Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Iscemo nasega bodocega dragega 4 noznega prijatelja

Iscemo nasega bodocega dragega 4 noznega prijatelja

Uh, saj res. Emilija je ponujala Bibo. POglej si na spodnjem naslovu:

In prosim sporoci, kako si se odločila ter katerega psa boste vzeli.

Lp jana

Hja, roti ravn sem iskala ta link. Bom naredila aktivnega:

Ali pa tole:

Lp, Yo

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

Joj, super ste.
Komaj vas dohajam;)
Yo, za tele mladicke sem ze kontaktirala. Se ti oglasim z domacega maila!
Za ostale kuzke pa imam tudi vse zapisano. Cakam petek, ko se moj dragi vrne iz sl. potovanja, tako, da se bova skupaj odlocila.
Vas pa vsekakor obvestim!

Lp

draga mamica,
mogoce malce pomoci za pogum: nasi druzini sta doslej delali druzbo dve psicki. prvo smo sredi daljne daljne zime pobrali tako rekoc s ceste (shirano, pretepeno in za namecek brejo) in je ostala pri nas do svoje smrti. ker nas je navdusevala s svojim mocnim karakterjem, prijaznostjo, prijateljstvom in zivljenjsko energijo in smo bili vsi zaljubljeni vanjo, po njeni smrti sploh nismo razmisljali – odpeljali smo se naravnost v mariborsko zavetisce, od koder smo pripeljali prav tako ze odraslo psicko, mesanko z nemskim ovcarjem, ki je pri nas zadnjih 7 let. verjetno mi ni treba poudariti, da je fantasticna…! kaj sem pravzaprav hotela povedati? da te ni treba biti strah vzeti starejsega kuzka; vse, kar potrebuje, je malo ljubezni, ki ti jo vraca stoterno. res mocno mocno priporocam kaksnega od ubogih kuzkov v nasih zavetiscih…
veliko srece zelim!

Vesela sem, da boš ponudila svoj dom enemu izmed kužkov in mu namenila “njegovih pet minut”. Vsakdo si zasluži biti srečen in imeti dom. Lepo mi je, ko berem take stvari.
Sama sem vzela psičko Milene Močivnik, staro kakšne štiri leta. Že od prvega meseca hodi brez povodca in se nas drži kot klop. Oni niso kot ljudje, vedo, kdo jim je pomagal in znajo to vračati.
Veliko lepega vam želim.
Aleksandra

Najtopleje priporočam labradorko. Mi našo dobesedno obožujemo.

New Report

Close