Najdi forum

Pozdravljeni, mene pa zanima, če lahko en travmatičen dogodek iz leta 2016 rešim s hipnozo, psihiatrična zdravila sem začel jemati poleti 2017 dobra pol leta, ko sem bil hospitaliziran zaradi samomorilnih misli na psihiatriji, potem sem pozabil ta dogodek in misli, cez leto se mi ne ta dogodek ponavljal vsakodnevno in po dveh letih sem delal veliko samomorov. Zdaj spet jemljem 8 mesecev tablete, ko sem bil v bolnisnici,ampak mi niso delavnice in ne skupinski pogovori niso pomagale ter tudi ambulanti pregledi. Imam se vedno ta travmaticen dogodek v glavi izpred 7 letami in samomorilne mislis. Lahko to resim s hipnozo? in ce je mozen kaksen kontakt za hipnozo, sem pa iz slovenske bistrice. lp

Spoštovani,

težko rečem ali vam hipnoza lahko pomaga pri predelovanju travmatičnega dogodka ali ne. Morda bi se o tem posvetovali s svojim psihiatrom? Morda pa se bo oglasil kdo izmed bralcev foruma s svojo izkušnjo. Nekaj informacij se sicer  najde tudi na internetu: Kaj je medicinska hipnoza? (psihoterapija-ordinacija.si)

Medicinska hipnoza in anksioznost – Psihoterapija Jaz sem vredu

V vsakem primeru pa svetujem, da se s travmatičnim dogodkom soočite, bodisi s psihoterapijo ali na kakšen drug za vas primeren način, saj vam bo to pomagalo izboljšati kvaliteto življenja,

vse dobro, pozdrav,

Bernarda

Kot sem napisal sem že bil v bolnici zaradi tega, pri skupinskih pogovorih in tudi ambulantno pri psihologu in psihiatru in ne pomaga, tudi tablete ne. Zato sprasujem za hipnozo, ker ne vidim druge resitve

Sem se ze soocil.

Pozdravljen,

moje mnenje je, da vsekakor velja poskusiti, nimam pa osebnih ali neposrednih izkušenj s tem, tako da upam, da se javi kdo, ki lahko pove kaj več.

Vse dobro, lp

Bernarda

 

A bi mi lahko prosim dali kakšen dober kontakt iz maribora ko swm iz podravske.

Spoštovani,

kolikor sem našla na internetu so ti v Mariboru: Center Mentalis – psihoterapija, medicinska hipnoza, psihološko svetovanje,

Ne poznam pa jih osebno ali koga, ki se je posluževal njihovih storitev. Spodaj nekje na spletni strani je podatek, da se da dogovoriti za brezplačno pomoč pri njih, če ste v finančni stiski.

V kolikor se boste odločili za terapijo pri njih pa se oglasite in povejte kako je bilo,

vse dobro, lp

Hej jaz imam podobne težave ali se lahko povežema ?

New Report

Close