Najdi forum

Fimo knjiga

Vabilo je poslano.

---------------------------------------------- Nikoli se ne kregajte z idiotom, spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!

Hej, Vesna, hvala za knjige!
Uspešno dobila vse tri.

LP, t.

Prosim jaz bi tudi imela te knjige ker še nisem delala s to maso nič amak nimam gmajla .

Najlepša hvala za vabilo, se mi je uspelo prijavit.
Mi lahko še enkrat pošlješ te knjige?

Hvala za vnaprej in lep pozdrav!

Moj mail je

[email protected]

Nady, pošlji mi svoj sedanji mail in ti bom poslala vabilo za gmail.

---------------------------------------------- Nikoli se ne kregajte z idiotom, spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!

Moj mail je [email protected]
Lp NaDy

Hvala za vabilo. in že vnaprej za knjige.
[email protected]

Še enkrat bi prosila,če bi lahko dobila tiste knjige o fimo masi…

Lep pozdrav

punce, vedno vas berem in občudujem ter skušam posnemati, zato vas lepo lepo prosim, če bi lahko tole knjigo posredovale še meni. carice ste. pošljite mi prosim na kolegičin email: [email protected]

tnx, neli

Vesna, že nekaj časa spremljam tole v zvezi s stekleničkami upanja in ostalimi izdelki iz fimo mase. In me je zagrabilo … fimo sem že nabavila, zdaj samo še čakam na nekaj prostega časa in ideje… Zato bi mi zelo prav prišla kakšna knjiga, ki jih tako prijazno pošiljaš vsem, ki te prosijo. Ali jo lahko tudi meni, prosim? Zelo bi bila vesela.
Upam, da bo šlo in hvala,
Darja

In … tale citat mi je pa res všeč …

prosim, še meni..vsaj eno knjigico. Sem čisto “noter padla” ob pregledovanju vaših izdelkov, predvsem pa si želim izdelati vsaj eno stekleničko upanja…:)))

Tudi jaz bi prosila tisto, ki ima to knjigo (če se prav spomnim sta bili dve) shranjeno, če mi jo pošlje na mail ([email protected]).

Hvala in Lp, Ustvarjalna

Tisočkrat hvala za poslano knjigico. Zdaj pa samo še na delo ….
Lep pozdrav

Ustvarjalna, na emailu ni dovolj prostora, da bi ti lahko knjige poslala.

Darja, hitro delat. :))))

Nikita, eno ti bom zdaj poslala.

---------------------------------------------- Nikoli se ne kregajte z idiotom, spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!

Živjo!

V.k. kolk časa mormo še počakat, smo že nestrpni ker čakamo že 3 dni…

Prooosim, bi se dalo čimprej poslat knjige?

Lep pozdrav!

Rosam, bom probala jutri poslat še eno rundo. Nimam časa, da bi cel dan sedela za računalnikom. Da pošljem vse tri knjige moram poslat 41 mailov po približno 4 MB, pa tudi naslovnic je veliko in se vedno nove in nove javljate.

---------------------------------------------- Nikoli se ne kregajte z idiotom, spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!

v.k., ti si pa eno potrpežljivo zlato dekle, ki še kar pošilja in pošilja…

Hvala ti – v svojem imenu in imenu vseh, ki bodo mogoče besedico zahvale pozabile napisati!

Lep pozdrav na vaš konec!

Vidka Pitka ******************************************** http://www.mojalbum.com/vidka-pitka

v.k.,

poslala sem mail.

Še enkrat hvala za ves trud.

Hvala, Pitka. Evo, grem spet pošiljat. 🙂

---------------------------------------------- Nikoli se ne kregajte z idiotom, spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!

v.k. prejela 3. knjigo o fimu. Najlepša hvala.

LP; Helena

New Report

Close