Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

zakaj se pa ti ,sekiras za firmo ,ki tak al tak dobro ves od koga je ,kaj mislis da vas bo borec zej ujckal se najebali boste zakaj odtujujete to kar je od firme ,povejte rajsi po pravici ,od koga je firma kdo mora za to odgovarjat ,ti pa priznam da je hudo gledat kak vse skupaj zdaj zgleda.
saj mas v novi familiji tudi ljudi na polozajih zakaj so pa oni tiho ,aja zdaj strajkajo.
NE VEM NO DA FINEA NIMA DENARJA ?????????????

Bah 123

So odgovorni verjemi sam tebe imajo za nek vmesni člen za nekakšnega mirovnika al kaj .Mislim da te preveč maltretirajo tisti ki so odgovorni konec koncev jih prijavi za mobing in šikaniranje na delovnem mestu če pa nisi na delovnem mestu potem pa nevem kako to da ti sploh dovolijo bit v podjetju vse skup je čudn zame si heroj res ker se tolk trudiš za stranke in se izpostavljaš za te b….e.

BAH 123
mene pa nekaj zanima kaj pa lahko dobimo tisti nazaj ki smo plačali avans????
In si za kuhinjo vzeli kredit.

bah123 če si že delavec pri planetu kuhinj pojasni naslednje na kakšen telefon se javljaš č že cel teden kličemo na vse možne številke planeta kuhinj in telefon zvoni v prazno.

a ve mogoce kdo kaj je bilo v lj.

tudi Boban je kupil tukaj kuhinjo in jo je dobil

no Boban potem pa si imel ferdamano srečo……jast je namreč nisem in je nikoli ne bom…pa še aparati za 1000e,in pa kuhinja 4250e…bravo zmagam….ostal mi je samo še kredit…..nimam besed…………………………….

bah..
glede na to kaj vse tu pišete..kako javno razpravljate o podjetju in o trudu da bi rešili stranke ki so še ”odprte” me zanima kam gre tisti denar ki ga stranke plačajo ko jih ”rešite”?? kolikor mi je znano so računi planeta kuhinj blokirani..da niste slučajno vi tisti ki strankam davate lažno zaupanje in da nebodo stranke tiste ki bojo neupravičeno ”nasrkale” ko bo g. Borec želel videt vsa nakazila in izdobave za te stranke ki jih okoli prenašate..

..vsak iz vpletenih bo plačal svoj delež (tudi vi) ker smo stranke zgubili preveč denarja da bi vam skozi prste pogledali!! ..pa tudi če traja nekaj let, denar nam bo vrnjen

vprašat je treba ,kam komu in po kakšnimi direkti praznijo proizvodnjo BELEC in ONIČ ,jaz sem dobiv vse hvala bogu doplačo pa sem520 evrov pazite delavci tudi vam pripada nepa MIKLAVŽU in KRIVECU

Kaj si nor malo kak ste lahko taki ej….Kuhinje ki smo jih dali ven so bile v celoti plačane in se tudi vse piše na dobavnice.Če bi pa se kdo vsaj malo pozanimal, bi pa lahko vedel , da basiki so se vnaprej plačani100%. Vsaki stranki ko damo kaj ven pokaže potrdilo o plačilu. Sicer pa kar se mene tiče, hvala da tako lepo pišete o meni in odoločenih zaposlenih. Sedaj pa resnično več nevem zakaj se še določeni trudimo….Sploh nimam več komentarja…

Kaj se dogaja jezno stranko spustijo v proizvodnjo in jim še pobere aparate od 2,3 ostalih strank… in na ta način oškoduje… vse po vrsti… in zapira kao razliko dolga do njih!

Tako se to izdaja roba… in delavcem žep…

Niso vsi delavci tudi tako nedolžni… saj kraja ni bila samo iz strani vodstva… tudi delavci so svoj del pripomogli…

Koliko vem da so se kuhinje po pol leta montirale…in reševale reklamacije… se ne more tudi na samo vodstvo izgovarjat… ampak tudi na neodgovorno ravnanje… zaposlenih v proizvodnji…

Garnitura je bila še vedno Sponina… in s tem sem vam vse povedal…kako se je delalo… in kdo pije in kdo plača!

Delavci so vedno na koncu žrtve… v tem primeru nekateri so… nekateri pa dobro vedo zakaj so bili nastavljeni…in za kaj so delali … in še zdaj delaj in kradejo iz proizvodnje!

Če je kdo tukaj žrtev so to stranke!
nerešene reklamacije,neizdobavljene kuhinje, najeti krediti strank za kuhinje …za to??!…da si bo lahko firma plačala stečaj!?
Nepoplačani dobavitelji… že 3-ič…
In tako dalje…

Glede na vse skupaj… je še pravi čudež da še ni prišlo na televizijo…

LAHKO,pa rečem vsi razen 3.se borijo tudi znjihovimiizjavami je vidno ,da rešujejo stranke njihovih ŽEPOV.Ko stopiš mački na rep cvili in tak cvili največji rešitel SEBEinnjemudveh podobnih.stalno isti iz spone pa še niso dojeli,da so samo marjunete nekom.upam da jih bodo saj zdaj ko utujujejo dali na razmislek.

http://delo.si/gospodarstvo/podjetja/planet-kuhinj-uprave-ni-vec-firma-v-zadnjih-vzdihljajih.html

[code]
bah..
glede na to kaj vse tu pišete..kako javno razpravljate o podjetju in o trudu da bi rešili stranke ki so še ”odprte” me zanima kam gre tisti denar ki ga stranke plačajo ko jih ”rešite”?? kolikor mi je znano so računi planeta kuhinj blokirani..da niste slučajno vi tisti ki strankam davate lažno zaupanje in da nebodo stranke tiste ki bojo neupravičeno ”nasrkale” ko bo g. Borec želel videt vsa nakazila in izdobave za te stranke ki jih okoli prenašate..

..vsak iz vpletenih bo plačal svoj delež (tudi vi) ker smo stranke zgubili preveč denarja da bi vam skozi prste pogledali!! ..pa tudi če traja nekaj let, denar nam bo vrnjen –
[/code]

VIDIM, DA MLATIŠ PRAZNO SLAMO-RAČUNI PLANETA NISO BLOKIRANI, G.BOREC NIMA NIČ Z PLANETOM (JE SAMO NAJEMODAJALEC), TO TUDI POMENI, DA NIMA PRAVICE ZAHTEVATI KARKOLI. TAKO, DA PREVERI KAJ PIŠEŠ.

Kolikor je razvidno iz registra niso blokirani vsi računi, pač pa samo račun pri Hranilnici Lon, ostala računa (glavni pri Banki Koper in Hypo) nista blokirana.

Zdravo!

Tukaj se sedaj piše že o toliko stvareh, da je že prava muka to brat. Kar nekaj ste začeli obračunavat med seboj… tipično slovensko – namesto da bi skupaj stopili proti barabam, bomo pa zdaj eden drugega j….i ?????

Tudi jaz sem jim dala 1000 EUR avansa in me močno zanima, če jih bom še kdaj dobila nazaj… v kakršnikoli obliki že.

Škoda, ker sem šele včeraj ugotovila kaj in kako je s Planetom kuhinj, drugače bi se tudi jaz pridružila zboru v LJ pred salonom, za katerega pa sploh ne vem a se je zgodil in kaj se je dogajalo? Koliko je bilo ljudi tam in če je bil prisoten tudi kdo od medijev?

Ali obstaja kje kakšen “register” ali odvetnik kamor se lahko vse opeharjene stranke pofočkamo in povemo koliko denarja smo plačali Planetu?

bah123:

Ja, resnično si lahko razočaran nad komentarji na forumu. Meni osebno ste delavci v Lumbušu povrnili zaupanje v človeško poštenost. Ko se nihče več ni javljal na telefon, smo dobili klic od enega izmed vas/delavcev v proizvodnji v Limbušu, naj pridemo po kuhinjo, ker z dobavo ne bo NIČ. Na lastno pest in na lastne stroške so nas fantje poklicali in nam pomagali naložiti kuhinjo (na srečo že dokončano – leseni del). Od vseh aparatov smo dobili le hladilnik in korito, vendar pa TO NI KRIVDA DELAVCEV V LIMBUŠU, zato vse ljudi pozivam, da se naj ne znašajo nad delavci v skladišču! Samo njihova dobra volja in čut do sočloveka jih drži tam. Nihče od njih ni dobil plače To imejte v mislih, preden dvignete glas.

bah123, kdorkoli že si, hvala za korekten odnos in vsa čast, da si prevzel odgovornost, da se reši vsaj tisto kar se rešiti da.

Lahko kdo napiše, kaj se je dogajalo v soboto v BTCju?

Pozdrav vsem,

mi smo tudi dali avans 1.500 eur, en mesec po tem ko je g.Krivec umrl. Za to podjetje pa smo se odločili od dveh priporočil s strani prijateljev, ki imajo kuhinje doma in so z njimi zadovoljni.
Nima smisla koga krivit, ker dejansko nimamo točnih podatkov kdo, kaj in zakaj.
Samo predlagam, da se vse oškodovane stranke zberemo na kup in vzamemo odvetnika skupaj, če se strinjate. Lahko mi pišete na [email protected], da vas dodam na seznam povezanih strank.
Kar se tiče sobote se nas je zbralo cca. 10, prišel je novinar iz časopisa DELO (od tam tudi članek nekaj komentarjev višje). Pop TV bi tudi prišel, če bi nas bilo več. Naš namen je bil dati to v javnost, da se stranke zavejo kaj se dogaja.

A upaš javno napisat kdo si, da vidim kdo blati moje ime.In gospod Onič je skladišnik in je tudi njegovo delo da da ven robo.So pa kamere okrog proizvodnje, tak da ne bluzit nekaj na pamet.Če imas jajca pa napiši javno kdo si!!!!!!!

Pa kaj ste ljudje neumni ali komu verjamete, Poglejte si na Ajpes 3.4.2012 je Krivec umrl, 5.4.2012 je bil že lastnik Borec. Vse skupaj čimprej posredovati A kanalu, da se enkrat tajkunstvo v Sloveniji konča. S tem kaj pišete ne boste naredili nič.G.Borec se naj vpraša zakaj se izmika vsem problemom, kako so prelaslinjali Spono kdo je bil glavni ki je dajal navodila sigurno Fineja g. Borec in Saška. V to ni dvoma. Šli so se prave igrice, ki jih sedaj naj plačajo tudi prek televizije. Ogromno ljudi je bilo oškodavnih, ko so preregistrirali Spono na Spona pohištvo. Kako se je delalo takrat z denarjem od Spone o tem boljše da se ne govori. Vse je knjižil Asistent in pomagal računovodkinji, ki je na koncu ostala brez službe. Hvala bogu si jo je našla drugo.

New Report

Close