ne vem ce je moja tema primerna za tale forum, ampak mislim da je to edini forum kjer lahko spoznam kaj se dogaja z mano

moj problem je namrec bolj custven……gre za PMS….pred menstruacijo kake 5 dni samo jokam, ali sem zelo nervozna…predvsem pa, kar me najbolj strasi, je pa to, da do partnerja ne cutim cisto nic….medtem ko druge tedne cutim ljubezen…ne vem kako opisati, ampak pred menstruacijo zacnem razmisljati, da bi mi bilo bolje sami, da ga ne ljubim….ker sem pac hladna….in ne vem kaj se dogaja z mano…to me strasi….ne vem vec kje naj poiscem pomoc…vsak mesec je ista pesem…potem pa spet zacnem cutiti ljubezen…pa spet pride ta PMS in vse obrne na glavo….na koga naj se obrnem, rabim kako posvetovalnico, mogoce psihijatra….je to psihicen ali custven problem….sploh ne vem vec, prosim pomagajte mi! Pripravljena sem iti na kakrsnokoli svetovanje, celo zdravljenje, ker je moj PMS zelo mocan in mi povzroca ogromno custvenih problemov in ne samo meni, ampak tudi mojemu partnerju…prosim pomagajte mi!

prestrasena

Spoštovana Prestrašena,
PMS se zelo dobro obvladuje z nekaterimi antidepresivi ( po veljavni nednarodni psihiatrični doktrini), vendar vam jih mora predpisati psihiater, zato ker pozna meje doziranja.,(odmerek je včasih relativno velik)

New Report

Close