Najdi forum

Fantje, kaj se dogaja z vami?

Sem v svojih dvajsetih letih. Fanta nimam. In ga tudi ne morem imeti. Kako le, če pa se me vsi bojijo? Kaj se je zgodilo s fanti? Sem študentka, uspešna, pridna, delavna, lepa in postavna, skrbim zase kot se le da, nisem vzvišena, sem prijazna. Ampak fantje se me ustrašijo. Vsi. Do zdaj sem v svojih 20+ letih spoznala le enega, ki se me ni bal, pa še z njim se na koncu ni izšlo, verjetno se me je tudi on začel bati. Naj pojasnim primer: Hodim po ulici, opazim znanca, se mu nasmehnem, pozdravim, se ustavim, da bi se malce pogovorila, on se ustavi, ne zmore vzpostaviti očesnega stika, na obrazu ima hudo zadrego, pogovor vodim jaz, on gleda v tla poskuša odgovarjati, ne izgleda nezainteresiran ampak kot prestrašen kužek … Pa to ni izjema, to je zadnje čase kar vsak fant. Kaj se dogaja? Zakaj se vsi tako bojijo punc? Ali je problem, da so še premladi, a bojo v svojih 30ih dozoreli? Jaz nisem punca, ki bi pristopila do neznanca in ga povabila na zmenek, to želim, da izvedejo fantje (in večina punc je takih). Ni pa mi težko pristopiti do fanta in začeti neosvajalski pogovor. Tako mu dam možnost, da me, v primeru, da bi mu bila všeč, povabi ven. Torej, dajte malo naučiti fante, da punce nismo baubau. Drugače bojo fantje prestrašeno čakali, da punca pristopi, punce čakamo, da fant pristopi, če že slučajno pristopimo me, pa fant stisne rep med noge. Dajmo malo akcije fantje. Mame in očetje pa jih malo naučite, kako se je osvajalo v vaših časih.

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Dejansko hočeš povedat, da fanta, ki te v bistvu pozna – torej pozna tvoje ime, sta se že kdaj videla in poklepetala – totalna prpa, če ga kje slučajno srečaš in hočeš začeti neobvezen pomenek?
Na misel mi pade dvoje: ali si taka bomba, da je na robu izliva samo če te vidi, ali pa imaš na obrazu tako v nebo vpijočo napako, da človek ne more, da ne bi strmel vanjo, pa raje gleda stran (ker to se meni včasih zgodi, grozno, vem, ampak si ne morem pomagat). Recimo ogromno črno izbočeno znamenje z dlakami ali oko, ki gleda navzven v čisto drugo smer in težko loviš očesni kontakt ali kaj podobnega. Ali če bi imela potetoviran obraz.

Phahahaha dobro sem se nasmejal. Ajde tamala študentka, povej če imaš kosmato znamenje na čelu?

nova
Uredništvo priporoča

hahahahah tudi mene si precej dobro nasmejal 😀 Nimam nobene napake na obrazu, niti kje drugje. Nimam tetovaž, znamenj, očesa, vglavnem vse štima. Tako da res ne razumem. Pa tudi nisem neka zdolgočasena dečva, ki se ne bi znala normalno pogovarjati. Dostikrat se tudi kaj pohecam in na splošno ustvarjam sproščeno vzdušje. Pa so še kar presrani.


Na kratko bi lahko rekli, da ni tvoja krivda. Bo pa za počakati par generacij, da nihalo zaniha v drugo smer.

Evo te bom jst povabu. Pejva na pija….aja ti šment, sej te nimam kam povabit :/ pa trenutna situacija bi bila zmagovalna zame, ker mormo maske nost 😀 te vsaj jst ne bi mogu ustrašit 😀

Bi rekla, da imaš najbrž zelo zoprn karakter in misliš, da si center vesolja. Noben normalen človek takih ljudi ne mara in se jih izogiba.

Hehe ej jst sem imel podobne težave kar dolgo časa. Nisem bil namreč zanimiv za nobeno pa tako sem si jo želel, pa toliko stvari bi počel z njo… Šele po dolgem času, ko sem naštudiral zadeve sem ugotovil da sem se čisto napačno lotil vsega. Sem imel pač drugačno vzgojo doma 🙂 Potem so mi pa kar začele prihajati nasproti…. Ja če ti v šoli noben nič ne pove, pa doma tabu tema, pol je kar težko. Lahko mi napišeš na mail pa kakšno rečeva in ti povem kje delaš napake in na kaj tipi najbolj palimo. Pa to sploh ni sex in napol naga baba… Ok tu smo najbolj glasni in pametni ampak skrivnost je drugje 😀

evo: [email protected]

tud jst sm te vzel tko da si precej vzvisena ze po pisanju. Vsak ki te bo res zelel ti bo to pokazal oz povedal brez skrbi sploh prav dec kasni fegeti po videzu so samo posrani drugi pa ne

Ja na nekje že more biti neka napaka. Ker če bi bila “tako popolna”, bi se verjetno tepli zate.
Nevem na misel mi pride tvoj napihnjen ego 🙄
Pa da se ne bomo narobe razumeli, nič ni narobe če si samozavestna.
Ampak samozavest in arogantnost je nekaj čist drugega.
In iz tvojih besed arogantnost kar buta ven.

Sem mel kolegico k je mela isti “problem” da kao vse fante odbija oz. da se je bojijo in nevem kaj še… pa mi ni blo glih jasno zakaj ker je bla punca zlo lušna in načeloma tut karakterno vredu (vsaj do mene) smo pa bli večkrat skupi zunaj vse živo od lokalov do diskotek kjer je seveda dost fantov… prihajal so do nje ji ponujal pjačke, sprašval za ples ampak jih je odbijala enega za drugim kot muhe… k sem jo vprašu zakaj pa je blo z vsakim od njih neki “narobe” al je bil prenizek, predebel, presuh, čudna frizura, čuden stil oblačenja….. to sem tut pr drugih puncah na lastni koži opazu po eni strani jamra ker je samska že nevem kolk časa po drugi strani pa išče nekega lepotca ki je zraven še pameten in bogat… sama pa čisto povprečna ali celo podpovprečna

Dečva, dej mi kontakt na zs, boš vidla kak sem korajžen XD

Današnji fantje so pi***…
Izberi starejšega v 30ih, 40ih, dobro situiranega…

Mas instagram mogoce?

Lp Marcel

Pozdravljena!
Bodi strpna in ne išči partnerja. Sigurno obstaja moški, ki bo romantično pristopil k tebi.
Bodi še naprej pozitivna!
Lep pozdrav!

cao,,,,dej bova kako privat rekla,,,,pis na [email protected],ajdi,,

Rare volje se zatipkam s tabo med korona casom, da te apoznam in vidim ce si res taksna, kot se opisujes… slisis se zelo zanimiva punca! Pa 96 letnik sem, brezskrbi

Hehe ej jst sem imel podobne težave kar dolgo časa. Nisem bil namreč zanimiv za nobeno pa tako sem si jo želel, pa toliko stvari bi počel z njo… Šele po dolgem času, ko sem naštudiral zadeve sem ugotovil da sem se čisto napačno lotil vsega. Sem imel pač drugačno vzgojo doma 🙂 Potem so mi pa kar začele prihajati nasproti…. Ja če ti v šoli noben nič ne pove, pa doma tabu tema, pol je kar težko. Lahko mi napišeš na mail pa kakšno rečeva in ti povem kje delaš napake in na kaj tipi najbolj palimo. Pa to sploh ni sex in napol naga baba… Ok tu smo najbolj glasni in pametni ampak skrivnost je drugje 😀

evo: [email protected]
[/quote]

Ti si pa tako obupan, da se ne smiliš samo meni, ampak najbrž tudi vsem bejbam, zato ti pa ne uspe z njimi.

Živjo.

Če te zanimam piši na:
[email protected]

A bi si izmenjala kontakt, pa ce bo stimalo pade kaksna pjacka?

New Report

Close