Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Izkušnje z podjetjem PLANET KUHINJ d.o.o.?

Kuhinjo naročil pred 3 meseci in sem včeraj po njo v skladišče. naslov skladišča je Limbuška cesta 2 in je blizu Maribora. Klical sem celo jutro, ker sem za kuhinjo brez aparatov dal 3000€. Hvala bogu aparatov nisem naročil. Plačal sem tudi montažo, vendar, ker ni več delavcev to seveda odpade.

Pokličite v skladišče, ker moja je mene čakala že končana samo prevoza niso imeli, zato sem ponjo odšel sam (čeprav sem prevoz plačal).

Firma bo šla v kurac vsi hitro po kuhine, ker ko bo banka dala gor plombo bo vse šlo v stečajno maso in se bo dolgo časa vleklo.

TELEFONSKA SKLADIČŠE 02 421 62 50 ali pa031 654 861.

Ne bo držalo, bogi delavci se še vedno borijo in delajo, seveda za to pa ne dobijo niti plač.

KOKEC obe telefonske, ki si jih navedel so nedosegljive…

Zakaj delavci še delajo, če vejo kakšna je situacija?

Planet kuhinj je tako grd nateg, spet nedolžnih kupcev…Meni nič tebi nič , jih ni več mogoče dobiti… Reklamacije nerešene, banda…

Tuđi mi klicemo pa nič …nape nimamo ze od 2.4.2012.Se prejsni teden se je prasec oglasil in obljubljal…

Aparatov ne boste dobili

A TO MISLIŠ Z SOČUSTOVANJEM ALI PRIVOŠČIŠ!!??????

Sedaj je potrebno pljuniti v roke in skupaj nastopiti za pravico!!Nič nimam proti odgovornim so ljudje tako kakor mi s to razliko da so nam odtujili sredstva.Upam da je to trenutno stanje neorganiziranosti in zmede v podjetju in da se bodo stvari skristalizirale.Ker se odgovorni ne odzivajo na trenutni problem bo potrebno uporabiti vsa možna pravna in medijska sredstva.Zato pozivam vse oškodovane da nastopimo skupaj čim prej preden bo prepozno.Prav sigurno nas je še več oškodovanih kakor na tem forumu.

Osebno sem bil 23 maja v proizvodnji v Limbušu.V podjetju so imeli v upravi obisk verjetno iz Finea in delavec še sam ni točno vedel o čem se pogovarjajo ali bo stečaj ali bodo delali naprej.Nekaj kuhinj je bilo spakiranih za odpremo vendar v tem kaosu sem siguren da niti ena edina ne v kompletu.Sramotno je da so pobirali avansni denar še takrat ko so vodilni vedeli kakšen bo scenarij.Kakorkoli ni prav da so nam vzeli, pokradli denar ki smo ga teško prislužili najeli celo kredit in si trgali od ust tudi svojim otrokom.Dragi lastnik ali kdor koli si že zahvali se mojim otrokom da še stopaš po tej zemlji.Mislim da tako misli tudi ostalih preko 200 oškodovancev.

Dragi ljudje sedaj ste vi na vrsti ali boste sedele križem rok ali ne .Prosim za odgovore!!!

Jaz sem za, da nastopimo skupaj in si izborimo kar nam pripada. Se zberemo v soboto v spremstvu medijev, ki so jih nekateri med nami že kontaktirali in uporabimo vsa sredstva, da prave osebe odgovarjajo za nastalo situacijo.
Več nas je bolj bomo močni. Ne moremo pustit, da gre mimo in da se še naprej dogajajo krivice.

Delavci delajo zato,da resijo vsaj tiste stranke , katere se še da.Pa v opozorilo vsem, objava tel štev. ki jih ni v imeniku in jih objavljate tukaj gor ni zakonito.

A je zakonito…da stranka ko je plačala celotno kuhinjo… nebo dobila kuhinje?!

In strankam ko se reklamacije rešujejo že od 1 meseca do pol leta…?!

Pa kaj je še v tej državi zakonito?!

Tudi jaz sem zato, da se dobimo skupaj. Naj eden določi čas in mesto. Najboljše v soboto. Mogoče tisti, ki je že obvestil medije, ima kakšne veze…

Imam malo upanja, da se bo kaj doseglo, vendar se bo vsaj slišalo za spet eno veliko sranje in nateg v naši “ljubi” deželi. Bogati, lumpi,… samo hlastajo, raja je spet najebala, organi (država), pa nočejo, ne znajo, niso sposobni narediti nič. Mislim, da ne gre k vragu le Planet kuhinj in še tisto kar vemo, ampak bo šlo še marsikaj. Iz lepe dežele in prijaznih ljudi smo (beri so) v 20 letih naredili pravo katastrofo. Državo smo zapravili ne samo enkrat, ampak dvakrat!!!!!!
Veliko podjetij je šlo k h… Banke pa so tudi že zapravile naš denar. Samo še tam nam rečejo, da nimamo nič, oz. nam ne morejo dati nič. Ljudje pa “nekateri” samo razmišljajo kako bodo druge okrog prinesli, drugi pa so se zaprli vase in ….Namesto petja in smeha….
Noja malo sem si dal duška, je pa res.

kaj pa nastavljeni direktor Novak ? tudi on je izginil?

Tko kot je predlagala MOII Sobota btc planet kuhinj ob 14 00 bi bilo kar v redu.Pa mediji morjo pridit mislim da bodo prišli še jutri javim.

Z dnem 31. 3. 2012 je Miklavžu Borcu prenehala funkcija direktorja v družbi Finea d.o.o. Vodenje družbe je prevzela cenjena kolegica Aleksandra Vaupotič

OBVESTILO

Z dnem 31. 3. 2012 je Miklavžu Borcu prenehala funkcija direktorja v družbi Finea d.o.o. Vodenje družbe je prevzela cenjena kolegica Aleksandra Vaupotič, ki že od leta 2008 deluje v vlogi namestnice in prokuristke družbe. Gre za dalj časa načrtovano menjavo v vodenju družbe.

Prepričani smo, da je Aleksandra Vaupotič s svojim širokim znanjem na področju faktoringa in financ, z izjemno sposobnostjo vodenja in pravim občutkom za ljudi in poslovanje edina prava izbira za direktorico družbe Finea d.o.o. Verjamemo, da bo v sodelovanju s kompetentno ekipo sodelavcev tudi v bodoče uspešno uresničevala zastavljene in na novo začrtane poslovne cilje družbe.

Finea d.o.o.

KAJ PRAVITE NA TA DOPIS ,KI SO GA DOBILI ZAPOSLENI V FINEA D,O,O,
BOREC BO IZGINIL IN DELOVAL IZ OZADJA .
VSI KI STE V LJ. TAM JE PODJETJE FINEA D.O.O AMPAK POD IMENOM ITEO D,O,O,
POISCITE KOKOT PETRA KI JE BIL DIREKTOR SPONA D,O,O, IN JE BRATRANEC MIKLAVZ BORCA.ZDAJ SO SE VSI SKRILI CE KOGA SE KAJ ZANIMA LAHKO DOBI INFO KADARKOLI

zakaj bi pa iskali nekega bratranca? najboljse se kako omo, svašta…

MABEL-MATERJEK!

Že ves forum sledim tvojemu pisanju in opažam da poznaš stvari zelo dobro to mi je všeč.Upam da bo to kaj pripomoglo k reševanju oškodovancev.Kakor pa razumem ti nisi med njimi ali pač ..ugibam?

veliko nas je bilo oskodovanih ze v prejsnjih zgodbah finea d.o.o. vendar nismo mogli nic dosect .tudi z prijavami na policijo ,saj je oce borec miklavza bil in se je velika zivina v mb sodiscu.
TUDI MEDIJ KOT JE POZAR REPORT JE ZE PISAL O ZGODBAH KI JIH PISE FINEA ,KI POSLUJE TUDI V SRBIJI ,FINEA ODKUPI FIRMO KI JE PRISTALA V DOLGOVIH IN NATO IZCRPA SE NEPREMICNINE IN VSE KAR SE DA ,V GLAVNEM CE VAS BO VEC V TEJ ZGODBI IN BOSTE KOT VECINA PRITISNILI NA MEDIJE ,BODO TI ZGODBO POGNALI IN RAZSIRILI ,MEDTEM PA SE BOMO TUDI MI PRIKLJUCILI Z VELIKO DOKAZI KI JIH HRANIMO ZA TOLE PRILOZNOST ,KI SE JE ZDAJ POKAZALA.
KOT JE NPR, BANCNA TRANSAKCIJA KI JO JE STORILA FINEA KO JE ISTO MINUTO NAKAZALA KOT KUPNINO 450,000 EUR ZA PROSTORE V LIMBUSU ,KNJIZILA KOT DOLG SPONE D.O.O. SPONA D.O.O. PA JE ISTO MINUTO NAKAZALA NAZAJ 450,000EUR KOT KAJ …………. MARIBORSKI KRIMINALIST IMA VSE PAPIRE V ROKI ZE 3 LETA PA SE ZDAJ NI UKREPA.TOREJ PROSTORI V LIMBUSU SO LAST FINEA D.O.O.KAKOR TUDI STROJI . PLANET KUHINJ JE LAST FINEA D,O,O, ALI PA CE HOCETA BORCA KI ZDAJ CUDEZNO NI VEC DIREKTOR. IN PLANET KUHINJ MORA MESECNO PLACEVATI FINEA D.O.O. 11000EUR NAJEMNINE.
TAKIH ZGODB JE NESTETO IMAMO VSE PAPIRJE
CAKAMO IN UPAMO DA BODO MEDIJI KAJ UKRENILI ,PROTI BORCU -NOVAKU -KOKOTU PA VSEM SLAMNATIM DIREKTORJEM DRUZB V STAVBI FINEA D,O,O,
LP

Jaz sem za soboto ob 14 uri v Lj.
Naj se vas tu čim več javi če ste za to.

materjek!!Svaka ti čast upam da neki rata

V čim večjem številu sobota btc ob14.00!!!!!!

New Report

Close