se lotili problema na napačni strani.VEDITE!,da novinarje boli kinta za naše kuhne.Če jih dobimo al pa ne! njim je samo za senzacije iz terena,da si povečujejo naklade!,ali pa gledanost.Novinarji vam ne bodo dali kuhne!!Oni jo imajo doma,vi si jih boste morali(meni je hvalabogi) uspelo,najti drugje,oziroma vaš denar.Vendar se bojim da je vse skupaj prepozno.KRIVEC je mrtev,računi prazni,banke bodo prve ki bodo pobrale kar je kaj vrednega,tako da je vlka verjetnost,da boste ostali brez vsega!!,sej vidite kakšno sodstvo imamo!,vsi so povezani z mafijo!!,pa veliko sreče vam želim pri reševanju nastale situacije! v pravne postopke vkalkulirajte takse,čas odvetnika sodne stroške,potne stroške,vaš čas.ko potegnete črto pod vse to boste plačali še eno kuhinjo!,to je bil nasvet od pravnika,ko sem šel k njemu po nasvet!!

Resnično bi se rada zahvalila zaposlenim, ki so ostali in pomagali rešiti, kar se je rešiti dalo. Vsaka vam čast! Kljub temu, da sem tudi sama bila oškodovana in bom morala še kar nekaj denarja vložiti v kuhinjo, ste vi tisti, ki ste situacijo omilili. Preprosto ker ste bili tam in naredili kar se je še dalo.

Glavni ”junaki” so brez slabe vesti vzeli kar jim ni pripadalo in izginili. Reve pač. To so ljudje, ki iščejo srečo v denarju in katerega jim nikdar ne bo dovolj zato bodo to počeli dokler jim bomo mi ter zakoni to dovoljevali.
Srečni pa nebodo nikdar zares.

Tistim, ki ste ostali brez kuhinje svetujem naslednje ..

http://www.nasdom.net/default.asp?kaj=9&id=5779241

morda uspe. 🙂

pozdravljeni!
v tem tednu bi morala prevzeti kuhinjo v PLANETU KUHINJ V CE, ker pa sem jo naročila dobra 2 meseca nazaj in ker mi je prodajalka rekla da je rok dobave 45 dni seveda niti posumla nisem da bi se lahko zgodilo kaj takega.. nisem niti klicala saj sem jo pričakovala konec tega tedna.. včeraj pred spanjem pa slučajno preko prijatelja naletim na članek v DELU.. seveda nisem želela verjetni, in danes zjutraj sem na vratih trgovine prebrala napis: DO NADALJNEGA ZAPRTO ???!!!

v sredini marca sem plačala avans 2000€, moja vselitev pa je bila odvisna le še od kuhinje.. danes sem šokirana in zgrožena in nevem kaj kaj naredim ???!!! moj mail: [email protected] – rada bi prišla v stik z vami, ki ste v istem položaju, zato me le kontaktirajte, upam da nam s skupnimi močmi uspe!

p.s. preklicala sem vse možne številke, in nisem dobila nikogar.. ŽAL!!

Kaj še naprej misli Fineja in njen gospod Borec smešiti ljudi. Kdo je pobral denar, naj si pogledajo kaj je naredil z Spono – koliko upnikov je ostalo poplnoma nepoplačanih brez cvenka in to velike vsote. Naj nekdo nepristranski pogleda dokumentacijo staro tri leta če niso papirjev zakurili, mislim, da tisti glavni še so nekje in tudi ljudje, ki marsikarj vedo. Kakšno poigravanje je bilo z strani njega in Novaka. Zanimivo koliko denarja je pustila NOVA KBM s pomočjo glavnega g. Kovačiča svaka g. Borca. Nihče v Sloveniji se tega ne vpraša, samo ubogi delavec ti pa trpi in vsi ki so kupili kuhinje. Naj zve širna Slovenija – dajte na A kanal, novinarji bodo raziskali dokumente vse bodo dobili kar rabijo.

leon
Mi smo v Limbušu,dobili komplet kuhinjo par dni nazaj,tudi z pomivalcem! jo zmontirali bordo sijaj. ćudovito! kuhna za 1850 eur z vsemi aparati.Hvala vsem zaposlenim ki se še trudijo!Vendar sedaj je res vsega konec.Tisti ki ste med zadnjimi,ste nasankali.Materiala ni,ni dobaviteljev ni vodstva ni nič.In tudi vašega denarja ne: malo je upanja da uspete pri terjatvah. Se ne splača!,raje prpravte denar za novo kuhinjo.

New Report

Close