Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost dve črtici

dve črtici

Po dolgih letih truda in tik pred dejanjem umetne oploditve nam je VELIKONOČNI ZAJČEK prinesel dve črtici.
8 tednov nosečnosti…čudoviti občutki ki so nepopisljivi in sreča ki nas obdaja je tolikšna da če jo spremenim v pregrinjalo z njim prekrijem in objamel cel svet…

Čestitke

čestitam, bravo
si s postoškom IUI?

nova
Uredništvo priporoča

Srečka ladyy- iskrene čestitke in lepo nosečnost! 🙂

ne brez ….povsem naravno !!!!

cestitke!!!!

Čestitke tudi od mene, velikonočni zajci so pa res super! 🙂
Daj povej malo, koliko časa sta se trudila, kakšne preglede si imela, kaj so rekli zdravniki, zakaj ne zanosiš (dokler nisi). Jaz sem že čisto na dnu.

Srečno do konca!

ISKRENE ČESTITKE!

Tudi mene zanima tvoja ¨zgodovina¨. In kako ti je uspelo? A je res tako pomembna ta psiha?

Uživaj brezskrbno nosečnost.

Iskrene čestitke tudi od mene. Dobro vem kako je , saj sem po šestih letih in 10 ICSI postopkih zagledala +. Upam, da bom tudi na UZ zagledala utripajoči srček.
Uživaj v nosečnosti in srečno do konca in še naprej.
lp

HVALA RES HVALA ZA VSE VAŠE LEPE ŽELJE…ŽELITE SLIŠATI MOJO ZGODBO?
BOM NA KRATKO KER DRUGAČE BI LAHKO NAPISALA ROMAN
ZAČETKI SEGAJO V LETO 1994 KO SEM SPOZNALA MOJEGA PARTNERJA.NA ZAČETKU NISVA RAZMIŠLJALA O NARAŠČAJU A SVA VEDELA DA JE TO KRONA LJUBEZNI IN NEKAJ KAR TE ŠE BOLJ POVEŽE IN IZPOPOLNI NEKO VEZO KOT JE BILA NAJINA.A RESNIČNO SI NEKAKO ŠE NISVA ŽELELA….BILA SVA PREMLADA OZ.ŽELELA SVA ŠE UŽIVATI IN SI NAJPREJ ZAGOTOVITI NAJINO ZAVETJE SAJ SVA ŽIVELA PRI NJEGOVIH STARŠIH V BLOKU – STANOVANJE.
MINILO JE NEKAJ LET NAJINE VEZE KO SEM ZANOSILA….BREZ SLUŽBE,NAJEMNIŠKO STANOVANJE,….SPLAV IN VELIKO JOKA….MINILO JE SPET NEKAJ MESECEV….NOSEČA – NEPRIČAKOVANO SVA DOBILA OBČINSKO STANOVANJE,BREZ DENARJA,SLUŽBE,ŠE OPREME NISVA IMELA….ADIJO PAMET JAZ SEM NEPREMIŠLJENO ŠLA SPET NA SPLAV NE DA BI SLPOH RAZMIŠLJALA O TEM, DA SE MI OBETA SLUŽBA,DA BO OTROK ŠELE ČEZ 8 MESECEV…DANES BI BIL/A V 10 LETU STAROSTI.
NO IN MINILO JE PRIBLIŽNO LETO DNI KO SVA SE POGOVARJALA IN REKLA DA ZDAJ PA JE ČAS….KO BI VEDLE KAJ VSE SEM PRETRPELA V TEM ČASU – KOLIKO TESTOV ZA NOSEČNOST,KO SO SE POJAVILI ZNAKI PA JE BILO VSE PLOD DOMIŠLIJE IN VELIKE ŽELJE….KAJ VSE SEM POJEDLA IN POČELA DA BI ZANOSILA….KO POGLEDAM NAZAJ MI GRE NA JOK KOLIKO SEM PSIHIČNO TREPLA,BILA NA ROBU OBUPA KAKO SEM SI ŽELELA TEGA BITJA KOLIKO PREPIROV JE BILO NA TO TEMO.RAZMIŠLJALA SEM CELO V TEJ SMERI DA BI MOŽU DALA PROSTO POT DA BI SI LAHKO Z DRUGO USTVARIL DRUŽINO ČE MU JE JAZ NISEM MOGLA DATI- KOLIKO JE TA MISEL RAZŽIRALA MOJO DUŠO.PSIHA,PSIHA,PSIHA
PREGLEDI:2× HSG,LAPORO,HISTERO,SPERMIOGRAM 2× , PAP 2 …. VSE OK!!!!!
PRED NOVIM LETOM SEM ZAMENJALA SLUŽBO,KI JE BREZ STRESA IN JO IMAM RADA,JANUARJA SEM NEHALA – SVA NEHALA KADITI ….POSLEDIČNO SVA SPREMENILA NAČIN ŽIVLJENJA,HRANJENJA…..EVO DANES SEM V 8 TEDNU NOSEČKE IN MOJO PIKICO ZDAJ GLEDAM NA SLIKICI NA STENI NAD PISALNO MIZO….DECEMBER BO ČAS KO PO 15-TIH LETIH SKUPNEGA ŽIVLJENJA IN 10-TIH LETIH TRUDA V NAJINO GNEZDO PRIDE NEKDO KI JE ZAŽELJEN BOLJ KOT NEŠTETO DRAGULJEV…KI GA LJUBIM IN OBOŽUJEM ŽE SEDAJ BOLJ KOT ŽIVLJENJE SAMO….

Po desetih ali enem letu truda? Kr nek no.

pomoje je blo napisano tko, da je po drugem splavu minilo eno leto, ko sta se o tem začela spet pogovarjat…

HM, katastrofa je to – 2x splav. Punca a nisi slišala za kontracepcijo. Ok, enkrat morda res, nesreča pa to, ampak DVAKRAT???

Je pa to res “kr nekaj”. Kot bi šla jaz nekomu ki trpi za migreno razlagat kako jaz z aspirinom premagam glavobol ob mačku.

No, no punce, ne se jezit :))) Jaz nobene, ki se je odločila za splav, ne obsojam in tako tudi avtorice tega prispevka ne…

A si lahko predstavljate, kakšni so občutki krivde v tem primeru? Ne moreš zanositi, hkrati te pa ves čas razjeda misel, da si za to sama kriva, da si to na nek način zaslužiš…ker si imela splav, ker si se zavestno odrekla temu, po čemer sedaj tako hrepeniš, ker…

Ladyy, jaz ti čestitam in iz srca privoščim, da boš sedaj, ko si pripravljena, uživala v nosečnosti in materinstvu :)))

ilona

Tudi jaz Ladyy ti iskreno čestitam, saj sama vem kaj toliko let truda za zanosit. Danes pa sem tudi jaz 6 tednov in 3 dni vesela nosečka.

Draga moja Lady ,……SREČNO!
sandra

Ladyy, želim ti, da brezskrbno uživaš v nosečnosti. In ne obremenjuj se s tem kar je bilo, sploh pa ne s tem, kar ti očitajo nekatere tu gor.
Srečno!!!!

joj, se mi je zdelo da bo padlo nekaj takih krutih….sem pač bila taka tepka – brez kontracepcije…kaj naj zdaj?časa ne morem zavrteti nazaj.
glede zgodbe pa…verjetno sem malce premalo opisala da bi razumele čeprav se mi zdida je odgovor v njej…cca.9 let sva se trudila
hvala za graje – čeprav so brez pomena in sem jih že prej slišala dovolj in hvala za čestitke- le te mi polepšajo dneve ki so čudoviti že sami po sebi
Ne gledam več nazaj in zgodovine zame ni….živim za danes,jutri in december ki se ga nepopisno veselim…

Jaz ti tudi želim vse dobro in srečno!

Je že tako, da ko smo zelo mladi, marsikaj naredimo česar danes ne bi. Saj nihče ne računa s slabo prognozo vnaprej – hvala bogu!

Uživaj!

New Report

Close