Najdi forum

Se še jaz pridružim 🙂

Pred začetkom insanityja sem prebrala form vsaj 3 x :). No zdaj sem v zadnjem tednu drugega meseca, definitivno izčrpana in čakam konec, ki pa to ne bo, saj nameravam drugi mesec ponoviti, ker sem imela kar nekaj težav s sledenjem. Ampak bo verjetno na sporedu recovery week potem pa spet Shaun T:).
Kot sem rekla, začela sem 17.03., pred tem sem pa 14 dni izvajala po filingu in po nasvetu Miškice, ker sem začela bolj kot ne s kavča.
Tako začetna teža pri 169 cm je bila 75,6, tehtanje imam čez nekaj dni, pa se javim.

LP


Hi!
Sem se kar malo nasmejala, ko sem prebrala tvoj post 😀 Imama podobno razmišljanje oz. načrt. Tudi jaz sem začela z Insanity bolj na easy (samo prvi teden). Potem pa na polno naprej. Do zaključka 60-dnevnega programa mi manjkata še 2 tedna in sem prav ponosna na sebe, da sem v 50-ih dneh izpustila samo 1 vadbo v recovery weeku 😀 😀
Moji rezultati niso tako waaaw kot jih prikazujejo na slikah oz. reklamah za insanity ampak sem popolnoma zadovoljna že z kakšnim kg ali cm manj (to pa mi je uspelo). Ko zaključim 1. krog sledi 2. in tudi 3. če bo potrebno, saj vrjamem da je možno izgubiti vse odvečne cm in kg pač bom zato porabla malo več časa.
Vztrajajte še naprej, ker slej ko prej se bo nekje poznalo =)

Tako, pa sem zaključila, sicer že včeraj ampak sem obležala s prehladom.

Uglavnem, – 7 cm v pasu, teža 69,5, noge mišičaste ampak lepe… tako. To je to.
Zdaj ko sem prebila led šibam naprej… en teden recoverya potem pa v nove zmage. Moj cilj je tam nekje 58 – 60 kg. Dva poroda in težki nosečnosti sta pustili posledice, čas je da se zbrišejo. Vsekakor poročam kako mi gre, pa naj bo to bolj kot dnevnik al pa komu v pomoč.

klavdaaa – o fajn… le tako naprej… slej ko prej bod rezultati zelo očitni.

Jaz sem v tem času postala kar malo odvisna od vadbe, zato že nekaj časa razmišljam tudi o izboljšavah v prehrani. Pri nas se načeloma dobro in zdravo jemo, veliko zelenjave in sadja, žita in meso, malo predelanih stvari ampak to ni dovolj, treba je večkrat jesti manjše obroke, tukaj še štrajkam, zmanjšati vnos kave,… sladkosneda ravno nisem, ampak si brez slabe vesti tudi privoščim če mi paše.

To je to, javite se še ostali… pa kakšno napišemo 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Zdravo, zadnja 2 tedna nisem imel časa biti kaj veliko aktiven in vidim, da se nas je spet zbralo kar nekaj. Jas pridno delam hibridno T25/P90X3. Res sem srečen, da so pripravili tudi 30 minutne programe, saj mi zaradi vseh ostalih stvari, ne znese biti aktiven po 1-2 uri na dan. Julija, ko se mi pa delovnik sprosti pa ponovno začnem z insanityem :)!

živjo, po dolgem času se spet javljam… hvala za dobrodošlico robo100…vmes žal morala prenehat z vadbo zaradi manjše operacije, ampak se počasi vračam v staro formo in nadaljujem oz.ponovno začenjam insanity… fit test rezultati sicer nekoliko slabši kot pred tremi meseci, ko sem začela prvič, ampak se ne dam 🙂
veliko uspeha in lep pozdrav vsem

No stara sem 14, 163cm, 54kg. ITM laže da je vredu ampak jaz s kilogrami nisem zadovoljna, zato sem šla poskusit z vadbo Insanity. Že ko sem bila manjša sem vedno nekaj telovadla. Zdaj delam že insanity 1 mesec + recovery teden. Do zdaj sem izgubila le 1kg :(. Nič sladkega ne jem pa še nič pic, sira, hamburgerjev,… Pridobila sem tudi več mišic. Na začetku vadbe sem tudi lahko vse normalno spremljala. No jaz bi pa rada shujšala še za 4kg pa me zanima če bi mi lahko uspelo če bi normalno vse delala po kolendarju vaje za drugi mesec? 🙂

Pozdravljeni, vidim da tule ni več aktualno…pa vseeno @Miskica čestitam za uspeh in vztrajnost, kako je kaj po dveh letih? drugače pa havla za super motivacijo, res!! 🙂

Vsi ki delate insanity workout svaka cast jaz sem sedaj zacel za mano je cetrti dan in je ubijalsko vsem ki pa pride kakšen kilogram na tehnici zraven je pa zaradi tega ker s tem tudi delno pridobivate na misicni masi odvecna mascoba pa gre vstran jaz imam svoj nacin prehranjevanja zato bom videl ce bo stvar delovala s tem da zraven teh vadb obvezno vsaj jaz vsak drugi dan pretekam 2-5 km

Zdravo! Vidim, da vas še nekaj vztraja. Insanity je zakon. Antonioo samo vztrajaj pa bo! Klara – največ boš izgubila proti koncu drugega meseca. Pa konec koncev kilogrami niti niso tako važni. Če živiš zdravo in se redno ukvarjaš s športom in imaš (za svoj okus) super postavo, si zmagala :)!
Špela kakšni so pa tvoji rezultati?

Zivijo! Tudi sama sem se po prebiranju te teme odlocila, da zacnem z vadbo Insanity.
Preteklo leto sem bila sportno dokaj aktivna, ukvarjala sem se s tekom, HIIT vadbo, hodila sem v fitnes.
Se vedno pa rezultati niso taksni kot bi si jih zelela, saj si nikakor ne uspem urediti prehrane oz. Na kratko PREVEC pojem. Sploh zadnji mesec se mi zdi sem cisto zasla, sportam bolj malo, pojem preveliko ‘nezdrave’ hrane.
Tako da sem se odlocila, da je bilo dovolj ‘zabusavanja’ in se bom po najboljsih moceh potrudila da skupaj z vadbo in pravilnim prehranjevanjem oblikujem postavo, o kateri sanjam.
Poleg Insanitya bi rada vkljucila se trening z utezmi, vendar se bojim da bo to prevec, glede na stopnjo tezavnosti programa ? Glede hrane pa tudi priblizno vem kaj ‘smem’ in kaj ne, ampak zal hitro zaidem s poti.:-)
Tako da WISH ME LUCK, se kmalu javljam.

Zdravo!
Je še kdo prisoten tukaj?

Živjo, saj vem da so te stvari objavljene ze slaba 3 leta nazaj ampak its worth a shot 😀
torej mene samo zanima, a ste usi kupil te cd-je ali je to mogoce kje na netu zastonj?

Živijo,

imaš jih na partisu … Pa si jih snameš. Jaz delam 4 teden Insanityja. In je super 🙂

L

Sem spregledala tole objavo … na žalost … no bolje pozno kot nikoli :D.

Moram reči, da se od začetka Insanity-ja poleg teže še ogromno stvari spremenilo na bolje v mojem življenju (med drugim smo se tudi izselili iz Slovenije – zato sem nehote zanemarila to temo).

Kako je sedaj z mano? Imam odlično službo v kateri uživam, družino, postavo, dosti novih prijateljev (ki so vedno šokirani, ko slučajno vidijo kakšno mojo staro sliko in ne verjamejo, da sem to dejansko jaz) in vedno polno energije. Telovadim še vedno – miksam vse programe za vzdrževanje kondicije in postave, vendar ne s tako zagnanostjo kot prej. Nameni so namreč povsem drugi in trenutno mi je pomembno, da obdržim veselje in rutino.

Trenutno 1-2x tedensko delam novi Insanity – vendar le po modifierju, zraven hodim na plezanje in plavanje (po 2x mesečno), včasih si zavrtim Asylum in oddelam le ogrevanje pač kar mi trenutno takrat paše :D:D.

Pri hrani jem kar mi srce poželi, procesirane hrane že dolgo časa ni skoraj nič na jedilniku; se je pa v zadnjih dveh letih poudarek dal zelo na zelenjavo – po sladicah nimam nobene želje, meso pa tudi v manjšini.

Teža? Kaj je to? Nazadnje sem bila na tehtnici pred več kot letom pri zdravniškemu pregledu v službi – takrat se je ustavila pri 56kg, kjer je verjetno še vedno.

Upam da ste ostali tudi srečni in zadovoljni s sabo – pazite nase in na svoje zdravlje.

Še vedno z vami – Miskica 🙂 -> Pozdrave iz dežele cvetja.

Lajla, to so odlični rezultati, čestitam..

jaz sem pa na novo v teji temi, definitivno je ogromno za prebrat, vendar pa nisem zasledila da bi se tu kaj dosti pogovarjali o prehrani, ki je kar 70% tega pomembno za našo preobrazbo 🙂 jaz sem začela tudi z insanity.jem, po 14 dnevih kar lepi rezultati, sicer ni dosti, -1cm trebuh, -1cm noge. me je pa sedaj bolezen zagrabila, bolečine v hrbtu in en teden mirujem :/ kako ravno sedaj..

Lajla, bi z nami delila tudi kaj se uvršča na tvoj jedilnik? kako približno ješ? pred vadbo, kaj po vadbi…če ti ni odveč, glede na te rezultate 🙂

lp in uspešen dan tudi ostalim 🙂

Živijo,
ste uspešno prestali Insanity Workout?
Jaz sem včeraj začela..s FIT TEST.. preživela brez muskel fibra 🙂 danes pa Plyometric Cardio Circuit, večinoma v počasnem posnetku…
Kaj ste počeli, ko je bilo mimo 2 meseca? Rezultati so vidni?

Hvala vseem… 🙂

Pozdravljen Peromer,
mene že po 1 dnevu boli desno koleno. Lani sem tekla ene 2 meseca, vsak dan in me je tudi včasih bolelo.
Kaj priporočaš? Kako kremo? Kakšno oporo za koleno si imel? Si normalno delala vse vaje?

Hvala 🙂

Živjo, sama sem probala Insanity in moram reči, da sem zelo navdušena. Izgubila sem 10kg in počitem se neverjetno. Moram pa reči, da se vadba bodymax ki jo izvajajo pri fitforlife zelo dobro približa in je ravno tako zahtevna. Vsem definitivno priporočam vadbo insanity, vsem ki pa ne marajo delati sami pa z veseljem priporočam bodymax. Verjemite mi, da vam ne bo ža <3

Tukaj najdete bodymax: www.fitforlife.si

Pozdravljeni.
Z insanity vadbo sem pričela 18.1. Torej sem zdaj v drugem tednu vadbe. In me zanima če kdo trenutno izvaja to vadbo, da bi se malo spodbujali. Sem skoraj 11 mesecev po drugem porodu in imam približno 10 kg preveč če ne še več. Počasi se mi porodniška izteka in moram narediti nekaj za svoje telo. Stara sem pa 26.
Moje mere: 18.1 teža: 67,4kg in obseg trebuha 94 cm
25.1 teža 66,6 kg in obseg trebuha 91cm ( med vadbo uporabljam pas za hujšanje)
Upam da je kdo ki ta trening izvaja oz. ga bo mogoče pričel.

Pozdravljeni, jaz imam danes drugi fit test… prvi teden je blo kr tezko, sam v drugmu pa pol ze kr komi cakas, da odtreniras 🙂 na hrano pazim, v prvih parih dneh so sle takoj 2,5kg dol, zdej pa kr stoji ze ksnih 10 dni 🙂 se mi pa na telesu ze vidijo ‘male’ spremembe 🙂

New Report

Close