Najdi forum

pozdravljeni,
že dalj časa imam težave s slabostjo in nespečnostjo zato mi je zdr predpisala najprej reglan nato urutal tablete, ker se stanje ni izboljšalo sedaj misli, da je zadeva psihološkega problema in me je napotila k psihiatru, dala me je tudi na zoloft tablete. Zaradi tablet končno lahko spim ponoči, ne pomaga mi pa čisto nič pri sami slabosti. Ne reglan ne urutal mi ne pomagata, slabo mi je vsak dan včasih toliko da niti ne moram ustati iz postelje, včasih je to samo blag slaboten občutek. Moja kri in voda sta ok, ni problem v ščitnici smo preverili tudi to. Sama sem že čisto zgubljena, saj se več kot pol leta že počutim slabo pomagati mi pa ne zna nobeden. Kaj še lahko naredim da mi nebo slabo po cele dneve? Kje bi lahko bil problem?

Pozdravljena,

veljalo bi vztrajati pri zdravniku, da vas pošlje na dodatne preiskave in da najdeta izvor vaše slabosti. Tudi, če meni, da gre za težave, ki so psihičnega izvora, bi veljalo da vam pomaga najti ustrezno pomoč. Ni vam namreč potrebno trpeti, vzrok slabosti je lahko tudi anksioznost, ampak najprej je potrebno izključiti telesne vzroke. Poleg vsega drugega pa je tudi na vas, da opazujete, če vam slabost morda povzroča določena hrana ali pijača in da poskušate čim bolj poslušati svoje telo.
Vsekakor ne gre obupati. Oglasite se še kaj in povejte kako gre,
pozdrav,
Bernarda

New Report

Close