zanima me ali dojenčkom v tem letnem času pokrivate glavo? naš si kapo stalno meče z glavice. Kakšno pokrivalo naj mu kupim, da mu bo stalo fiksno na glavi ter ga zaščitilo pred soncem in vetrom????

lp

Moja ima pol leta. Kapice ob takem vremenu nimamo več, če pihlja, prakticiramo pa trak – rutico.

Lp, Monstro

Tisto, ki ima elastiko pod brado. Mi smo tega prakticirali iz istih razlogov, ker ni marala pokrivala. Posledica so bile opekline in mehurji od sonca na obrazku ( ni za hecat se). Klobuček z elastiko sem najdla v Modiani lanskega leta. Nekajkrat ga je poskusila dati dol z glave in ji ni uspelo, potem se je kar sprijaznila in ga imela gor . Končno smo bili zaščiteni od sonca, ker itak ima nežno dojenčkovo kožo.LP

mi imamo kapico in tako kapico, ki je v bistvu neka prilagojena rutica (ne vem kako razlozit). Nasa si ne mece z glave, je vedno vajena imet gor. Tudi zaradi pekocega sonca je dobro, da so otrocki pokriti

Moja enoletna pikapoka vse potegne z glave – rutice, klobučke, kape s trakci in brez njih, še najdlje obdrži na glavi trak. Zato sem jo začela s kremo za sončenje mazati kar po glavici (po laseh, ki so potem videti, kot bi ji bilo neprestano vroče 🙂)), saj je prejšnji teden prišla od babice in dedka vsa opečena po lasišču, ker so bili na vrtu, ona pa ni imela nič na glavi.

New Report

Close