Najdi forum

a ve kdo za kako najboljšo varianto za priklop inerneta in najcenejšo seveda?

LP

K sosedu se priklopis na WLAN 🙂

Drugac pa odvisno – kabelski internet ali ADSL je priporocljiv, ce surfas vec kot 1,5 ure na dan.

lp, M.

pr kablu 1mbit (ostalo je kraja), se bols ce mas status pa ga mas prek arnesa pa je recmo 2500sit ali 3000sit cenej.

adsl je ok, isto 1mbit, 8jurjav, ali mal manj kot 7jurjev ce mas status.
lahk pa tud hitrejsi paket vzames, gre za par jurjev vec.

se najbols je pa, da ma en kak 4mbit adsl, pa si ga pol ene par ljudi deli, to je pa pocen internet:D

lp

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________
nova
Uredništvo priporoča

npr. gledam mavrični Masicom paket: od 3.500-13.400 SIT na mesecodvisno od širine/pretoka. Zanima pa me, če kdo ve, kakšna ++širina/pretok je pri telefonski povezavi na internet -to mam jaz pa se mi sploh ne zdi počasi..)sicer ne gledam fulmov pa ne poslužam muzke..ampak vseeno:)

Pri navadni telefonski povezavi je do 56kbps, pri ISDN je pa lahko ali 64kbps ali pa 128kbps.
Hmm… ja, to je precej pocasi, bi rekel 😉

lp, M.

js sem slisu 1,6…kregat se pa ne mislim kdo ma prav, ker js vedno pravim zivi in pusti ziveti. Aja, pa se dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

jaz sem očitno z malim zadovoljna:))

a potem bi bilo hitreje tista varianta za 3.500 64/64???Ker se bojim da ne bi bil to en ****; če bi blo hitreje, potem bi se mi to definitivno splačalo (ali pa tudi varianti 128/64 ali 256/64 to je do 5.000), 512/128 je že 6.400, največ pa je 4096/768:))

Lp

zadnjič sem čula pri poročilih, da ADSL ne bodo smeli več pogojevat z ISDN jem. Počakaj, potem pa si priskrbi ADSL. amis ima kar v redu ponudbo

a če maš kabelski internet morš met ADSL ali ne? v čem je fora ADSL?

ADSL in kabel sta substituta 😉

lp ajs

kakšna je pa razlika? kaj je boljše, ceneje..?

ADSL gre prek telefonske linije, samo ne plačaš impulzov

A nista subtitla?

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Cene so podobne, hitrosti pa tudi, če ne bi itak vsi šli na boljše – evo ti konkurenco 🙂

čeprav baje pri enakem paketu (enaki hitrosti) dela ADSL boljše…tko pravjo.

lp ajs

he he….sm kr model

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

Si si!!! :)))
Pa zgodaj tudi vstajas – kaj pa pol pocnes do 6h zjutraj?

lp, M.

A z malim zadovoljna?! 😉

Hehe… ja, hitreje bi bilo, pa tudi bolj stabilna linija bi bila. Tako da ti kar priporocam vsaj 64/64 oz. vec – kolikor se ti stroskovno splaca.

lp, M.

Hehe, to je pa najbolj laicno pravilna izjava 😀

lp, M.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close