Daisy! Lahko napišeš link? Jaz imam podobno izkušnjo.

mene pa zanima zakaj se ne registrirate na forumu Svet je lep(spodaj pod overjem)…duhovnost?

Angeli in podobne,duhovne, stvari bi bolj kot sem,spadale tja.

LP

Veliko imata o vsem mogočem – angelih, auri ipd. povedati Plohl Dornik Ivica in Miran. Velika prevaranta, ki sem ju žal srečala pred 12. leti v eni njunih “delavnic”, ko se nam v Sloveniji še dobro sanjalo ni, kaj te delavnice sploh so. Nekaterim se je to takrat zdelo lepo, da je v Slovenijo končno svobodno vstopila tudi “duhovnost”. Vendar sta mi takoj postala sumljiva in res sta prevaranta. Od takrat vse njima podobne ljudje a priori zavračam, ker vsi po vrsti na nesramen, lažniv način skubejo ljudi. Kadarkoli naletim na take kvazi “duhovne” predavatelje, javno, kolikor je v moji moči, odvračam ljudi od tega, da bi nasedali takim delomrznežem, ki bogatijo na račun naivnih Slovencev. Tudi ti Tajfun nisi popolnoma nič drugačen.
Kar je napisal Roman v svojem postu je čista resnica.

morda imaš,delno,prav.

Res pa je,da se vse vrača in vse plača torej bodo Angeli sami poskrbeli(poskrbe),da vsak dobi,kar mu pripada.

Smo mi sploh lahko razsodniki?

Evo ga:
http://www.svet-je-lep.com/phorum/list.php?f=6

To so forumi spodaj pod temi kjer smo sedajle- Svet je Lep. Za pisat se moraš prijaviti- mislim da kar s klikom na Prijava ali pa na osnovni strani Svet.je.Lep.com ali nekaj takega..

Če ti ne uspe, lahko tudi ti pišeš na moj mail, pa bomo pogruntali skupaj kako se pride na “Duhovnost” Je bolj primeren forum za take vsebina…

Ivy, očitno nisi razumela mojega štosa. Pa menda ja ne misliš, da res organiziram seminarje o iskanju z Googlom? Uporabil sem besedne zveze, ki jih uporabljajo na spletni strani o duhovnosti – link sem priložil.

Očitno si tako zbegana, da pred repliko niti ne prebereš posta.

Meni se tvoj post ni zdel štos, ker si na koncu linka pripisal:

“Preberi in se odloči.Lahko se seveda prijaviš tudi na mojo delavnico.
TTR sporočim na mail.
Gotovo bi skupaj odkrila marsikaj zanimivega.”

Ta pripis se mi je zdel sila podoben pripisom, ki jih razne “Marjete Novak, Plohl Mirani in Ivice” pišejo na svoja vabila za delavnice. Me je kar pogrelo, da en Tajfun, pa še tukajle po forumu, dela reklamo zase.
Oprosti, ker sem te stlačila v isto vrečo; moraš pa razumeti – človek, ki ga je kača pičila se boji še zvite vrvi.
Živjo!

Bravo Sara! Absulutno se strinjam s teboj, tako kot vedno! Kje se pa skrivaš?
Po dolgem času….Angel*
LP
Angel

In jaz se strijam z Angel-angel(ca)!!! Ja, kje si se pa ti skrivala tolk časa? Ah ja, angeli so iz nebes, nisem pozabu….
Lep večer Sari in mojemu angelčku- Angel- se ve.
Ej -še uporablaš pafrem Angel, ali je predrag zate ratu?
LP
Gorazd

Jaz sem obiskala delavnice Marjetke Novak, bila pozitivno presenečena. Všeč mi je tudi da ima brezplačni klub svet angelov, kjer lahko dostopam do brezplačnih vsebin http://www.svetangelov.com/klub-svet-angelov
Seveda sem delavnice v živo morala tudi plačati, ampak vem, da ne more biti vse zastojn, kolikor daš, toliko dobiš…

Jas imam tako lustno prijateljico da ji rečem da je moj angelček .
Vandar me drugi prijatelji opozarjajo da se delam norca od nje .

New Report

Close