Eno vprasanje…

Ne, nisi povedal kaj te privlaci na moskih. Ah, Maja, pusti njo, ona je v 10ih nebesih:))

kaj me privlači….takle bom reku….vem kaj je lepa ženska in kaj je lep moški:) sej itak vsi…sam men ni problema to povedat:)

In kak je zate idealen moski? Kaj pa zenska? Dej mi povej par lastnosti… In kak je bil tisti tip, ki si ga pripeljal domov?:))

Ah, saj jaz tudi vem kaj je lepa zenska:)) Pa nimam nic proti njim in tudi javno povem to:))

LP! Demie

he he…sej za trenutek nisem podvomu v tebe…ti si itak sploh in sploh:)))) samo..ti jim poveš to in pr tem tut ostane, a ne?:)) glede idealne ženske in moškega…kratko in jedernato…jih ni:))

Demie, dej prid mal na klepet no 🙂

(sorry k motim klele debato)

Caki, kako to mislis, da pri tem ostane?

In zakaj ne bi bilo idealnih ljudi? Ok, saj vsak ima napake, ampak vseeno…

Gost18, kolk si ti sweet!* Kako debato?

http://med.over.net/klepet/

Tole 🙂.. pa k te tam praša neki reč YES, če ne nebo delal 🙂

Ah, ne bom sla tja:)) Dej, pridi ti sem, noo. Pliiz, pliiiiiiz:)))

pri tem tudi ostane…ok, to ji rečeš. a potem tut kaj nardiš glede tega? Ne posplošuj idealnosti:))

Hehehh, zakaj pa ne… tam sede k gre use mal bol tako.. pogovorno 🙂

…drgač pa sej sem tu… sem na dveh konc hkrat 😛

🙂

Ne, samo recem, da je lustna punca. Ne pa tako, da bi se zaljubila vanjo. To pac ne!!! So pa ene res lustne (tudi po karakterju ful sweet), pa ni panike, da ne bi poskusila recimo v troje:)))))))) Ne, hecam. Imam fanta pa je on za 12:)))))

Aha… In kaj bi rad vedel? Vprasaj… I’m here… for you… just for you:))

S tem, da grem kmalu spat:)))

Vedel?…hmmm… Kaj boš za pusta:)))))) …sicer sem pa odpru novo temo pa kr tam povej 🙂…

Drgač pa uživi pa sweet dreams 😉

za 12…tut to ze vem ja…si povedala da je “oh in oh”:))) lepo to…se mi dopade, da se štekata! js sam pravim…vse je treba probat…bolš zdej ko pol:))

Saj nisem proti puncam. Samo zdaj je ne potrebujem:))) Morda nekoc… Vse je treba sprobat, ja… Resno mislim…🙂))

Sweet dreams tudi tebi. Pa ne pozabi na izpite!! Medicina ni easy!

Papa! Demie

Medicina je zakon 🙂… brezskrbi da ne bom pozabu.. me še v sanjah preganja.

Aja za pusta ti pa kle povem 🙂…

Torej za žur k bo v soboto ne vem…. Hotel sem bit Jezus pa ne bom, ker bi imel slabo vest (čeprav sem ateist)… s sošolcem sva hotla bit hudi bejbi, pa sva si premislna, ker bo žur v K4… in ker ni lih pust v soboto bi kdo mislil, da sva resno tranzvestita (k sta pršla namesto v nedeljo v soboto)…. čeprav bi zažgalo 🙂))…dokler me Salome nebi začel/a šlatat…

Za pusta bom pa taliban skupaj z bivšimi sošolci in se bomo navelko zajebaval (na gimnazijo našo gremo “takeover nardit” 🙂))) )…. kao naša zadnja neumnost skupaj (ja valllda:)))) )….

Zdej pa sam upam, da ni na forumu kdo k me pozna… moram mal nehat o sebi pisat… zgublam anonimnost 🙁

No..ko te bo prjel, mi povej…ti jih lahk neki priporočam:)))) Pa ne mislim sebe!!! da da ne boš spet kak take prjavla, ker res nisem punca:PPP!!!:)))

Uh, dobro to. FUL DOBRO, ODLICNO, THE BEST!

Jaz pa ne bom nic. Sem ze povedala zakaj ne:))

Super, da imas taksno domisljijo. Sva ze dva;))))

Tako, zdaj grem pa res pod rjuhe… Sladko ajaj in nocko!

PS: Kdo od nasih pa je vse tko na klepetu kdaj?

Papa! Demie

New Report

Close