Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Iščem kvaliteten vzglavnik

Iščem kvaliteten vzglavnik

Zaradi določenih težav s hrbtenico bo treba v nakup novega vzglavnika. Kakšne izkušnje imate.

So tile v redu?

http://www.terapeutika.si/slo/vzglavna-blazina-131.html

Za spanje ne vem, če pa pred spanjem bereš in se nasloniš, potem ni v redu. Jaz imam pirin vzglavnik in nimam več težav s hrbtenico.

**************************************** (__/) (='.'=) (")_(")

Kje pa kupiš ta pirin vzglavnik? Tudi sama nujno potrebujem novega, ker se prejšnji nakup ni obnesel.

Meni ga je ena podarila. Drugače jih pa prodajajo na tržnici BTC Ljubljana in menda tudi na glavni tržnici v Ljubljani.

**************************************** (__/) (='.'=) (")_(")

Jaz sem tudi imela težave s hrbtenico in sem zamenjala jogi ter vzglavnik. Kupila sem lateksov vzglavnik od Hitexa, in mi je super. Ga ne zamenjam za nič. No, tudi z jogijem sem zadovoljna. Najbolje je, če so pozanimaš, če bi ti posodili kakšen vzglavnik za ene par dni, da ga res sprobaš.

Zaenkrat hvala vsem za odgovore. Se še priporočam.

Sodelavka ima težave s hrbtenico (večkrat jo boli vrat) in na Soči v neki šoli za zdravo življenje so predlagali blazino Tempur – iz Trzina – s spominsko peno. Nekaj čez 100 eur/kom. Mendaaaa prva liga. Ne vem, nisem probala.

Moja tašča prisega na vzg. s spominsko peno od Dormeo (kupiti manjšega) – cena na TOP SHOP 2 kom ca. 50 eur, Spar 1 kom 50 eur.

Priporočam Odeja Medico Lux (firma Odeja Škofja Loka). Pred par leti je bil cca 15.000 sit in je res fajn – iz “spomninske” pene.

New Report

Close