Najdi forum

čudn okus…

:))) ja, Poldi maš prav…! Kako so srčki? Lepo jih pozdravi! Majcene fletkane srčke!
Lep dan Poldiju!*
Angel*

Blondy no madona že na vse zgodaj! Jaz že lačen ti pa …

RAJ LCA NA MUCI KOT PICA NA TALARJU 🙂

lp

Higiena je prva.
Je pa okus muce tudi zelo odvisen od tega, koliko časa po mentruaciji je že minilo, oziroma koliko časa je še do menstruacije.
To velja samo na nevzburjene vagine. Ko pa je punca zrajcana in zelo mokra, ima pa vedno enak okus.

Huh, to je hudic, sigurno je imel ze zarumenelo smegmo. Bljaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuraarrrrreardrraggggggghhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Fuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!

Ma ne, nekaj jogurta daš na vložek. Ne namazat. Jo bo kap sunla!

Za zdravo, nezaudarjajočo tamalo – LCA torej 🙂

Če ga še v roke ni hotela prijet, ga po moje potem tudi v usta ni dala, ali je bla tok neumna???

Jaz sem nekje zasledila, da je treba tampon namočit v jogurt in si ga potem dat not za nekaj časa. No jaz tega še nisem sprobala.
LP.

Ariela- malo jogurta namažeš na vložek ko greš spat, zjutraj pa tako ali tako sledi tuširanje.

pa kaj sem jaz edina, ki prvic slisa za to z jogurtom??!!!!!!!!!!
mi ni nic jasno…

lp

Pa LCA mora bit. Da ne bo katera s kakšnim sadnim probala!

girlyone tolaž se z mano…tut jst prvič slišim za tole z jogurtom in morm rečt da me kr zanima kako to “deluje”…

Jaz bi dodal tole.
Osebno mislim, da ni nič hudo nenavadnega, če človek v urogenitalnem predelu ne diši najboljše, če se ne umije in nekateri so na to občutljivi, prej zaznajo, nekaterim je vseeno, nekaterim je vonj všeč (najbrž manjšina).
Seveda kakšno vnetje poslabša vonj itd….

Kakorkoli jaz sem mel iste težave kot ti, rešil sem jih tako, da sem se z punco pogovoril. Rezultat, pred spolnim odnosom se zdaj umije, njena muca je čista in oba sva presrečna. 🙂

vonj je odvisen od genov…

KAK STE VSI PAMETNI!!!!!!
VSAKA BEJBA MA SVOJ VONJ IN NI TU KULKRAT SE UMIVA….lahk se umiva zjutri…zvecer…vsak dan pa bo isti vonj…al pa tut ne ce se da kej spremenit.Ene to rajca druge spet ne tut tvoj verjetn ne disi zmeri ful njam pa to koren ha?
to je zapletena stvar….NE SE SEKIRAT KER BO ENkrat bols LAHK DA JE SAM TAKO OBDOBJE….

CAOOO

Blondy po pravic povedano, mene tut firbec matra glede LCA jogurta… Ga bom verjetno kr danes sla kupt!
:))))))))))))))))))))))))))))

lp

hja, po moje je bejba mela kakšno hudo vnetje…..
tu ni rešitev tuš………

Tko!
rina

Ginekolog pravi, da je ponavadi zadosti že to, da ga vsak dan ješ (LCA namreč), če pa je pena, pa še mažeš po vložkih, tamponih… No, jest ga jem, nisem še probala mazat:))
LOhk si pa res kakšno dobro reklamo zmislimo:)

A kanal pa POP TV prosti termini med 1h in 3h zjutraj

JA sj jst tut usak dan usaj en LCA pojem…če ga pa pol še namažem bo pa muca verjetn že avtomatsko kšno novo aromo dobila…kšn Dior al pa CK naraven ;)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close