Pred kake pol leta, enim leta sem uporabljala Curasept, za medzobno ciscenje(pred operacijo).
Zanima me sledece: Takrat je bila tekocila modre barve, sedaj je zelene. Ali je se vedno uporabno ali naj raje vrzem stran?
Hvala

Spoštovana barbara307,

preverite rok trajanja oz. če je predpisano, koliko časa je tekočina lahko odprta. Po mojem mnenju sprememba barve ne govori v prid uporabnosti. Osebno bi tekočino zavrgla in kupila novo.

Uporabno je do konca leta 2006.zal ne vem koliko casa je lahko odprta, nimam listka, ampak kolikor vem,nic o tem ne pise, drugace pa vse v reku porabila.
Barbara

uporabno je do konca 2006, torej ne razumem.
ali je doloceno koliko casa je uporabno po odprtju, pa ne vem(ce sploh je!!).
Lp,

Spoštovana barbara307,

poglejte, sirup za otroke npr. Daleron ima na škatlici tudi napisano, da je uporaben recimo 5 let, venadr to ne pomeni, da ga imamo lahko odprtega 5 let. To pomeni, da toliko časa zdrži, če je zaprt, torje še neuporabljen. Po odprtju pa je uporaben še 3 mesece, če ga imamo pravilno shranjenega.
Kako je z vašo ustno vodo, ne vem, jaz osebno bi jo ob spremembi barve zavrgla, pa čeprav na steklenički piše drugače. Najbolje bo, da se pozanimate pri uvozniku.

New Report

Close