Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Prestrašena1 glede hiperstimulacije je tako (so meni razlozili v mariboru): ponavadi ko imajo sum na njo (to je bolj pogosto pri tistih ki imajo pco) in se razvije veliko foliklov pri hormonski terapiji, preverijo nek hormon pred punkcijo(tako so vsaj meni) da potrdijo sum. In ko je sum potrjen, se odlocijo da ne bo prenosa, dajo neko drugo injekcijo, naredijo punkcijo in vse zamrznejo. Potem pa pocakas en, dva ali tri cikle, sele potem, ce so jajcniki vredu, naredijo prenos. Sem pa brala da se hiperstimulacija razvije v hujsi obliki, ce vstavijo zarodke(zaradi nosecniskega hormona).zato ste jo vi verjetno imeli. Ni pa to, da se vam je v taki hudi obliki pokazala sele cetrti dan, nic nenavadnega.upam in vam zelim da bo naslednji krog uspesnejsi in z manj komplikacij.
Me pa zanima če ste imeli kej zamrznjenih ali ste od 12ihcelic dobili samo dva?
Vsem vso sreco pri cakanju in cimprejsnje pluseke. Jaz pa cakam na 17. in na mestruacijo, da potem vidim ce bo ze pocasi cas da mi kej prenesejo ….sem pa ze zdaj zivcna 🙂

Luca2015..lepo ,da se na kliniki pocutis ok.😃😃v petek 9.3.bom sla na krvnega.
Koliko postopkov si pa ze imela?si pri dr.resu od zacetka?upam,da ne sprasujem prevec😃😃

Aninek…drzim pesti zate in,da ti hitro mine cas do prenosa😃😃
Lep zacetek dneva🌹

Banana no sej to bo pa hitro 😀. Drzim pesti! 🤞🏻
Jaz sem imela v februarju 2.postopek. Nimam zamrzjenckov, tako da naju konec aprila caka 3.postopek.

Evo punce danes me je pa zjutri presenetla krvavitev.je nekam blaga..in se nc me ne boli..sam to ponavadi pride 2.dan. ocitno nama ni uspelo ☹️ se vedno upam da se danes kar poslovi in da use skupi uspe..sam zimo bom prej spodila :p

Kej veste a tisto vaginalno kremo Crinone kar neham uporabljat?

Anaa..to je lahko vgnezditvena krvavitev .ne spuscaj odmerkov zdravil za podporo po transferju.ali pa poklici zdravnika in ga vprasaj.kdaj pa moras dobiti menstruacijo??

Huh sj niti tocno ne vem..zadnjic je prehitevala..naceloma okoli 10.-11.3. tko da je kar zgodnja. Zdravilo sm dala zdej bomo pa vidli

Anaa..no super.res ne spuscaj zdravil..
Jaz jih nisem nikoli.vedno krvnega nardila..pol sm pa nehala.jest sem imela estima 3x na dan.imava se cel teden cas.men pa danes noroo zrasle prsi..in me neki skalijo..pa spodaj me mau tko cudn filing. .ena teza pritiska.uglavnem ne sekiraj se..in akcijaa😃😃

No banana2 pri tebi je pa res dobr znak 😀 resnicno upam, da ti je ratalo. Vgnezditvena pri meni ni ker se je prou usulo s koscki vred in menstrualna bolecina je tudi tu. Sj ni nic hudega. Bomo vidi koliko zamrznjenckov bo (so bli 4 potencialni).v 1.sm tako da je tudi za telo use novo.bo pa drugic😀 se useeno vidimo na krvnem 😉

Anaa27..resnicno drzim pesti in sem v mislih da nama bo uspelo.😃😃vazno,je da vztrajamooo..🌹🌹🌹

Luca..hvala😃pravjo da gre v 3 rado.😃🌹😃🌹😃🌹vse bo super.

Banana jaz tudi še držim pesti zate,znake imas itak taprave😊🍀

Od 12 sta se oplodili in preživeli le dve: ena morula in ena blastocista, vstavili obe, nobena se ni prijela. Punce, super ste! Čudovito, da se lahko tukaj podpiramo. <3

banana – hvala za tvoje lepe besede. je pa nekaj definitivno res. v nesreči spoznaš prijatelja…

jaz počasi že odštevam dneve do pregleda, ko dobim napotnico za zmrznjenčke… tako… taki nenavadni (pozitivni) občutki me dajejo danes že cel dan, ko pomislim na te najine pingvinčke… taka pozitivna slutnja… res precej niham v volji. od brezupa pa do občutkov, da že nosim detece pod srčkom… pravijo, da je potrebno vizualizirati, kaj ne 😉

Alta1…hvala ti za vzpodbudo😃😃
Dolenjca..prijatelji pridejo in gredo.druzina pa ostane za večno.In zato nam bo uspeloo si ustvariti otročke,ki jih bomo brezpogojno ljubile in to bo neverjeten občutek.hmmmm..si že delam sanjave oblačke..😃😃
🌹🌹🌹

Vk17 kako gre?

evo veselo se špikam, do petka ko imam uz pa upam, da kaj rase tam not 😀

drugače pa sem včeraj dobila sklep da lahko delam tudi kak dan od doma, tako da bom že v petek pokoristila, da se ne sekiram še pol glede službe.

Vk17, samo naj raste!

Banana, kako gre?

Vk17…tooo..akcija😃😃
Orhid..vse mi vre..celo telo mi vibrira.tolk potegov naredim z wc papirjem ali se mi bo usulo al ne..,da sm že čisto zmatrana.pa kr ob 4:00 zjutri se zbujam.
Jojjj..ne sme priti menstra…prosimmm vesoljee naj mi uspe..
Kako si ti??
Anaa27..kako si??

New Report

Close