Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina epilepsija

epilepsija

Pozdravljeni,

med nosečnostjo sem imela prehodno izgubo zavesti s krči (epileptični napad)? po porodu pa se mi je to zgodilo še enkrat. Bila sem na pregledu EEG in CT in ni pokazalo nič znakov za epileptični napad. Nevrolog pa mi je rekel da na pregledu ne pokaže vedno ali gre za epilepsijo ali ne. Nisem pa dobila nobenih zdravil za zdravljenje. Malo me skrbi, ker me veliko ljudi sprašuje še posebno v službi katera zdravila imam in ne morejo se čuditi da nimam nič. Katera zdravila pa se ponavadi dobijo?, nikjer ne dobim informacij, sem veliko že pregledala po internetu in sem zelo razočarana, ker ne najdem informacij. Ko se mi je to zgodilo, me je pa bolela glava drugega pa nič.

Če se nisem prav obrnila na Vas, pa Vas lepo prosim za nasvet kam se naj obrnim

lep dan Vam želim

Spoštovani!

Vsak “epileptični” napad še ni epiepsija. Verjetno so bili za “napad” krivi kakšni sprožilni dejavniki. Na vašem mestu se s tem ne bi pretirano obremenjeval. Očitno po ugotovitvah zdravnikov niti ni šlo za tipični napad, zato tudi ni potrebe po odvzemu vozniškega dovoljenja. To bi sicer moral sprožiti zdranvik tako, da bi Upravno enoto obvestil o zdravstvenem stanju, ki lahko vpliva na vozne sposobnosti.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close