Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

O banana ne se z menstro obremenjevat.ker ce bos tko jo ponavadi kar priklices.sj ti bo zdej uspelo..bos vidla 🙂 jst sm dobro.nam ta postopek pac ni bilo usojeno.mava 2zamrznjencka,vsakega v svoji slamci tko da vrjamem da bo drugace.zdej so mi ustavili samo 8celicno..zamrznjencki so bolj napredni.pa bomo vidli.malo sva bla zalostna ampak sva se hitro potolazila.sm pa danes poslala mail za datum..bomo vidli kdaj bom spet pikico grela 🙂 sm pa pomirjena ker vem da sem dala use od sebe.naslesnjic bo pa se boljse 😉 usem vam pa zelim veliiiko sreco in +++ ❤️😘

Anaa27..ja res je..imaš prav:) mah sej..bo,ko bo;(Super,da imaš zamrznjenčke..Jaz do njih nikoli nisem prišla.Ti na punkcijo ni treba in vseh tisti špikanj se izogneš..super..ti bo lažje.
Občutki po neuspelem postopki sploh v prvem pa niso prijetni,ker res veliko pričakujemo oz. ne vemo,kako vse skupaj poteka ..pa še mislimo,da to bo pa se zih prijelo(Vsaj pri meni je bilo tako..potem pa ,kot da bi me nekdo iz drevesa vrgel na realna tla..)
Gremo naprej in do Cilja.,.in svojih lepih otročkov..
Lep preostanek dneva ti želim..iz zasnežene Gorenjske

Pozdravljene vse skupaj.
Ze nekaj casa berem forume podobne tematike, pa sem se odlicila, da se vam pridruzim s podporo in nasveti 🙂 za mano je prvi postopek, v naslednjih treh dneh bom delala test. Vstavili so mi dve pikici 🙂 sem pa imela pred zacetkom povisan tsh in prolaktin, prolaktin so mi zdravili z bromergonom v zelo majhni kolicini, zgleda se mi je posledicno uredila tudi scitnica. Punkcija ni bila ravno boleca, bila pa je neprijetna ( cutis nek vakum na jajcniku ) nevem kako bi lahko drugace opisala. In za punkcijo sedaj, ko vem kako izgleda nebi nikoli zahtevala anestezije (govorim zase seveda). Tako, sedaj veselo cakam, da zagledam svoj prvi plusek v zivljenju, upam na najboljse. Zelim nam, da ga cimpreje zagledamo 🙂 srecno!!

Mačkica..dobrodošla:) Tudi ja čakam na krvnega,ki ga imam 9.3.2018..Držim pesti zate:)
Lepo ,da si se nam pridružila in,da deliš svojo zgodbo z nami:)
Kako se počutiš?

Joooj, upam, da bova lahko otvorili dobre novice 🙂 oh, o obcutkih bi tudi lahko.. teden dni pred pricakovano menstruacijo so mi prsa zelo otekla in bolela, pa danes ko sem dva dni pred menstruacijo niso vec boleca, malo na dotik. Mi je pa zelo vroče na momente. Drugo je vse kot ponavadi. Obcasno me rahlo spika kot pred menstruacijo ampak nevem ali prihaja ali pomeni kaj drugega.. morda se mi zdi bolecina malo drugacna, pa nevem ali psiholosko al je res kaj na tem. Jemljem pa estimo vaginalno, kar je glede povecanih prsi in bolecin tudi stranski ucinek.. kako se pocutis ti?? Kako to da gres kar na krvnega? Da bo bolj za ziher ali so ti tako svetovali? Jaz bom kar test naredila doma, ceprav ga bom naredila kar s tezkim srcem (ker plusa se nikoli ni bilo)

Mačkica..ja sej podobni simptomi..:)Jest grem vedno še po testu na krvnega za vsak slučaj.Grem pa samoplačniško 10 evrov v Zdravstveni dom..in,čez 3 ure dobim izvid.To je moj 3.postopek .
Držim pesti..:):)

V tretje gre rado, močno držim pesti tudi jaz zate!! Javim kaj bo pokazalo. Upam da bodo novicke dobre pri vseh nas

pozdravljena mačkica1 – držimo pesti 😉

Bi pa imela eno vprašanje, kakšno vrednost prolaktina si imela in kakšno dozo bromergona si dobila za to? tudi jaz sem imela prvič po krvnih malenkost povišan prolaktin potem so me poslali na ritem prolaktina in je bil v mejah normale in nisem dobila nič, mam pa že več let težave s ščitnico in jemljem tablete, tako da imam tsh v mejah normale, ampak baje obstaja povezava med boleznimi ščitnice in prolaktinom. Sedaj preden sem šla v postopek, sem šla preverit tsh in prolaktin ker je embirologinja me opozorila da naj preverim, da bo vse ok pred postopkom, in seveda sem šla dat kri napačne dni v ciklu, plus sem se ene 20 min prej razburila in je bil spet malo povišan, izvide sem nesla gin, ki pa je bila mnenja, da je rezultat verjetno posledica vboda z iglo razburjenosti in tega da sem bila že v lutealni fazi cikla. Mogoče bi pa pri meni tudi morali probati z bromergonom.

Pozdravljena vk17!
Prolaktina sem imela okoli 34, normalna vrednost je nekje do 26. Jemala sem pa po pol tabletke zvecer. Ampak se po tabletah nisem najbolj pocutila,ker zmanjsujejo pritisk, ki pa je pri meni ze tako nizek. Tudi trikotnik (naj se nebi vozilo) je na njih, zato se jih jemlje zvecer da vse slabosti kao prespis. Mislim, da sem mogla it kri dat v zacetnih dnevih menstruacije. hvala za pesti in drzim nazaj za vse vas 🙂

mačkica1 – hvala. ritma prolaktina pol nisi imela? a si tablete jemala preden si šla v postopek ali med njim, pa kakšno si imela vrednost po jemanju bromergona in koliko časa si ga jemala?

jaz sem mela tudi najprej ob 1kratnem odvzemu 35, ko sem šla na ritem pa 23, tako da mi pol niso nič dal, zdaj sem pa šla testirat 21 dan (ko je lahko povišan) in ne 2-5 cikla, pa še valda igla pa še zjokala sem se 20 min prej pri dr v ambulanti pa je bil 31 in pravjo da že najmanjši stres, zbod z iglo ga lahko poviša tako da sem nesla pokazat gin, povedala tudi vseokoli pa je rekla da ne bomo prekinjal postopka.

Na se enenm mirjenju nisem bila. Pred postopokom, nehala pa sem jemat na dan transferja. Vsega Skupi sem ga jemala slaba 2 meseca. Lp

Banana, Ne se živcirati! 😊 se dva dni pa bo test 😊 jaz sem v pričakovanju 16ga, da se začnem spikati…

Mackica, srečno 😊 tudi zate držim pesti 😊

Orhid…uuu..si pa zgodnja.😃😃ja sej se ne več. .še vedno belina.jupiii.
Ti pa 16.ga..to pa je kmaluu.verjetno si zelo vesela,da boš spet v akciji😃
Lep dan.🌹

Mackica1..kva dogaja??jest sm zjutri test nardila..nisem se mogla upret..pa je pokazal rahko črtico..u življenju pa sm full testov nardila jo nisem vidla.kar ne morem verjeti..upam,da ni od stop inekcije 12.dan je od nje.ampak sm že v prejšnjih postopkih tudi teste delala in ni nikoli pokazal še druge crtice.jojj..sem kr dobre volje postala ..itak se moram počakat do petka.

Uuuuu Banana2, sigurno je to to 🙂 !!! Jaz tudi nikoli še nisem vidla druge črtice ali pluska. Tako da ko bom zagledala najbolj bledo črtico, bom vedela da je to to 🙂 . In komaj čakam ta trenutek.
Midva imava čez 10 dni v MB prvi posvet, na katerega greva z vsemi izvidi (vse sva naredila v LJ). Ima katera izkušnje kako dolgo se čaka? Kdaj bova kaj imela postopek?

Ooo Banana, cestitke, jaz tut mislim, da je to to, rahla je pac le zato, ker se ni toliko hormona. 🙂
Jaz sem ga tut hotla naredit zjutraj ampak sem si premislila in se odlocila da pocakam se en dan da bo bolj za ziher pa tut dejansko mam zdaj vsaj upanje, se boljim, da ce bo neg. da naju bo ful potrlo. Me pa kuha ze ene par dni.. vroce..

Alstar..jojjjj…k to bi blo pa norooo..ce bi mi uspelo.ja tudi jaz nikoli vidla ččrtice.A ti greš
V mb?si v lj..bila v kaksnem postopku?jest sm iz 2 postopka pri dr.resu..zdej v ljubljano v 3.postopek šla.
Mackica1…a si tudi hotla nardit.?jest nisem mogla vec cakat..

Ja, lih dones sm hotla ampk nevem, nisem mogla.. ucas sm te teste delala ku nora zdej pa se ptou bojim kaj bo.. jutri bom zbrala pogum pa tut za 8ga mi je blo receno da naj ga naredim..
Ful sem vesela zate, sploh si ne morem miselt kaj dozivljas trenutno, kljub temu da je se dolga pot, ampak je super zacetek 🙂

O banana cestitam 😀😀😀 zihr se je prijelo😀 sm resnicno vesela zate 😀 stop inekcija je pa ze dolgo casa nazaj bla..tko da nima vec upliva na test. Uzivaj do petka in javi veseloooo novicko 😀

New Report

Close