Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Dr. Jakob Merkač

Dr. Jakob Merkač

Zdravo.

Zanima me, če ima kdo izkušnje (dobre ali slabe) z dr. Jakobom Merkačom.

Lp

Tudi mene zanima.

Meni je operiral sprednjo krizno vez. Odličen zdravnik je.

Torej, dobre izkušnje.

Bil na pregledu…….razočaran, zelo razočaran.                                                   Pregled ooravljen na hitro, brez informacij o poteku prihajajoce operacije, kj je zelo zahtevna, nič o okrevanju. Predložil sem dokumentacijo z 50-mi listi, izvidi. Pregledal le zadnja dva, ostali ga sploh niso zanimali.

Skratka zelo  zelo skope informacije in se to na moja vprašanja. Pa pregled je bil samoplačniški.

Imam pa zelo dobre izkušnje z

mag. Iztok pilih dr.med, zdravnik z veliko začetnico. Zna prisluhniti , predvsem pa zna poslusati in slisi pacienta. Vzame si čas za pacuenta, tudi eno uro, če je potrebno. Pripirocam vsem, ki potrebujejo dobrega zdravnika za sklepe.

Operiral – artroskopija

– sprednja križna vez

– osteotomija leve tibije

Torej tri operacije hkrati,narejeno odlično,samo pohvala dr. Merkaču

Priporočam.

 

Mene operiral leta 2021 in sicer polnjenje kanalov po neuspeli operaciji križ e vezi v Celju, in pa letos operacija nova križna vez in lateralna tenodeza.

 

Lahko samo rečem, da same pohvale dr. Merkač, in kar se tiče operacij ter tudi samega odnosa do pacientov

Nekak dobiš občutek zaupanja v njega ko ti razloži potek zdravljenja

ima kdo izkušnje glede zatrditve gležnja,h komu na operacijo

Pozdravljeni, k kateremu ortopedu zaradi težav z rameni?

Odločam se med dr. Merkač iz Valdoltre, dr. Vogrinom,  dr. Bajcem in dr. Robi Kelcem iz UKC Maribor?

Lp

New Report

Close