Najdi forum

dojenčkova suha koža

Živijo!

Živimo ob morju, zato se lahko tudi zdaj, pozimi, z našo Nino (4 mesece) veliko sprehajamo. Opažam pa, da ima zelo suho kožo na obrazu. Morda zaradi ostrejšega zraka ali burje, morda ker daje nenehno rke v usta, potem pa slino ‘nanese’ na lica. Kaj pravite, naj ji obraz namažem z mandljevim oljem ali s čim drugim?

Lep pozdrav in želim vam čim več lepih zimskih dni!

Dobi se nekaj kremic za vetrovne in mrzle dni. Jaz svojo hčerkico zadnje čase navadno namažem, preden greva ven.
Ker pa tudi sicer nisva imeli posebnih problemov s suho kožo, ti ne morem povedati, ali te kreme tudi res kaj pomagajo, ali pa so namenjene le boljšemu občutku mamic. Poskusi – pa srečno!

Urša

Naša pediatrinja nam predpiše eno kremo, ki jo potem v lekarni zmešajo,
mislim, da je notri olivno olje. Je zelo super. Ko pride hči iz službe, ti bom povedala
kako se imenuje.

lp

nova
Uredništvo priporoča

Imela sem podobne težave z eno od mojih hčerkic.Poskusili sva vse te kreme za veter od različnih firm,ki niso tako poceni,potem sem pa farmacevtko v lekarni že kar z strahom vprašala kaj še sploh je, ker sem mislila,da mi bo spet ponudila kakšno full drago kremo.Povedala mi je za Becutan,ki stane okrog 330sit inje rekla da so bili do sedaj še vsi zadovoljni ki jim jo je svetovala.Mi smo tudi zelo.

New Report

Close