Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Dejmo punce vem da držimo skupaj!

Dejmo punce vem da držimo skupaj!

Samo posredujem mail katerega sem dobila in upam da boste lahko vse prispevale eno malenkost

Hvala

DONNA
Zbrano je že 42.537.975. Če prispevamo še enkrat, mogoče res zberemo
80.000.000.

Včeraj dopoldne ja bila na VAL-u 202 oddaja, v kateri so
pozivali za prispevek za nabavo aparata za zgodnje ugotavljanje raka na
dojki..Aparat stane cca. 80.000.000,00 SIT; in ker ima naša država denar za vse druge traparije (če se lepo izrazim), ni pričakovati, da bi aparat prišel kmalu v alpsko deželico in bo tako število prepozno ugotovljenih obolenj in težko ozdravljivih narasčalo.

Tako so v sodelovanju z MOBITELOM pozvali tiste, ki zelijo prispevati 270 SIT, da posljejo SMS, z vsebino DONNA, na stevilko 1919 in tako dajo svoj prispevek.

Ce poslješ ta E-mail 10 osebam, boš ze s tem
prispeval-a, da bo rešenih veliko življenj.

HVALA vsem, ki boste v akciji sodelovali!
AKCIJO LAHKO SPREMLJATE NA : http://www.europadonna-zdruzenje.si/mamotom/.

Kot sem že enkrat napisala na čveku, kdaj bo vesoljna slovenija zbirala kakšna sredstva tudi za kak aparat na obrobju slovenije? Brez zamere, ampak 70% slovenk od tega aparata ne bo imelo nič.

Tole je pa kul! Hvala Taki1!

Poslano!

nova
Uredništvo priporoča

Popravek. Zbrali smo že: 51.559.977,00 SIT
LP in tako naprej.

Za Ariadne:

ker tudi mene načeloma zelo moti ta centralizacija, sem se detajlno pozanimala, kako je s tem: aparata država ne namerava kupiti, ker kao zadošča dosedanja, mnogo bolj invazivna, neprijetna in boleča metoda. Društvo, ki denar zbira, pa se je za Ljubljano odločilo zato, ker niti v sanjah ne morejo zbrati denarja za več kot en aparat (še tega bodo komaj komaj) in ga bodo dali dobesedno v sredino, na edini onkološki inštitut v državi, kamor imajo pravico prihajati PRAV VSI državljani, ker lahko pač sam zbiraš, kje boš zdravljen. Tudi nekatere druge metode zdravljenja se izvajajo samo v Ljubljani, kar tudi mene moti, a predstavljaj si, da si iz Kopra, ta aparat pa je zaradi decentralizacije v Lendavi. Potem je res dostopen, še manj ljudem, a ne?

sem probala, pa dobim sporočilo nazaj da: storitev na željo naročnika ni omogočena!
A zato, ker imam debite?!

To je samo za Mobitelovce. Jaz sem nakazala kar na njihov transakcijski račun. Eni pizzi in pijači sem se odrekla.

New Report

Close