Najdi forum

glede na to, da sta 2 vrsti, katera je boljša oz. v čem je razlika? prodajajo jih itak le v mullerju in baby centru in v Mullerju so cca 300 sit cenejše. Sploh ne vem, kaj naj kupim, vsak mi pove drugače

Menda da so vijolične boljše, ker bolj vpijajo….

Lp

a imajo vijoličaste v vseh velikostih?
mi imamo tiste 3-6 kg Air sistem in so v modri vrečki

fixies pleničke – mislim, da tudi pampers – imajo sedaj na embalaži označeno OCENO, ki so jo dobile na mednarodnem testu pleničk za dojenčke. nižja kot je ocena, boljše je: vijolične so dobile oceno 1,2; modre pa 1,6. za pamperske pa ne vem, ker jih ne kupujem.

glede velikosti pa ti ne bi vedela povedat, ker smo mi začeli fixies uporabljati pri velikosti 7+.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- "True to life, true to me The way it's got to be So simple, so simple, so simple Live to love, love to be Absolutely free" Stacie Orrico, So simple

Pleničke fixies imajo tudi od 11-25 kg (junior). Mi uporabljamo vijolične (Extra Class) ponoči in so edine, ki nam ne premočijo – zelo zadovoljni. Modre imamo čez dan. Se mi zdi, da vsebujejo še najmenj plastike od vseh pleničk, ki se jih dobi pri nas. So pa drage, drži.
lp
n.

fIXIES vijolične so boljše, ker imajo tiste trakce za prilepiti skupaj plenico raztegljive in otroka ne stiskajo. Cena je ista, le da je število plenic v paketu različno…
Imaš jih pa v vseh velikostih, jaz kupujem vijolčne 7-18 kg (mislim da so takšni kg!) in jih je v paketu 36, ali pa od 9-20 kg (saj pravim, da nisem glih zihr glede kg, ampak gre pa tako nekako!) notri jih je pa manj-32 ali 34…. Poglej. So pa fixies vijolične vsaj zame najboljše plenice: mehke, najmanj plastične, udobne, dobro zdržijo (moj popije od 20-6 ure najmanj pol litra tekočine…)… Splača se pa jih kupiti v mullerju.

New Report

Close