gliste?

Danes sem na veliki potrebi pogledala blato, in videla take bele pikice notr, to me je prestrasilo, ker sem jih ze nekajkrat opazila, a velikokrat ko pogledam blato jih ni. Bolj podrobno sem pogledala in to niso bili valjasti crvi, kar vem da gliste so, ampak samo taksni krogci. so to gliste? Vcasih se mi vrti, to pa je se edina tezava ki jo imam
.
Slisala sem za test s selotejpom, mi lahko poveste kako ga izvesti, prosim, bi se rada prepricala..

In se kaksne posledice imajo ljudje, ki imajo gliste, in ce jih imajo dlje casa?

Lp

Spoštovani!

Če se bo stanje ponavljalo, potem dajte pri vašem zdranviku blato na prelged na parazite.

Prtegleda s selotejpom se pakatično ne dela. Namenjen pa je bil iskanju podančic – oz. njihovih jajčec.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Torej je možno da bi se paraziti, oz gliste enkrat pojavile v blatu in potem nekajkrat ne? Te misli me ja kar groza..

Zanima me se, ce so gliste, bi se le te morale premikati, saj sem tako prebrala, a pri meni vse miruje? Je mozno da so to le kaksni ostanki hrane?

Zelo si zelim da bi mi lahko dali cim vec podatkov, saj zivim v zelo majhnem kraju in imam strasno zoprno zdravnico

Spoštovani!

Možno. Ne sekirajte se. Pojdite na pregled in bo urejeno.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Spoštovani!

Načeloma se premikajo. Lahko so delčki semen ali jedrc. Pregled blata vse razreši.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

New Report

Close