Zivjo,

pred malo vec kot leto dni so mi vsadili implantat, pol leta zatem pa so mi potem naredili se umetni zob. Potem sem sla se enkrat na vsake dva meseca na pregled, je samo pogledal in rekel, da je super, naj pa se enkrat (najbrz zadnjic) pridem na pregled in prinesem rentgensko sliko. o tistem sem sla za eno leto na studij v tujino, od koder vam zdaj pisem, pa me malo skrbi, ker nisem sla na tisti zadnji pregled. Pa me zdaj zanima, ali je treba pri implantatih v splosnem se vsake toliko casa hoditi na kontrole, ali gres pac sele takrat, ko ti eventuelno pade ven ali kaj podobnega.

lp

Mojca

Spoštovana tina,

na kontrole je dobro hoditi tudi, če vam ne vsadijo implantata in to vsaj enkrat letno.
Kar je je in tu ni kaj storiti. Na pregled pač niste šli in tukaj ne morete nič. Kaj se bo z implantatom zgodilo, je težko oz. nemogoče napovedati. Če zobozdravnik še ni videl rtg posnetka, potem je sploh težko ocenjevati, ali je poseg uspel ali ne.
Ko se vrnete domov, boste šli na pregled, do takrat pa upajmo, da bo vse v redu.

New Report

Close