Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Miklavž Borec pravi, da je njihova vloga povsem drugačna od tiste, ki kroži po spletu. Podjetju Planet kuhinj so vseskozi pomagali, ne samo finančno, ampak da so podjetju vodili računovodstvo in mu niso zaračunavali najemnin (Planet kuhinj je namreč deloval na dveh lokacijah v lasti Finee). Finea je tudi med upniki podjetja (posojilo v višini več kakor 527.000 evrov).
povzetek iz časopisa Delo….

Zdaj pa jaz vas vprašam…

Finea ima prek računovodstvo poslovni izkaz( Planet kuhinj 2011)….13.000 € dobička… ob posojilih 527.000 € dolgovih dobaviteljem….dolgovi najemov prostorov…dolg do delavcev …. dolg do končnih kupcev…

Potegnemo črto… in je dolg ???!

Tega pa ni povedal da z posojilom 527…so transakcije letele nazaj na fineo…in da je to navadni nateg…

Kje so sedaj davčni,delavski inšpektorji…in kriminalisti ker v blinacah tukaj nekaj ne more štimat…

To je čisto izčrpavanje podjetja… že 3ič …!

Če je Finea posodila toliko denarja…naj še ga toliko da bodo stranke v celoti dobile ali nazaj kupnino… ali jim izdobavijo kuhinje… v celoti…

Ko prebereš članek iz dela… je že jasno..da odgovornost prelaga drugim (g.Krivec,g.Novak) še celo krivdo vali na nek način na dobavitelje…g.Borec je pa mesečno…. hodil na sestanke… in gledal bilance…ki so jih sami Finea prirejali… po občutku…

Na koncu pa kot vedno nastrada mali človek… KUPEC in DELAVEC…

In to je naša pravna država!

Tako kot je napisala MOII če bi nas bilo v btc v soboto ,več bi bilo bolje ,vendar začetek je.Ne vem od kod podatek da niso ven dali 20 kuhinj morda mislijo 200 kuhinj kar bo bližje resnici?
Hvala g Borec da boste poplačali dolg res hvala!!!Sedaj ko je ta izjava v delu bomo bolje spali!!

hahahaa kaksne neumnosti sem tuki prebral..

Pozdravljeni!
Nekaj časa sem razmišljal, ali naj še kaj napišem.
Pa sta me predvsem ODIN in KR nekaj v to izvala.
Tudi mi smo naročili kuhinjo pri Planetu in plačali polovico – avans. Ker se je bližal rok dobave sem poklical v trgovino in ugotovil da se nihče ne odziva….
Potrudil sem se in klical na več številk in se mi niso (vodilni in s tem po moje tudi odgovorni) nikjer oglasili.
Ker sem videl, da gre vse narobe, sem klical na tržno inšpekcijo, kjer sem dobil odgovor na kratko, da s takimi stvarmi nimajo nič. Klical sem na varstvo potrošnikov – odgovor kompliciran da ti vse mine. Po razmisleku sem se držal načela “bolje vrabec v roki, kot golob na strehi.” Odpeljal sem se v Limbuš, kjer od vodilnih ni bilo mogoče dobiti nikogar. V proizvodnji so mi dejali da imam narejene fronte. Poleg njih sem dobil še kar nekaj materiala – vodila, pante, ročaje, … Vem da ni vsega, vendar pa je vsaj nekaj. Ničesar nisem vzel, kar ne bi pripadalo k moji kuhinji. Odločil sem se da bom ostalo dokupil in dal kuhinjo naredit mizarju…
Prepričan sem, kot v večini primerov, da bo od tožb bore malo. Po moje ima firma prekleto malo premoženja, ki se bo izteklo v stečajno maso. Če pa že, ga bo večino porabil stečajni upravitelj za svojo plačo, pa še za plačo koga… Kot upnik si bolj na zadnjem mestu.
Tako da ODIN upam, da dobijo stranke denar vrnjen. Toda od kje. Tudi če dobimo tožbo, kdo ti bo dal denar, če ga ni… Tako je danes pri nas. Vodilni bodo že poskrbeli za sebe in svoj “delež”. Za stranke in delavce, pa je vsem bolj malo mar. Je prekleto nevarno, da si v tej “pravni” državi nakopljemo samo še nekaj stroškov in uničimo nekaj živcev.

Res še samo to manjka da bi za vse odgovarjali delavci. V dveh dneh, ko sem bil v Limbušu, sem lahko spoznal in ocenil delavce. Menim, da so fer in pošteni. Res ne vem od kje jim še volja da še sploh kaj naredijo. Po mojem zato, ker v strankah vidijo enake oškodovance, kot sebe. Ker iz tega foruma vem, kdo je Bah, se njemu in vsem zaposlenim v proizvodni zahvaljujem za trud in jim želim, da si najdejo zaposlitev dostojno človeku! Upam, da se ne bo še kakšna krivda zvalila na njih. Bah vsem še enkrat hvala za vaš trud!!!!!!

Pa še to v ljubljani se ni zgodilo skoraj nič. Le novinar Dela je napisal članek o opeharjenih strankah…, kar pa tako vsak dan piše po časopisih. Noja za to je izvedel še kdo, ki prej še ni vedel. Sicer se nas je zbralo 10 – 12 ljudi, ki pa nismo sprejeli kakršnih koli odločitev.

Sicer pa ko prebiram tale forum, pa tudi kaj drugega si ponovno odgovorim, da se Slovenci ne znamo več vzeti skupaj in eden drugemu pomagat. Samo še to manjka, da se začnete stranke med sabo žgati.
Ko bosta nad pohlepom…spet zavladala poštenje in pravičnost, bo pa v prelepi Sloveniji spet “luštno”.
Malo razmišljanja ob koncu dneva. Vsem želim, da se vam tole s Planetom kuhinj dobro izteče pa lepo pozdravljeni.

lep dan

bah 123 ,ja postavje se vprašanje z oničom zakaj ni vozo vaš voznik ,sta pa sama opravlala tisti ki lahko ,,,,,skladišnik šef proizvodne baje stanaložla avto in si sta odpeljala .To še bo zanimivo tukaj čitat ,ali pa kje druge doživljat.

Problem da se v soboto ni zbralo dovolj ljudi je najbrž tudi v tem, da ljudje še ne vedo kaj pravzaprav se dogaja. Sama sem izvedela šele včeraj in to po naključju, ko sem našla tale forum. Kuhinjo imam že v celoti plačano od začetka tega leta, pa je očitno ne bo. Sreča v nesreči da obstaja internet sicer bi slepo še naprej čakala na kuhinjo v prepričanju, da se izvaja inventura.

h[code]
ermelika [ Odgovor preko zasebnega sporočila ]
Re: Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

30.05.12 08:29
bah 123 ,ja postavje se vprašanje z oničom zakaj ni vozo vaš voznik ,sta pa sama opravlala tisti ki lahko ,,,,,skladišnik šef proizvodne baje stanaložla avto in si sta odpeljala .To še bo zanimivo tukaj čitat ,ali pa kje druge doživljat.
[/code]

HERMELIKA
še en oseba, ki misli da je pameten….si ja, ko k…..c….našega voznika ni že par tednov ni v službo, isto kot ostalih nekaj (po domače rečeno pizd)…če si ded, se prikaži na Limbuški 2, pa to reči v obraz, če upaš…samo vem, da nisi, da si ista pizda kot vsi ostali…

Belec in Onič delata svoje in še od ostalih delo.

Pa še to HERMELIKA-ti predlagam, da greš v večerno šolo in dokončaš osnovno šolo, ker si po pisavi sodeč, naredil največ 4. razred oš.

zabbica,—-pisava ni pomembna pomen besed in črk ,isto pri doktorju pisava je čudna pa se ve zakaj gre . vprašaj jih kaj je z avtom pa se ti bosta zlagala je pa pomen utujevat tuje stvari jajaja……………

Živjo,

za TV Slo pripravljam prispevek na temo Planet kuhinj. Če bi kdo bil pripravljen pred kamero povedat, da je bil opeharjen, koliko je plačal in kaj dejansko dobil, če sploh kaj, naj me prosim kontaktira na mail jasmina.gregorec@rtvslo

Hermelika, lep pozdrav.
Pridi na Planet kuhinj, po nekaj dobre volje. Če si prenehal z delom v Planetu kuhinj, zaradi tvojih dveh levih rok, je to tvoj problem. Za vse tvoje obtožbe, pa glej pridi na firmo vrži dokaze na mizo, pa boš videl rsnico. Po tem pa pričakujemo samo še opravičilo od tebe. to kaj ti obtožuješ, je kaznivo, tudi tu se te da otkrit.

Pa kaj ste ljudje znoreli, kaj bo Borec prelagal na Krivca(umrlega ) in Novaka to sta slamnata direktorja. Naj pokaže dokumente kdaj sta kupila planet kuhinj in koliko denarja sta vložila – nič. Vložila sta samo delo. Bilo je narejeno samo papirnato. Naj se končajo zgodbe tako kot treba, zakaj je Borec in njegova Saška hodla prej na Spono potem na Planet vsak teden na sestanke, za prazen nič sigurno ne. Zadnji čas da zberete moči oškodovanci, ki ste plačali avanse in ga daste na televizijo.
Svinjarija od svinjarije ko se izmika nepoštenim poslom.

jms—jaz sem prišo prineso papir plačo 520evrov dobiv od g. BELECA vse kaj ste mi bli dolžni in več.zato lahko rečem samo hvala,kaj pa se govori in piše, pa rečem kje je dim je tud ogen.

Neverjetno. 19.3. otvoritev salona na Ptuju, zdaj pa skoraj stečaj? Katero podjetje se sploh spravi v nekaj takega, če nima financ oziroma mu gre slabo? Kvečjemu zapreš najprej en salon, s katerim imaš največ stroškov ali ne? Čudni posli.

In po vsem tem upaš tako grdo pisat in obtoževat, sram te je lahko.
P.S.
Za tovornjaka pa raje vprašaj Policijsko postajo Tabor 2, ti bodo znali več povedat, kdo je odtujil tovornjaka in kje je zdaj.

Hermelika to kar si napisal je laž.Nobena stranka meni ni plačala 520 evrov. in me nena nekaj obsojaj….

Bad123…
Prosim te, če nama lahko pomagaš, ker sva tudi midva plačala kuhinjo po avansu, kako bi preverila, če je najina kuhinja slučajno še na skladišču, na koga bi se lahko obrnila…
hvala ti za tvoj trud….

Pa logično je po tem takem… delavci niste prejeli plače…. niste imeli vseh prispevkov plačanih…zdaj pa morate ta minus še not dobit ali kako?? prava Borleska je ta Planet kuhinj…

Uboge stranke…samo to lahko rečem!

Strankam svetujem…da se zberejo skupaj… in skupaj nastopijo….proti prevari.

Ampak koliko se vidi… se firma na veliko ropa.. in vprašanje… kaj boste še lahko dobili…

Srečno!

Pozdravljeni!

Tudi mi smo vplačali avans za kuhinjo z vsemi aparati.
Danes sem jim poslala e-mail in fax, ter če ne bo odgovora bomo podali
kazensko ovadbo. Če ima kdo kakršnikoli podatek ali dokument, ki bi pomagal pri
vlogi ovadbe, vas lepo prosim, da pove.
Lp,

New Report

Close