Najdi forum

ginekologinja

Živjo!

Iščem dobrega ginekologa/ginekologinjo s koncesijo v Ljubljani. Mogoče ima katera izkušnje z Natašo Tul Mandič (samo baje dela samo samoplačniško?)

Vsaka info bo koristila:)

Hvala!!

Mene je obravnavala, ko me je moja G poslala v ambulanto za rizično nosečnost. Korektna in prijazna zdravnica.

meni je delala NS letos poleti, zelo pozitivna izkušnja z njo kot ginekologinjo..prijazna, korektna, strokovna.
javi prosim, kako je z njo in koncesijo, bi tudi mene zanimalo…hvala, lp

nova
Uredništvo priporoča

živjo,

evo sem se pozanimala, ona dela na šlajmajerjevi (leonišče), čakalna doba je 2 meseca, vsak pregled pa doplačaš 35 eur…ker naj bi bil nadstandard. brez doplačila ne sprejema pacientk.
mogoče ima katera izkušnje s petro eržen iz metelkove?? je baje super zdravnica in ima na koncesijo.

lep pozdrav!

Živjo!

Nataša Tul Mandič je bila moja porodničarka in glede na to, da me je porod presenetil, si boljše ginekologinje takrat ne bi mogla želet. Prijazna in korektna ter strokovna. In tudi smisel za humor ima 🙂

Jaz sem imela zelo nizko NS …ona mi je vse lepo razlozila me pomirila vse obrazlozila …tko da me resila mojih solz 😉. Najboljsa …sedaj bo spet” vodila” mojo nosecnost

New Report

Close