Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija Hrapava sluznica na notranji strani ust

Hrapava sluznica na notranji strani ust

Pozdravljeni, stara sem 40 let, nekadilka.

Vprašala bi vas rada, kaj bi pomenilo, da se mi je na eni strani lica in pod ustnico naredila taka hrapava površina, ki je najbolj občutna, če grem z jezikom čez. Ko si pogledam od blizu, ni videti nič, niti kaj belega ali kakšen rdeč madež. Samo čuti se hrapavo površino, medtem ko na drugi strani tega ni, je povsem gladka površina.

Drugače sem redno pregledana pri zobozdravniku, tudi na ORL pregledu sem bila že večkrat, tudi v letu 2020 in je bilo vse bp, imam pa GERB.

Velikokrat se na tej strani ugriznim v notranjo stran lic, mogoče zaradi napačnega ugriza.

To zadevo sem nekje opazila pred 2-3 tedni, in ne izgine. občutim pa jo samo z jezikom. Moram povedati, da sem konec oktobra prebolela tudi COVID, mogoče od tega kakšne take razjede v ustih.

Ker me skrbi, da bi šlo za kakšno hudo spremembo, vas lepo prosim za odgovor.

Hvala.

lep pozdrav.

Barbara

Spoštovani,

čeprav menite, da se ničesar ne vidi, vseeno pošljite sliko prizadetega predela in obkrožite mesto, ki vas skrbi.

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

Pozdravljeni, spremembe so na takem mestu, da jih nikakor ne morem približati in slikati. Žal.

Me pa ta hrapavost malenkost peče in obxutek je tak, kot da nastaja nekaj kot afta, malo pece, vendar ni kaksne bulice ali khude rdečine ali beline. Vsaj jaz je s prostim očesom ne vidim.

Bi bil za to potreben pregled pri ORL?

Hvala.

Lp

New Report

Close