fafanje in…

Po dolgem casu mi je vceraj uspelo prepricat frendico, da mi fafa.
Vedno se ji je to zdelo svinjsko. Rekla je, da to pocnejo samo kurbe.
Naredila pa je se nekaj, ki me je presenetilo. Strastno mi je fafala, da mi je prislo direkt v njena usta. Pol sem opazil, da sploh ni izplunila tekocine, kar pozrla jo je!!!!

Hotel sem vedet, ali se kjra od vas to prakticira?
Ali obstaja kak stranski ucinek?

Hvala za odgovore.

ja, v najslabsem primeru lahko zanosi pol bo pa cela štala.

Tale odgovor sem se imel v predracunu!
Kaj bolj pametnega?

Sej boš ti vido stranski učinek, ko bo frendica noseča. Ti baraba, pol se boš pa spraševal, kak to, pa te ni sram, da sam nase misliš, da si jo tak dolgo prepričeval, da ti je na konc ratal. Po moje, je zdaj boljš, da jo čist pr mir pustiš. Pa kako fafanje neki!!!

Lp Pohorc

Mogoče bo letošnjo zimo preživela brez prehladov in gripe……

🙂)

…a ne veš da ti bo sedaj odpadu…

..nikoli ne smeš nobeni ampak čist nobeni pustit da požira, a nisi vedu tega..

Vedno je stranski učinek. Pri fafanju je najpogostejši in najnevarnejši ta, da bo hotla še. Pol si ga pa najebal…

praviš da je bla strastna, hmmmmm
Pazi samo to, da ti ne bo kdaj rjuhe v rit potegnilo

Itak da ne more zanosit, lahko pa dobi salmonelo. Kar je še slabše.

LOL

Lahko se ji kakšen spermij med zobe zatakne in v hudih mukah pogine. Potem boš odgovarjal po 3 členu zakona o zaščiti spermijev ki pravi:

“Nihče ne sme brez utemeljenega razloga povzročiti spermiju trpljenja, bolezni ali smrti”

You never know when an old calendar might come in handy! Sure, it's not 1985 right now, but who knows what tomorrow will bring? -Homer Simpson

Aha! To se pravi da vsebuje zlahtna tekocinca vitamin C!
🙂

Prekleto!
Zajebu sem! Kaj pa zdaj?

Kaksen pa je okus zenske tekocince? A je uzitna?

Okusen!!!!

Kršanski nauk uči, da v spolnosti ne smemo uživat, ampak je to samo za razplod vrste. Torej ker si špricnil v usta in je revica to še požrla se verjetno nisi zavedal koliko pilotov, redovnikov, usmiljenih sester in Bog ne daj še kakega kardinala je požrla. Vidiš smrtni greh uživanja kar tako in pomor potencialnih kadrov je v bistvu največji stranski učinek vajinega skrajno nepremišljenega dejanja.

Uauauau…ne vpraš…zakaj tega ne filajo v kozarce?

🙂)))))

Amen!

You never know when an old calendar might come in handy! Sure, it's not 1985 right now, but who knows what tomorrow will bring? -Homer Simpson

Maš pa ti v redu kolegice 🙂)

New Report

Close