Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Dve žlici meda na dan ?

Dve žlici meda na dan ?

Spoštovani!

Nekje sem prebral, da se da shujšati s pomočjo medu … če vzamemo vsak večer dve žilici medu (pred spanjem).

Jaz tako delam že cca. 1 mesec … pač nekaj vidno še nisem shujšal. Včasih pa imam potem, ko pojem med nekaj časa takšen težek občutek v želodcu.

Zanima me ali je lahko to moje početje škodljivo?

Hvala in lp

Milan

Spoštovani!

Nič bolj, kot če bi pojedli kaj drugega. Očitno pa ni najboljše za želodec.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Hvala za odgovor.

Vprašal bi še ali bi mogoče jemanje medu lahko kako vplivalo na krvno sliko, pritisk in podobno.

Ali menite, da se na takšen način (jemanje medu da shujšati) ali je to le iz trte zvito.

Lp

Milan

Spoštovani!

Med je varianta sladkorja – sicer dobra in fina, ker vsebuje tudi nekaj beljakovin in drugih snovi.

Če jemljete med namesto drugega in vas le-ta tako nasiti, da jeste manj.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Spoštovani!
Pred devetimi leti sem radikalno prostatektomiko. Do pred kratkim pa mi je začel naraščati marker PSA. Urolog mi je predpisal eligard injekcije.. Po njih sem se začel potiti (oblivanje), najhuje je pa bolečina v nogah. Bil sem na doplerju, pa je še kar v redu ožilje. Prehoditi ne morem sto metrov. Mislite, da bo to minilo? Zaj sem že pred drugo injekcijo – tri mesece in se bojim, ker ne vem, kaj je manjše tveganje – noge ali prostata? PSA mi je padel na 0 že po prvi injekciji. Lepo prosim za odgovor!
lp Ladislav
http://www.pisateljstvo.com

Zdravje je vse

Spoštovani!

S tem zdravilom se zmanjša izločanje testosterona in s tem posredno ev. razraščanje prostate same in raka prostate.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close