Focus T25

BitchiBitch: če si imela poseg, ti bo najbolje svetoval tvoj zdravnik, kaj lahko in česa ne smeš delati. Mi, ki niti ne vemo kakšen je ta poseg in kje je bil delan, ti bomo bolj težko svetovali.

Najlepša hvala za link, ampak a to se da naročit v slovenijo?
Hočem si kupit, ampak enostavno ali ne vem kje izbrati slovenijo, ali pa enostavno ni mogoče
kupiti drugim kot pa Unitades States in pa Canada? 🙂

http://www.partis.si/torrent/podrobno/303343 ČE MAŠ TORRENT SI DAUNLOUDI =) da ne boš kupoval:) Lp, Lidija

Sem probala delat ene vaje z lastnim telesom, ki vključujejo veliko trebušnih, res take lahke. Vse je bilo v redu, tako da bom probala še nekaj zahtevnejših. Sicer me je pri eni vaji res rahlo zabolelo v trebuhu, poseg je bil gin. narave, pa tudi ne klasična operacija.

Jaz bi sicer vprašala zdravnika, ampak oni so precej bolj previdni kot sem sama do sebe… 🙂 Meni se je zdelo, da pretiravajo, potem se je pa res sicer v nekem trenutku pokazalo, da bi bilo bolje, če bi res počivala. Nisem res nič telovadila ipd., vedno pa nekam “divjam” in se mi zdi, da ne morem odložit opravkov. En dan sem šla sama v trgovino in ugotovila, da sem si naložila preveč robe za nest, no to ni bilo OK… Imam sicer super partnerja, ki bi to naredil namesto mene in je tudi vse delal, ampak kuhat ga pa ne znam naučit in tudi za moje živali se mi je zdelo, da sploh ne zna poskrbet, tako kot jaz 😛 Vse se mi je pol zdelo, da se mi kar malo smili, ker je sam za vse in pa da je kr groza, ko ni narejeno kto bi moralo bit. 🙂

Tablete za hujšanje – http://thermacuts.si

Pozdravljeni.
Jaz delam t25 zdaj 5 dan-in mi je res fajn.
V 5 dneh sem shujšala 1.5 kg.Velika sem 156 in imela sem 55 kg.
Moram pa reči da se mi poznajo že mišice po trebuhu in nogah-newem mogoče je v glavi ampak meni se zdi da se res že pozna.
Tako da če gdo rabi vaje, jedilnik,kolendar vaj naj me kontaktira-vam pošljem na e-mail 🙂
Lp

tina lahko prosim meni pošlješ
[email protected]

Tina lahko prosim posljete tudi meni na mail [email protected]. Hvala �

Lahko tudi meni posljes? [email protected]
hvala 🙂

Tina, se priporočam 🙂 Moj mail: [email protected]
Hvala

jaz bi prosim.

Tina… lahko še meni pošlješ
[email protected]
hvalla

Prosim Tina, se meni.

[email protected]

Hvala, Maja

Tudi jaz bi prosila, če mi lahko pošlješ na mail.
[email protected]

Tina…lahko prosim se meni posles vse o vadbi t25?
Hvala in lp
[email protected]

Tina še meni prosim vse o T25 na mail.

[email protected]

hvala =)

Zdravo Tina!

Prosim če lahko pošlješ tudi meni vse o T25
Moj mail : [email protected]

Hvala in lep pozdrav

[hr]
Tudi jaz bi prosila za vaje focus t25,…
[email protected]

Tisti, ki hujšate s pomočjo fokusa t 25 vas prosim za mnenje. Sem še na začetku fokusa t 25 in sicer 3 dan. Zdi se mi super vadba in se tudi po njej odlično počutim. Zanima me, ali lahko npr. en dan izpustim vadbo in pol naslednji dan naredim 2 vaji. Jutri mi ne bo šlo skozi, da bi naredila vajo, pa sem mislila da bi v četrtek naredila dve.

Zasledila sem da kroži tudi jedilnik. Prosim če mi ga kdo posreduje na [email protected]

Kako ste vi zadovoljni z fokus t 25 in seveda kaki so vaši rezultati.

Tudi jaz bi prosila za vaje !! Bi bila zelo zelo hvalezna na mail : [email protected] hvala hvala hvala

New Report

Close