Najdi forum

Ime za muco

BUKSL !!!

mi imamo mačke po imenu:
KEPA
ŠON
PENA

Moji bljižni sorodniki in jaz imamo muce z imeni:

Tačko, Tigo, Tom, Tiga, Valdi, Liza, Fičo, Bleki, Lili, Perla, Pika.

Upam,da vam bo katero od imen všeč in ga boste nadeli svoji muci.

Jaz pa že dolgo menim, da mucam pristojijo imena duhovno in kako drugače nadarjenih ljudi. Ko se muc s svojim resnim “razumem celo vesolje” pogledom zagleda čez okno, ga kar vidim s temi imeni:
Gandhi, Platon, Sokrat, Nikola…

Moj muc – ko ga bom imela, bo Lorca.

Moj črnušček je Krt.

JAZ PREDLAGAM,DA BI BILA ČRNA MUCA BLECKY,BELEMU BELKO,RJAVEMU BUČKO,RUMENEMU ZLATKO…. JAZ IMAM MUCO Z IMENOM MIMI. IMAM PA ŠE VEČ PREDLOGOV ZA IMENA KOT NPR.
TIGO,
TAČKO,
VALDI,
LIZA,
TIGRA,
TOM,….

pomaranča
pr nas za hišo imamo eno oranžno muco staro ca 6 m in je taka oranžna z oranžnimi očmi in jo kličemo pomaranča , doma pa imamo tigra Luna in črnuhico Tero , dobimo še našo Anko -Lizo nazaj (se zdravi ker je imela mikrosporijo) in jutri grem po sivo belo dolodlako muco ki je bila do sedaj Fica …. sedaj pa iščem ime zanjo

Tom, Nero, Packo.. 😛

LP

Jaz pa imam muco po imeno Weany (Vini). Je pa črne barve 🙂

Dobili smo svetlo sivega mucka-fantek. Prosila bi za kakšen predlog, ime naj bi bilo zanimivo, posebno.
Kaj pa ime Dixie?

Dobili smo svetlo sivega mucka-fantek. Prosila bi za kakšen predlog, ime naj bi bilo zanimivo, posebno.
Kaj pa ime Dixie?

Mirko

mi pa mamo muco po imenu kuzla pofukana

Eii jaz izbiram ime za mackona je crno bel mladicek. Imam ze eno ime miky pa lahko prosim se kaj predlagate?
Hvala

Lp

moja muca pika je skotila 7 mladičkov.2 sta nam še ostali, nevem kako ima dati ime. Povem vam,da sta mačka(fantka)

lep pozdrav prosim ,da to sporočite čim prej

Pika ali Lisko

Dimsi, Lord, Tači, Bejbi, Pixi,

če je siv je lahko smokey (smoke po ang pomeni dim), lahko je ashy (ashes po ang pomeni pepel), lahko pa kar grey (po ang siv) ali pa silver (po ang srebrn).
če vam ne diši angleščina je muc lahko preprosto kar dimček,aši,pepelko,sivko,…
ampak meni se bolj dopadejo imena v angleščini, ker zvenijo bolj posebno. to je pa seveda stvar okusa.

upam, da sem kaj pomagala:D

mi vsa imena, ki smo jih imeli za mačke so bili: LISA, PIKICA, TAČEK, LOLA, MILKI, NIKI, NENSI, LUC, LILI, FATA, MEDO, PEPI.

žal smo že vse te mačke izgubili,ker so umrli, razen Nensi je srečna pri novih lastnikih, Luc pa je srečen pri naši babici.

vse te mačke smo imeli sicer zunaj, zdaj pa k nam prihaja še eden, ki bo vrjetno kar v stanovanju. in spet imamo probleme z izbiro imena, seveda.

p.s.-imeli smo preminulega psa z imenom BUNDI, zdaj pa imamo psičko BONI. sestrična je imela psa KIMA, babica pa psičko z imenom MIŠA.

imen za živali je na stotine, a ko ga iščemo, je res težko.

upam, da vam bo kakšno naše ime za mačkavšeč:D

Iščem ime za muco. Je bela v čeraj smo jo dobili.Je zelo ljubka.

odgovor pošlite čim prej.

Znidarsic:)

New Report

Close