Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja inštrukcije nemščine

inštrukcije nemščine

Iščem inštruktorja nemščine za dijaka v 1. letniku ekonomske. Vse informacije dobrodošle!

Lp,P

Jz imam eno ful uredu instruktorko…(k uči angleščino & nemščino & matematiko)..in pozna skoraj vse finte..Zivi v dravljah(pri soli Miska kranjca)..ime ji je maja…telefonska stevilka…041/982-806

LP

Hvala!

Če se ne boste zmenili, pa se še oglasite – lahko priporočim kar nekaj zelo v redu študentk nemščine.

ni problema!

LP

Če še kdo inštruira nemščino, pa je frej ta vikend, se priporočam. Sem iz Ljubljane…

Živio!

Z veseljem inštruiram Nemščino v Ljubljani in okolici. Strokovnjak sem za poučevanje tujih jezikov (studij psiholinguistike in psihologije na muenchenski univerzi) in naravni govorec Nemščine.
Poučujem na vseh stopnjah.
Do zdaj so vsi dijaki in študenti, katere sem pripravljala za izpite bili uspešni (predvsem tisti kateri so se udeležili dovoljnem številu ur). Pouk je zanimljiv (ni suhoparen) in vključuje tudi kratko pavzo za razgibanje (katera se ne naplačuje).

Cene:
– pedagoška ura individualnega pouka – 11 €
– pedagoška ura individualnega pouka v paru – 9,5 €/osebi
– blok od 10 pedagoških poučnih ur – 90,2 € (18 % popusta)
Število ur v semestru je poljubno.

Lektoriram tudi pisna besedila v nemškem jeziku.
(Opomba: 1 stran = 1500 znakov, čas lektoriranja od 20 do 25 strani/dan)
9€/stran

ter prevajam pisne tekste na nemški jezik
(Opomba: 1 stran = 1500 znakov, čas prevajanja od 5 do 10 strani/dan)
splošno besedilo – 24€/stran
strokovno besedilo – 30€/stran

Rada poučujem tudi na podjetju.

Za vse lahko izstavljam račun.

Če rabite individualen pouk Nemščine, vam zelo rada pomagam,
kontaktirajte me na moj e-mail:

[email protected]

Kaj pa inštrukcije nemščine in angleščine na štajerskem koncu , pozna kdo koga

Zdravo,

če vas zanima, se mi javite na mail.

Lep pozdrav, Marjana

Marjanca 78 imate skriti mail, javite se na mail [email protected]

živjo,

največjo bazo inštuktorjev najdete na http://www.mojucitelj.net

inštrukcije nemščine: http://www.mojucitelj.net/instrukcije-nemscine-v-sloveniji/49/

rešene vaje iz nemščine: http://www.mojucitelj.net/resene-naloge/kategorija-resene-naloge-iz-nemscine/19/

marjanca78 se lahko prosim javite na mail [email protected]

Me prav zanima, koliko izmed vas dela na črno… Pazite se, ker inšpektorji so na delu in globe so visoke…

Vsi, ki iščete inštrukcije bodite pozorni na kvaliteto podjetja. Sin obiskuje drugi razred gimnazije in je od novembra pa do konca šolskega leta obiskoval inštrukcije nemščine dva do trikrat na teden na podjetju LOG-UM v Ljubljani. Rezultat; popravni izpit. Mislim, da je vsak komentar odveč.

Pozabila si napisat, kolikokrat na teden se je popoldan doma učil, kolikokrat je naredil nalogo in kako je sodeloval med poukom.

Jaz pa pravim, da je za inštruktorje povsem brez veze metati denar dobesedno stran. Raje kot inštrukturja vprašaj sošolca, ki ti bo zadevo razložil na tebi dojemljivi način.
Tukaj pa navajam eno knjigo, kjer je vsa nemška slovnica za srednje šole, nepravilni glagoli, in pa 2345 nalog. Jaz sem se vedno učil s te knjige. cela knjiga je napisana v obeh jezikih, najprej v nempkem, pod tem pa še v sloevenskem jeziku.
tole je pa knjiga: Miki Benčik: Nemška slovnica za slovenske šole z vajami in rešitvami/ Deutsche Grammatik für slowenische Schulen mit Übungen und Lösungen.

Naj dodam še, ko sem bil sam v 4. letniku gimnazije, smo cel 4. letnik reševali samo maturitetne teste. Tipi nalog so ves čas enaki in vse je šlo na enak princip, in moram reči, da smo se v 4. letniku res naučili slovnico. Tako smo opravili maturo vsi.
Če bo kdo povohal tole knjigo, naj tule pripiše komentar. hvala

Iščem inštruktorja za nemščino v bližini Most ali Fužin.

potrebujem inštrukcije nemščine za hči, 2. letnik gimnazije, stanujemo za Bežigradom.

pitra, ne zapravljaj denarja za inštrukcije, hčerki kupi vadnico: Miki Benčik: Nemška slovnica za slovenske šole z vajami in rešitvami/ Deutsche Grammatik für slowenische Schulen mit Übungen und Lösungen. v knjigi je razlaga v nem in slo jeziku in pa prek 2000 nalogami z rešitvami. Če vse predela ni panike, da ne bi imela na koncu potrebnega znanja. Meni je ta knjiga pomagala zelo veliko…

Potrebovala bi inštrukcije nemščine v Grosupljem ali njegovi okolici.

New Report

Close