duda na flaški

Imam 3 mesece starega miškota in mu dajem piti čajček iz aventove flaške z dudo, ki ima samo eno luknjico. Zanima me ali je ta duda primerna ali bi jo morda morala zamenjati?
Dajem mu bebe čajček ali pa samo prekuhano vodo in nobene stvari noče piti. Oboje spljuva ven. Poskusila sem mu dati tudi po žlički in je enako.
Dajem pa mu zato, ker je pediatrinja rekla, da mora vsak dan popiti vsaj 20 ml. Kaj naj storim?

Jaz našemu dajem že 2 meseca čajček po aventovi flaški in z dudo z 2 luknjama.

Pravijo, da če je otroček dojen, da je najboljša najmanjša luknja. Zato, da se ne razvadi in potem se noče več “pomatrat” pri dojenju. Naša je skoraj 5 mesecev in imamo za čaj še vedno najmanjšo luknjo in nič ne protestira.

Poskusi z magičnim lončkom brez dude….Naša je dojena in pri svojih desetih mesecih še vedno noče piti po dudi in uporabljamo samo magični lonček.Aventovi so že od tretjega meseca naprej!!

LP

Ne sili ga, če noče piti. To, da mora popiti 20 ml na dan, prvič slišim. Moja dvojčka sta stara že 5 mesecev in pol, pa eden noče skoraj nič piti. In ga ne silim. Če bo žejen, bo že jokal. Tako mi je svetovala patronažna, saj če redno in lepo je, dobi dovolj tekočine. lp

Moj sinko pa pije samo topli čaj, hladnega takoj izpljune.
Mislim, da bi morala zamenjati dudo (2 luknji).

Lep pozdrav

New Report

Close