Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja dobra knjiga o izboljšanju spanja otrok

dobra knjiga o izboljšanju spanja otrok

Priporočam vam branje knjigeElisabeth Pantley Otroško spanje (brez joka v spanje). Izšla je pri Didakti lani in se jo splača prebrati, če se vam otrok pogosto ponoči zbuja…

Prebrala… knjiga je super, se posebej ce ste do sedaj slisali samo o eni tehniki, kako izboljsati otrokovo nocno spanje, to je, da se mora dojencke pustiti jokati, pa se vam le-to zdi skrajno kruto in vam ne odgovarja. No potem vam Elisabeth Pantley ponuja otroku in starsem prijazno alternativo. Res je treba imeti veliko potrpljenja, in njeni prijemi potrebujejo vec casa za rezultate. Vsekakor pa ne jemat knjige kot recept, ki ko pomagal vasemu otroku in vam cez noc, saj so nasveti splosni (nekateri tudi zelo konkretni), zahtevajo nekaj truda s strani starsev, in pa vsak otrok je edinstven, torej nekega splosnega recepta ne more biti.

Vsekakor zelo priporocam!

LP,
Meli

A ta knjiga velja tudi za večje zaspančke al samo za dojenčke?

nova
Uredništvo priporoča

Kje se jo da pa kupiti? Jaz jo povsod iščem, pa je ne najdem… Spodaj je ena napisala, da jo je kupila v Centru Ljubljane pri Kongresnem trgu, jaz pa nisem iz centra in nimam prevoza. Ali se jo da dobiti kje na obrobju Ljubljane? Iskala sem v DZS, Vale Novak, Mladinski knjigi… pa je nimajo. Prosim vas, če poznate kakšno knjigarno, kjer bi jo lahko dobila. Hvala in lp

V DZS-ju na Mestnem trgu jo imajo. Preverjeno, mami dela tam.
Lp, Sara:)

Zanimivo, v DZS v Mercator centru je pa nimajo in sploh ne vejo zanjo. Bom pogledala še tam. Hvala lp

Včasih se jo je dalo kupiti preko spleta pri založbi Didakta. Preveri! Sicer si jo pa sposodi v knjižnici.

Takole:

Knjiga je namenjena otrokom od 0 do približno 4 leta in se jo res splača prebrati

New Report

Close