Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Pravkar prebiram forum in ostajam brez besed…Dober mesec dni nazaj sem tudi sama plačala kuhinjo v omenjeni trgovini v Celju,pa še do danes nobenega odgovora.Na vratih je le listič,kjer piše da naj bi imeli inventuro…Klicala sem prav tako še v ostale poslovalnice po Sloveniji,vendar telefon je vsepovsod zvonil v prazno.
Se vidimo v soboto ob 14h v Ljubljani!

Kuhinjo naročil sredi marca in sem včeraj šel ponjo v skladišče v Limbuš kjer me je večina kuhinje čakala tako kot so mi sicer pred tem v prejšnjem tednu povedali tudi v salonu v Ljubljani – dokler so se seveda še javljali.
V skladišču je še nekaj kuhinj, tehnike ni zato svetujem tistim, ki ste bili načeloma že dogovorjeni za dobavo ali pa ste blizu tega roka da zadevo preverite tam. Delavci tam se trudijo to je potrebno reči.
Potreben je seveda lasten prevoz in montaža, saj so to opravljali pogodbeniki.

KO VZAMETE KUHINJO ALI KAJ DRUGEGA,NE PODPISUJTE NIKAKRSNIH DOKUMENTOV NA KATERIH JE DATUM ,DA VAS NE BO NAKNADNO SE KDO MALTRETIRAL ,ALI DEDIC ALI STECAJNI ,KER JE ROBA KLJUB TEMU LAST PLANETA.

za jutri pop tv obljubil da pride se vidimo btc ob 14:00

Super, držimo pesti, da nam uspe narediti vsaj malo pravice.
Se vidimo jutri!

Aha,fino,s fantom sva prejšni teden dobila kuhinjo,sicer je še zapakirana in težko rečem v kakem stanju je.Bili smo zmenjeni,da nama kuhinjo dostavijo na naslov,ampak iz tega seveda ni bilo nič….mogla sva sama po njo!!

Pečica in napa sta zraven,vgradni hladilnik,ki naju je stal 389€,ki sva ga pri njih vzela ni,pomivalnega stroja in steklokeramične ploščice tudi ne!Naj bi dobila omenjene stvari do konca tedna,ampak ker je danes že petek mislim,da iz tega ne bo nič!!!

Ker imajo “inventuro” že cel teden se nama ne oglašajo na telefon,najin znanec g.Krojsl se tudi na privat telefon ne javlja…predvidevam,da se ne upa!!

Če aparatov do konca drugega tedna ne bo bom šla v trgovino na Ptuju in jim zaostale stvari vzela ven iz trgovine,pa če bo potreben vlom!!!!Mi je vseeno,ni fer do mene in do vseh vas,da se tako ravna z kupci,ki smo pošteno in težko zaslužili denar in ga z veseljem porabili za novo kuhinjo!!

Lep večer Bojana

tudi delavci so ostali brez vsega…brez plače,brez službe ,brez zavarovanja brez pravic,pa se še kljub temu trudijo,če prav prenašajo vaše žaljivke in grožnje itd(videl na lastne oči).Jaz sem izgubil jurja oni pa dosti več……To je naša SLOVENSKA REALNOST!!!!

Žal ne boš dobila nič ker so dobavitelji že pred dnevi vse pobrali MIŠKO 1 ti si zgubu jurja jaz pa tri delavci pa plačo in službo to je res sem bil jaz tud gor ampak zdej je konec ..delavci niso nič krivi kdo je kriv preberi še enkrat zgoraj vse piše…

Definitivno se mormo na kup nabrat, pa jim dat tinte pit! Jst osebno bom nardila vse, pa makar na silo odtujim, tudi oni so mene in vse vas opeharili za par tisočakov, ki smo si jih pošteno zaslužili!Mater jim pokvarjeno!
Za jutri LJ ob 14h še velja??

ja

Le toliko v bran vsem zaposlenim vam napišem, zakaj se skoraj nihče več ne javi na telefon, ljudje so zaceli po telefonih grozit in lahko vam povem da to pa presega vse meje zdrave pameti….

aja,da se ljudi opehari za par tisočakov pa ne presega meje zdrave pameti?????????????????????

na Ptuju še je salon poln..in prav nič izropan,tako da v akcijo…..

Pozdravljeni!
Vsi, ki morda še omahujete, ali bi šli v Ljubljano pred Planet kuhinj.
Pridite!!!!!!!!!!!
Tudi to je pomembno, da opozorimo na splošno stanje, ki vlada v tej državi.

JA PRIDEMO V BTC OB 14 00 MENE JE KLICALO 10 OŠKODOVANCEV PO SLOVENIJI IN SE VIDIMO LP VSEM…!

bah123 – Delavcem v bran lahko pišeš kolkr češ, če bi bili dobri prodajalci, so verjetno vedeli kaj sledi, ko so v rokce dobili evrčke, bi nam lahko lepo odsvetovali nakup pri njih! Se vam ne zdi???

Ob 14h BTC Ljubljana v čim večjem številu!!!

alo, eni ste pa res čudni.kot da bi prodajalci kaj vedeli kaj se dogaja.danes še normalne izdobave,jutri pa se vse vsipa.razmišljajte malo preden obtožite prodajalca ali pa delavca v proizvodnji.kaj bi oni imeli od tega?razen vsega tega sranja z kupci, z upravo ki je ni, neizplačanimi plačami,prispevki,…Verjemite da noben prodajalec ne bi vzel avansa če bi vedel kaj se dogaja

pkpkpk .TA PAJE MALO IZ TRTE ZVITA ,VECINA VSI PRODAJALCI IN DELAVCI V PROIZVODNJI SO VEDELI DA SE BO PO SMRTI KRIVCA TO ZGODILO .VENDAR SO MORALI UPOSTEVATI FINEINA NAVODILA KI JIH JE DAL BOREC DA JE TREBA CIM VEC EUR AVANSOV POBRAT PA DA TI NE PISEM

Ne takih norij pisat tu gor, kaj pa so imeli vsi zaposleni od tega danes, ne nekaj na pamet pisat.

jest sem že tu v btc

New Report

Close