Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

LP
Tudi midva z punco sva naročila kuhinjo pri njih vendar je nisva dobila ceprav sva jo plačala v celoti.Zato sem se odpravil v Limbuš kjer imajo proizvodnjo in sem kuhinjo tudi končno dobil.
Zato bi se rad zahvalil šefu proizvodnje g.DAMIRJU BELEC in delavcem v proizvodnji,da so mi pomagali pri izdobavi kuhinjesaj so morali še nekaj naredit čeprav ne dobijo nič plačano.V veliko pomoč so mi bili tudi pri nalaganju kuhinje in urejanju prevoza do doma!!!
Še enkrat resnično vam hvala !!!

lepi ti pojma nimaš kaj pišeš tu gor!!!!!Borca zaposleni v trgovini in proizvodnji sploh ne poznajo!!!!

Kako pa veš da ga ne poznajo?

101
vprasaj kogarkoli ki je dobil papir iz PLANETOVE TRG. RAC. ALI AVANS .PROGRAM NA KATEREM IZVAJAJO VELEPRODAJO IN MALOPRODAJO JE V PROGRAMU PANTHEON .KI GA PA SPET CUDEZNO TRZI FIRMA ASISTENT D,O,O, KI SE NAHAJA V FINEJINI STAVBI V MB ,GLEJ SPET JE CUDEZNO LASTNIK BOREC MIKLAVZ PA SAJ TA PLANET JE POLN NAKLJUCIJ.

No kako je bilo v btc-ju je bila udeležba velika jast nisem mogla prit ker nisem imela prevoza?

@lepi… ne zavaj folk, Phanteon je racun. program podjetja Datalab d.d. ki kotira na borzi, program uporablja na tisoc podjet. v Sloveniji in bivši Jugi.
Ce pa hoces povedati da Finea vidi izdane racune drugega podjetja ker imajo isti racunovodski program je taka neumnost da mi te je res zal.

Po toči je zvoniti prepozno. Živimo v 21. stoljetju, kjer ogromno presedimo pred računalniki in na forumih. Žal smo slovenci še vedno mahnjeni za blago, ki je zelo poceni, saj ti tudi zdrava pamet to pove, da to žal nemore iti v nedogled. “NISEM TAKO BOGAT, DA BI POCENI KUPOVAL.”

Upam, da te ki niso dobili ne kuhinje in ne denarja, bodo v bodoče bolj pazlivi in se prej malo pozanimali in prebrali kakšo forum ali poslušali prijatelje. Človek more verjeti najprej sebi, potem šele prodajalcu, ki je na drugi strani.

No pa je tudi Slovenijo obiskala gospa recesija, ki bo pometla ta trg, z podjetji, ki delajo samo zdraho in škodo na trgu.

zz idi rajsi krave past ,kot pa da neumnosti pises tu gor.

@lepi tebi se po forumih reče trol!

vsi tukaj napihujete stvar in se smilite sami sebi nihče pa ne pomisli na delavce in zaposlene v upravi ki so skušali ohraniti delavna mesta!! Vprašajte se kdo je dejanski krivec za propat podjetja!!! Tukaj so še tudi poslovni partnerji in zunanji izvajalci ki so z propadom podjetja veliko izgubili komu se pa smilijo oni samo na sebe gledate in obtužujete tiste kar vam drugi povedo!!!! Dajte se malo zamislit preden kaj napišete !!!!

Malo se pozanimajte kdo je MATERNJAK in zakaj vas tako napeljuje k vsemu temu in od kod mu takšni podatki!!!!Ali so izmišljeni ali pa je nekdo ki bo imel od vas nedolžnih strank korist,pa naj pove kaj namerava in na forumu pove njegovo ime in naslov saj kolikor sem videl je on za vse natančno napisal!!!! To pa neboš kaj ne ker za to rabiš jajca ti jih pa nimaš ker napadaš od zadaj !!!!

HAHAHA še en slovenki dalajlama!!!!! HIHIHIHIHIH!!! Idiot idi met jehove priče mogoče boš lahko njih fopal!!!

Negasrat dobesedno,vidim da uzivas v nesreci drugih.Sam sem preveril dokumente in podatke iz zgornjih postov . Ne vem kdo so ti ljudje ,ampak ce pogledas sosledja datumov in imena ,primerjas na ajpesovih straneh ,ugotovis da zadeve drzijo .
To da si ocitno zaposlen v Limbusu ,bos pa ja na vsak nacin branil svojo stran.
To ,da je prej bilo podjetje Spona na tem naslovu in da si bil mogoce tudi ti delavec Spone ,pa ne mores zanikat .
Koliko sem videl ,tudi na uradnih straneh ,prisilna poravnava Spone ,ves kaj to pomeni ,da dobavitelji niso dobili nic ,pa koliko sem se pozanimal niso imeli ravno malo dolgov .
Žal mi je za delavce ,ki so tam zaposleni ,žal mi je pa tudi za moj denar ,ki ga ocitno ne bom vec videl.
lp

Očitno se ljudje niso še nič naučili iz preteklosti,koliko domačih podjetjij gre praktično čez noč v propad,najceneje še ne pomeni zanesljivosti,v tem trenutku je bolje kupiti kuhinjo v Harveyu,lessnini,Rutarju,kjer odzadaj stojijo giganti iz tujine,žalostno je,da je večina naročnikov v pričakovanju najhujšega in še bolj žalostno je da bo samo peščica ljudi prišla vsaj do kakšnega kosa pohištva ali kakšnega evra,večina pa žal brez vsega….v tem primeru so delavci najmanj krivi saj je delavec na koncu lestvice in po eni strani najbolj na udaru,po drugi strani pa ima najmanj od vsega tega sr…

To kar se je zgodilo na Planetu je bilo načrtovano, tako kot za vse ostalo, kje je Fineja dajala navodila, kako se naj dela. Direktorica Saška ona je prva, ki daje navodila glede finančnih transakcij, zato pa če pogledaš dopis izdan s strani Fineje je res sposobna, niti davčna ji ne pride do mezinca. Ubogi ljudje, ki so dajali avanse, sedaj pa se lahko gredo rakom žvižgat.Ste bili včeraj v BTC ali ne.

Verjetno je vsem jasno, da sem eden izmed zaposlenih,zato bi rad povedal sledeče:vse kaj tu gor pišete je brezpredmetno, ker to nebo rešilo strank , nebo rešilo planeta, ne dobaviteljev in nazadnje nebo rešilo nas zaposlenih.Vsem kupcem se opravičujem za nastalo škodo, vendar zaposleni niso krivi za to.(in se še danes trudimo za določene kuhinje, da bi jih zakljucili, kolikor se le da.)Je pa žalostno to kar se dogaja. Da pa to kaj se je danes zgodilo, nima nobenega smisla, da sem moral prezivet 6 ur na policiji , ko imam doma 6 mesec starega otroka, da sem zaradi te iste stranke moral vceraj in danes na lastne stoške se vozit od doma na firmo, nevem pa kako bom šel jutri v službo in naredil to kar se še da za določene stranke. Se tudi tej stranki opravičujem , ampak gospa mi lahko poveste kako vam sedaj naj naredim kuhinjo do konca, ko pa nimam več denarja, da bi šel v službo, ker se zaradi vas morem v soboto in nedeljo vozit na firmo.. A mi ga bote vi dali?Ko 70 % časa posvetim odgovarjanju na telefon namesto da bi , še reševal zadeve!Marsikateri stranki smo še kaj dolžni, ampak nevem več kako.Če ima kdo kak predlog kako in kaj prosim pomagajte, delavci smo pripravljeni delat do konca, ampak kako? Hvala za razumevanje…..

Bah…

Zelo lepo od tebe da zadeve si “vzel” v svoje roke.

Ampak pazi da neboš na koncu za te zadeve osebno odgovarjal…

Da neboš koliko boš še dal…mogel vrnit… gospodu Borcu … Fineji…!
Je pa še 1 žalostna zgodba…. in žalosten konec…

Mislim da kot proizvodnji delavec ne rabiš polagat račune… strankam… odgovori morajo prihajat od vodstva in odgovornih ki so zadeve pripeljali do te mere…in še zagotovit kapital za dokončno izdobave kuhinj…strankam.

Srečno!

Če bi imeli vodstvo in odgovorno osebo , bi delali normalno naprej.Odgovorne osebe pa ni in mislim da je še nekaj časa nebo…. Žalostno je vse skupaj….

Zelo mi je žal teh ljudi, kateri so v teh težkih časih vplačali avanse oz. akontacijo vendar se bojim, da tega denarja ne bodo nikoli več videli. Jaz se tudi ukvarjam s prodajo pohištva in ko sem dobil nekaj kaatalogov od planeta kuhinj sem vedel,da je preveč lepo, da bi bilo resnično. Tako nizke cene in da jim še ostane dobiček je bilo nemogoče. Veliki nemški proizvajalci kuhinj si ne morejo privoščiti takšnih cen.( tudi za slabšo kvaliteto) . Mislim, da je bilo tukaj narejeno vse namensko, da se pobere veliko denarja in potem vse skupaj ugasne. Kako sem slišal je tudi za zaposlene zelo veliki problem, ker ne morejo na zavod.Niti malo ni prijetna situacija in upajmo se bo srečno končala… tistim idiotom, kateri se naslajajo ob tuji nesreči želim samo sporočit, da se vse v življenju vrne nazaj…
kakor je že napisal mihec je najboljše v tem trenutku kupiti kuhinjo pri večjih trgovcih, ker mislim, da tukaj ne bo konec in takšnih primerov bo nažalost v bodoče še več…
trenutno je zelo velika kriza povsod in bodo samo največji preživeli…
lp

igor

tole si super napisal

New Report

Close