no lepo jaz grem na to delavnico v lj. v prostorih susan ashly, ki tudi vodi duhovne tečaje. no to je na trubarjevi 15 v lj. grem jutri.

delavnico pa vodi ženska, ki se je tega naučila od avtorice knjige pogovor z angeli.

edina stvar je v tem da knjige nisem mogla prebrat ker je nisem v knjižnici dobila no kolegica pa mi je rekla da je ful dobro. stane 6.000 in da traja 5-7 ur.

skrata tečaj poteka nekako tako kot pri tebi.

spoznavanje angelov, meditacija, čiščenje, in še sem že pozabila kaj mi je povedala prijateljica.

so skrataka tega se že zelo veselim tako da ti v nedlejo sporočim kako je bilo. aja hotela sem te vprašati ali še kaj delaš sedaj to kar si se takrat naučila na tej delavnici.

aja na duhovnost se ne znam prijavit da bi ti lahko odpisala zato sem šla na ta forum. dej povej kako se tam prijaviš?

no imej se lepo se slišiva v nedeljo popoldna.

Lahko mi mirno pišeš na moj mail! Saj sem ti že odpisala in poslala nek tekst…

Na forum duhovnost se prijaviš spodaj pod okvirjem, kjer piše prijava ali pa morda na osnovni strani Svat je Lep…. NE vem več, ker sem od prve prijave stalno prijavljena in se mi ni treba več prijavljat….

poišči ….registracija…registriraj se in ko dobiš na svoj mail geslo
ga,ob ponovnem vpisu na forum,vpišeš.
To je vse.

Lep pozdrav

Samo sporočam, da sem odkrila da če se prijavim na forum, sem “Dejzi”… Ker je že ena Daisy uradno na forumu, da ne bo zmešnjave…
Podpisujem pa se tudi jaz Daisy- ker se to tako pravilno napiše…

Daisy

New Report

Close