iščem prijatelje

Pred pol leta sem ostala sama z sinom ki ima 7 let, posledično z ločitvijo ostala skoraj brez prijateljev ker so bili vsi bolj z njegove strani.Ker sem zelo družabna oseba bi bila zelo vesela če se mi oglasi kakšna mamica ki ima približno tolk starega otroka zaradi druženja in morda tudi skupnega potepanja naokoli. Sem iz Ljubljane.Lep pozdrav vsem

Iz tistega konca jih je menda tudi nekaj…jaz sem na žalost iz štajerskega konca……….drugače pa se lahko tudi tukaj družimo:)

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Pozdravljena mamica,
tudi z menoj je podobno: vesela, polna življenja, mamica 5 in pol letnega fantka, iz Lj.
Oglasi se mi na mail in vesela bom tvoje dužbe.

Lep pozdrav, Tajča

[email protected]

Samo kaj, ko na emaile ne odgovarjaš.

Spoštovana mamica,

tudi midva sva iz Ljubljane in se rada raziskujeva našo deželo. Ali imaš kakšen e-naslov?

Lep poletni pozdrav.

Se opravičujem za malce pozne odgovore na mailu, a vmes so bile počitnice…
Lep pozdrav vsem,
Tajča

Moj e- naslov je “skrit” kar v mojem nicku: [email protected]

pozdravčke vsem,
Tajča

še moj mail [email protected].
Lep dan vsem

Še jaz, [email protected]
lp

Ojla,

tudi pri meni podobna situacija, s partnerjem sva se razšla, in tako sem izgubila tudi skupne prijatelje saj sva jih imela večino po njegovi strani, zdaj pa začenjam vse na novo…. 🙂 Sem mamica z otročkom starim 15 mesecev, pa če je mogoče katera iz štajerskega konca ( Mb, Ptuj), za skupno druženje…🙂

Pozdravček

Tud jaz sem mamica 2 otročkov starih 11 in 8 let.Zelo rada spoznavam nove ljudi-zato vse mamice ki rade čvekate pišite-vesela bom vsake—[email protected]

Tudi jaz se javim. Sem iz Lj. Imam sina starega 7 let in večjo hčero 15 let. Moj mail [email protected]

starejša, ločena, otroci doma a že najstniki, štajerski konec

Še ena 🙂

Sem mamica 5-letne punčke iz okolice Ljubljane, vesele bova novih prijateljev za družbo, potepanja igranja in gledanja risank.

Pozdravček vsem pogumnim!

Donna…,

ker sva samo midve iz štajerskega konca, in nama verjetno obema predstavlja oviro razdalja, mi lahko pišeš če želiš na moj email naslov [email protected], pa mogoče greva kdaj na kakšno kavico, če si seveda za ?

Pozdravček

Jaz sem tudi mamica 5 in pol letnega fantka, iz okolice ljubljane, in tudi midva imava podobno situacijo in bi bila vesela kake nove družbe, mini izletov, klepetov, poslušanje otroškega vrveža,…..

lp…🙂

Petrastaš (in ostale, seveda tudi), oglasi se mi na mail, pa se lahko kej zmenimo.
lep dan vsem, taja

Ojla,

Tukaj je enkrat za spremembo še mladi očka z dvema sončkoma – rad bi spoznal nekoga za skupno druženje, kavico, sprehode in potepanja naokoli…
Sem iz Ljubljane in tisti ki želite izvedeti več se oglasite na moj e-mail [email protected]

Pozdravček vsem

A pustiš kakšen mail za lažji kontakt. lp

New Report

Close