Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Če želi katera odtise štampiljk ali reliefe

Če želi katera odtise štampiljk ali reliefe

http://bojamoja.moj-album.com/album/13677324/

V albumu imam poslikane štampiljke in reliefe, ki jih imam. Če katera želi odtis ali relief, me lahko kontaktira na mail [email protected]

Nekaj primerov, kako porabiti štampiljke oz. reliefke.
Več si pa lahko pogledate v mojem blogu.

a mi prosim razložite, kaj so to za ene štampiljke in kje se to dobi, a potem to barvaš?

Štampiljke so Sarah Kay, Tilde, Penny Black, Inkadinkado.
Dobi se jih v tujini, pri nas še ne. Odtise lahko dobite pa pri meni 🙂

Barva se lahko s čimerkoli.

zdaj sem šla na eno stran skrapov al kako se temu reče, bolj ko gledam, manj mi je jasno, kaj so to eni materiali, v glavnem nič ne vem, mi je pa zanimivo. Sem začetnica torej, kako se naj v tej tehniki lotim novoletne voščilnice. Veliko opravičilo za nevednost in velika hvala za pomoč, če si vzamete malo časa zame.

A mi napišeš, katero stran si gledala?

zdajle sem bila na scrapbooks.com. Vse polno je predlog, kaj pa zdaj? ali se predloge printajoPa najlepša hvala za potrpežljivost, zakaj govorite o štampiljkah?

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! =) Lol.

Kle delam samo zgago!

Tole je spletna trgovina. Tele predloge boš bolj težko printala, ker so slikice zelo majhne. Pa še kupit ne moreš, ker nimajo SLO na seznamu. Edino če jim mailaš in prosiš, če uvrstijo SLO na seznam.

Vtipkaj v googla free scrapbook printables, pa boš dobila malo morje zadetkov. Predvsem imajo lepe predloge na cannonovi in HPjevi strani.
Te pa se da shranit in sprintat.

Zanima me koliko računaš za eno štampiljko?

kot sem že napisala zgoraj, podrobnosti na moj mail [email protected]

ojoj, zdaj sem pa kar malo razočarana. Sem bila prepričana, da tako lepo rišeš, zdaj pa vidim, da so vse skupaj samo štampiljke in štance. Kar malo umetno vse skupaj.

lp

Jaz še sedaj ne razumem: a ti pošlješ po meilu vzorec po želji in si ga potem sama sprintam. A lahko pošlješ različne vzorce, kje si jih lahko ogledam?

http://jolog.moj-album.com/

“razočarana do konca” jaz sem tudi razočarana nad vsemi vami, ki anonimno pišete poste tukaj gor. Prav zaradi vas je MON razočaral že marsikoga. In prav zaradi vas je MON poln sovraštva 🙁

Kar se pa štampiljk tiče – so avtorsko delo dizajnerjev, ki želijo za svoje delo biti vsaj nekaj poplačani. Prav zato naj bi bilo printanje iz neta prepovedano. Imajo pa “Angel policy”, ki dovoljuje štempljanje, dokler je vse narejeno ročno in se ne reproducira z elektronskimi mediji.

Jasminka, v mojem podpisu imaš link do mojega albuma, kjer si lahko ogledaš kaj imam. Naročila sprejemam na mail, prav tako vse ostale informacije.

bojamoja zakaj na kritiko takoj reagiraš z napadom? Nihče te ni napadal, sem samo povedala, da sem vedno občudovala tvoje izdelke, ker sem bila prepričana, da tako lepo rišeš. Zdaj pa izvem, da je to le nekakšna kopija. Samo to, in nič več. To še zdaleč ne pomeni, da so mi tvoji izdelki zdaj kaj manj lepi, samo izvedela sem, da si še ena čisto navadna smrtnica, kot večina tule gor, ki samo kopiramo, pa štempljamo, pa iščemo ideje pri drugih, pa….. Anonimna sem pa zato, ker se res redko oglašam in se mi ne zdi prijaviti se. Če se ti zdi, da sem zato pokvarila MON se opravičujem.

Veliko ustvarjalnih idej in predvsem strpnosti ti želim.

No, sej si čisto lepo povedala (razočarana do konca), vsi radi občudujemo unikatne izdelke drugih ljudi (tudi jaz), na koncu pa ugotovim, da lahko tudi jaz naredim iste stvari, če le imam vse pripomočke.

Solat-ka, bo tudi res, ampak se je treba lotit. Jaz tudi ugotavljam, kaj vse bi znala narediti, usedem se pa ne, zato toliko bolj občudujem ljudi in njihovo voljo in potem željo po izpiljenju do konca, natačnem izdelovanju vsakega izdelka, vsakega detajla, množično izdelavo, v kateri je vsak naslednji izdelek boljši, lepši, bolj natančen, bolj glamurozen…. Na mojih se tre napak, ampak samo zato, ker ponavadi naredim enega in “mislim”, da je to zdaj to.

---------------------------------------------------------------------------------------------- Ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce. <http://tamala0801.moj-album.com>

Solat-ka, kar upaj, da bi tudi ti lahko delala izdelke, če bi le imela pripomočke. Kok neumen izgovor.
Ni vse v pripomočkih in tudi volji ne. Je tudi v občutku, kako in katere barve sestaviš skupaj, kako odtis pobarvaš, senčiš, pa kakšne dodatke daš gor…
Ti pošljem nekaj odtisov, pa dokaži, da si sposobna narest tako čestitko kot BojaMoja?
Iz izkušenj lahko rečem, da ni tok simpl.

Solatka, tudi jaz te izzivam :p pa še razočarano :p

No, ne bit tolk pametne.
Letos je točno 12 let, kar sem začela tudi sama ustvarjat: in sicer če se spomnim začetkov od das mase, pa slanega testa, pa raznoraznega nakita (od perlic, gline, kvačkane žice,…..), pa potem decoupage (kar nekaj slik mi visi po stenah – imitacij znanih ustvarjalcev itd. pa spet ustvarjanje s prtički, pa raznorazne druge umetnine.

Trenutno pa je moja strast scrapbook (digitalni – še rajši pa klasični in papirnati) in ne mi govorit, da se ne da takih čestitk naredit z raznoraznimi štampiljkami, štancami, rezalci papirja, itd itd.
Če samo pogledamo stran tvweekly (the srapbook lounge) kakšne umetnine naredijo, pri tem pa uporabljajo vseh vrst pripomočkov, ki jih pri nas sploh še ni moč dobit,…

o da se naredit, in to VELIKO umetnin, katerih lastnica sem tudi jaz.
Lp

New Report

Close