Dream Theater

Zanima me, koliko od vas pozna skupino Dream Theater; kdor jo, naj mi napiše, kakšna se mu zdi…

Šur, progresivci men so okej, samo preveč so “lepi, čisti, popolni, progresivni:)”…

Meni so Death #1.

Ja res so lepi, čisti in popolni. V njihovi muziki ni tipičnega rock’n roll “fuša” kot recimo pri Motorhead (čeprav so odlični), ampak je vse izpiljeno do potankosti. No to ti da šola. Mislim, da so vsi bivši študenti Barkeley School of Music. Videl sem jih live v Križankah in moram reči, da je bil enkraten koncert. Ko enkrat misliš, da si dober glasbenik si moraš ogledati Dream Theater in po koncertu boš pravgotovo odšel ven z mislijo, da bo še treba malo piliti. Več o njih na http://www.dreamtheater.net/.

Dober odgovor… Osebno se mi zdijo daleč najboljši… Vedno boljši…

ja dreami so res merilo za popolnost v rocku in progresivi…

muzika je čista, izpiljena, besedila so zelo globoka…

imam že čisto frišen nov cd, pa so malce zamenjal stil. hm, bom videl, če se mi bojo zadopadli.

Ga moraš poslušat nekajkrat; ko enkrat padeš noter, boš verjetno težko preživel brez:)
Jaz že komaj čakam, da jih spet vidim – še bolj pa slišim – v živo (predlani sem bila v Križankah), ko grem 16.2. v Bologno…

Mene pa zanima, če ste bol rokerji al bol metalci k Dreame poslušate?… oz. kaj še kej poslušate?

Jaz se ful ne opredeljujem. Poslušam zelo raznoliko glasbo, vendar mi je ful pomembno, da je kvalitetna… Nisem navdušena nad večino komercialne. Raje iščem izvajalce, ki jih večina ne pozna – ogromno jih je dosti bolj kvalitetnih kot glasba tistih, ki se vrti po radijih, mtv-ju… Sicer pa je to itak normalno…

New Report

Close