Good & bad guy

smo prišli do 12 pa še ni nobena rekla ja

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

ja seveda, če prideš do punce in ves patetičen najprej izustiš:”a bi šla z mano na pijačo?” tko ne gre, ker ti punca tkoj da nalepko weirdy guya in se te na hitr odkriža.
predlagam ti da se lotiš športa, več stvari. da si mal napumpaš samozavest pa to. pol bo laži. pa še kakšno boš migrede spoznal. ko boš najmanj mislil, samo – brez patetike!!!
LP

ukvarjam se z kolesarjenjem, hodim na sprehode, na Rožnik, na grad, v Pekel
mimogrede pa res ne spoznam nobene

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

“Sama za BAD GUYA nekak štejem fanta ki je spontan, nepredvidljiv, živahen, samozavesten, družaben, poreden…Za GOOD GUYA pa nekak bolj vase zaprtega, sramežljivega, romantičnega, mirnega tipa…”

Žabi, po tej tvoji definiciji sem jaz že skor bol badguy kot goodguy 🙂)))) …čeprav slabega nočem nikomur storiti 😀

Sem mel pred kratkim podobno izkusnjo. (sej se razumemo, ane fantje.. ajd gremo na pir) Bla beyba, ki sm jo bolj povrsno poznal (zahajanje v isti lokal – ma dobro postavo, tangice se ji vidjo), blo mal koketiranja, spogledovanja (jest sem bulu ko tele, ona me je enkrat zacudeno pogledala), par besed nc resnga (itak se mi nikol ne da debatirat) -vsaj mene ni zanimal(badguy.. sem zjutraj sam opravil, nisem bil pri volji), punca pa je hotla kej vac (dolgcas ji je blo, pa je bla prijazna). Pol je pa scasoma mene prjel (joj kolk bi pasal mal seksat), pa sm jo hotu mal bolj spoznat (goodguy.. pa res ma ok postavo) pol pa kr cold as ice (kaj zdej ta k me prej ni smirglal nekaj leze okrog mene. pa o tistem k sva debatirala ni mel pojma. prej ga ni nc brigal a zdaj naj se pa jaz palim, k se je njemu nekaj zazdelo?!?. wtf!?!) Aja pa puzabu sm oment, da sem bil en malceno okajen pri poskusu spoznavanja (o mater, sj se bo name zvrnil.. tole pa ni bilo samo eno pivce..)-> spljoh nism bil vsiljiv (oo kako sem sarmanten k ga imam mal pod kapo.. najboljs, da se ga vsak dan nalezem, hik, joj sem lustkan), kot je to ponavad pod vplivom alkota. Uglavnem mogl bi me pol vidt, k sem se ga pa res nalokal k avion (ok, seksa ne bo, prjatli so sli domov medtem ko sem se po uni puncari slinu.. najboljs, da se ga do konca zadenem), tko da sem bil v nedeljo se tolk bolan (beri:macek)(mama kr sama pospravlej, jst sm tooooolk bulan.. ja pa gate tut pober k sem jih zabrisal pod postlo), da sem bil sposoben samo lezat (pa kosilo mi prnes). Zakaj sem se ga napil? (ker sem teslo) Zato ker najbolj boli moski ego (ego je organ, ki lezi zadaj med usesi), ce ga zavrne dekle (sej se je sploh tolk dobro ne spomnim, sam vem pa, da je rekla, da z mano ne gre plesat, k zgleda, da bom kmalu bruhal). Tako govoril sem. Howgh (ajde, gremo zdej na pir no)

gostek v to nism nikol dvomla 🙂) That’s why I like you Račy 🙂)

Why do good girls like bad guys, sure ain’t that bad guys sell mad lies,
Why do want a honey with class sometimes you want more than a honey with ass…
…I can be good in a bad way/ I can be bad in a good way…
Why do good girls like bad guys, why do good girls like bad guys…

Tudi jaz bi definirala good & bad guys kot Playboy.
Kruto, a resnično-> po moje je to to, zakaj so nam všeč ravno bad guys!

Eni so dobri, ustrežljivi, prijazni, drugi pač ne. To naj bi bla definicija good -bad;)

Čene mislim da vse iščejo te prve, vsaj kar jst vem.

Ubogo, da morajo za *** nekateri fantje lagati. Všeč so mi moški, ki so iskreni o svojem ženskarstvu in slabi zgodovini in so še zmeraj uspešni pri ženskah. Spoštujem to.

poleg tega, da imajo ženske najraje bad moške, so pa nore na take ki niso slovenci, najraje na kakšne črnce, važno da je kakšen italijan, hrvat ali kaj tretjega.
tako da slovenci odpademo

To pa ni čist res vitez… SI mimo udaril.

Če greš v Zagreb dobiš najboljšo bejbo v klubu samo, če jih poveš, da si slovenc. (No ja, pomaga tudi če ne izgledaš ravno kot prometna nesreča, ker zagrebške muce so high class – high maintenance).

Veš zakaj? Vsaka ženska ima rajši avanturico s tipom, ki ga ne pozna in ki je iz druge države. Nič ne vidim, nič ne slišim in – jasno – nič ne povem naprej. Pa tudi če, ti si v 386 ona pa v 385.

True, true 🙂)

Playboy:

“Veš zakaj? Vsaka ženska ima rajši avanturico s tipom, ki ga ne pozna in ki je iz druge države. Nič ne vidim, nič ne slišim in – jasno – nič ne povem naprej. Pa tudi če, ti si v 386 ona pa v 385”

Sej se cist strinjam… zato se tud v LJ ful vec fukar k je vecje mesto in se folk ne pozna med sabo… kokr npr. v manjsih townih…

Ej zakaj pa potem ena najhujsa bejba iz Zagreba ne pofuka enga luzerja- drkađijo k je npr. skoz doma – noben ga ne pozna, nima frendov da bi govoril okrok in ga enkrat vidi ko gre v trgovino in ga nekje na samem počaka in napade?

http://www.hardcore-forum.tk

Zato ker najhujša bejba ve, kakšna je njena cena. To, da je tip samo iz druge države oz. nima neposrednih vez za razkritje, še ne pomeni, da bo dala noge narazen. Še vedno jo moraš upecati, samo da se to največkrat ne konča v mesečnih zmenkarjenjih, ampak v postelji 🙂

Mimogrede, v Ljubljani se veliko manj fuka kot na periferiji, ker je tukaj veliko več umetnih wannabe fancy ljudi, ki pa so le malomeščanski brezveznjakoviči s svežo robo iz New Yorkerja. Bejba v LJ se bo rihtala 5 ur, šla ven, odjebala 7 tipov in šla domov jamrat da ni kul tipov.

Kolegica, ki živi v Brežicah me je enkrat vprašala: “A vi tukaj v Ljubljani sploh kej fukate?” Je že v redu, če ima ženska strog proces filtriranja tipov, ampak da pa odjebe tipa, ki ji je vizualno všeč samo zato, ker se “ji ne da več po teh kavicah hodit” je pa zame totalna avšarija. Imam tako znanko in ni vidla tiča že več kot pol leta. Ja, le zakaj.

New Report

Close