Najdi forum

bugnavilea

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Čestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitkeeee!!! Seveda vem kdo si … sedaj … :)))) No … res me veseli, da so se stvari tako zelo spremenile … na veliko veliko boljše … :))))

Joj … kako sem vesela … Res!!!! V katerem tednu pa si? In … kdo je srečni očka? :))))

Ojoj ojoj ojoj … sedaj mi je pa res polepšalo dan … :))))))

Lp, Bgv

:)))))) He he … mali veliki hrošč … :))) ;)))) … hi hi hi …

Ja … me moj res carta … Kdaj še preveč … :)) ;))))

Lp, Bgv

Srečni očka je kar naš “stari” ati ;))) Po dolgem času narazen sva se oba zeloooooo spremenila, zase težko opišem v čem, on pa je v tem času odrasel in se osamosvojil (predvsem od mame – njena bolestna navezanost nanj in njegova nanjo sta povzročili ogromno gorja!). Ko sva se po tistem času ponovno srečala, sem opazila, da je res drug človek, sedaj ima svoje mišljenje in uporablja svojo glavo, dejansko ločil se je od mame, nekako prerezal popkovino. Debelo leto je vsak teden obiskoval delavnico o osebnostni rasti in medosebnih odnosih ter se naučil imeti rad samega sebe, presenečena sem bila, da se je sploh sam domislil tega! Postal je samostojna osebnost in zato sva nekako začela čisto na novo, kot da tisto v preteklosti sploh ni bil on – pravzaprav res ni bil on, ker je bil takrat mamina senca.
Zdaj se imamo krasno, imam sicer veliko smolo s službo, ampak bomo “pregurali” tudi to :))))))))))))

Dopolnila sem 8 tednov ;)))))))

Naslednje srečanje bo z otročki!!!

Nisem vedela, kako naj se ti javim, zdaj pa sem videla tvojo slikico in se nisem mogla upreti :))))))))))))))))))) Ful sem vesela zate in za tvoja dva miška (malega in velikega) !!!!!!!!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~
nova
Uredništvo priporoča

:)))))))))))))) Ej … to me pa res res res veseli, da sta se pobotala. Se mi zdi, kot bi brala svojo zgodbo … :))) Saj veš tudi sama, kakšne probleme sem imela z mojim (večina je izvirala iz strahu do očeta … in posledično se je na isti način “bal” mene). Sicer sva bila narazen le dobra dva meseca, a sva se v tistem času oba tako spremenila, da sva postala drugi osebi oz. tisto kar sva v resnici. In sedaj šiba vse tako kot more … :)))) … in vidim, da je na vašem koncu tudi tako. No no … zgleda, da je bilo lansko leto res leto pobotanj … in letos otroci kar cvetijo … :)))) ;)))

Ja … definitivno, ko bo čas, se moramo zmeniti in narediti eno “družinsko” srečanje skupaj z našimi malimi (in tudi z manj malimi) pikci … :)))

Neverjetno koliko stvari se je spremenilo odkar smo začeti obiskovat ta forum, a?

Mimogrede … pogrešam vas vseh … :((((((((

Lp, Bgv

Oh, ko bi ti vedela, kako vas jaz vse pogrešam!!! S Tigrico sva vsaj preko sms-ov dnevno na vezi (dobiva se nekako na dva meseca), tebe srečujem le na forumu, kaj malega o LBeastu mi pove Tigrica, o ostalih pa pojma nimam :((((((( Sharky je menda srečno zaljubljen, Hop Cefizelj in Ace se imata zagotovo luštno s svojimi frocki. O Vodnarju, megaboyu, Eaglu, Ajdi in ostalih pa čisto nič ne vem…

Pa da ne boš slučajno Tigrici kaj omenila mojo nosečnost, ravno konec tega tedna se odpravljam k njej, ker ji hočem osebno povedati ;))) Preko sms-ov se mi ne zdi prav.

Ja, res se je ogromno spremenilo od naših začetkov na forumu… Srčno upam, da se resnično ob prvi možni priložnosti spet dobimo, ker sem se zelo navezala na vse vas, čudovito smo se ujeli, pa tako različni smo, kajne?

Pošlji malo vašega sončka še k nam ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Jaz sem se tudi s Tigrico brala nekaj malega prejšnji teden po mailu … o LBeastu tudi sama vem zgolj to, kar mi pove ona … Sharki mi sicer vsakodnevno pošilja maile (FW:), ampak da bi kakšno rekla, pa že dolgo ne … s Hopčiko se sicer bereva na forumih in ji čisto nič ne manjka … :))))) … in sestrca je baje tudi fajn … Megaboya sicer tu pa tam preberem na forumu … a še to bolj redko … ostali pa so kar nekam poniknili … :((( Hopči je sicer kak mesec nazaj klicala Vodnarja, da vidi kako je … pa je obljubil, da bo kaj počekiral forum … a ga ni bilo nič zasledit … zopet je čist poniknil.

Ja … res smo bili ta prava druščina … :))) … tako različni … a hkrati tako podobni. Bo res treba malo obnovit vse skupaj … se enkrat dobit, da sploh vidimo kako zgledamo … :))) ;))

A veš, da se je sonček sedaj tudi pri nas skril za en oblaček … :)))) … he he … Sam toplo pa je še vedno … (sicer zadnje čase je meni tko al tko stalno vroče … … … hormoni delujejo zgleda) :))))) ;)))

Nč … ko se vidita s Tigrico mi jo prav lepo lepo lepo lepo pozdravi!!!

Midve se pa tko al tko beremo tu, a ne? :))) ;))) Sedaj celo nekaj razmišljam o tem, kako bi si porihtala res internet doma … in mogoče!!!! mi bo celo uspelo … :))

Lp, Bgv

Torej navijam za “domači” internet ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tigrico bom pa definitivno pozdravila, samo da uspem skočiti do nje :)))))))))))))

Drži se in pobožaj buščka, sicer se pa itak bereva 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Tudi ti se drži in … tudi ti seveda pobožaj bušija in pazi nase!!!!! :))) ;)))

Lp, Bgv

Maaaaaaaaaaadonca, kaka krasna pupa!! Pa ful ti trebušček paše. Ja kam si pa tatoo skrila?? Sej še maš tistega krilatega samoroga, če se ne motim, al kaj je že bilo?

Lep dan ti želim.

:))))) ;)))) Tattoojček je še vedno na svojem mestu … zaenkrat skrit pod cunjicami, ampak mislim, da ga bom kaj kmalu kaj odkrila … (je namreč še vedno tam na desni lopatici) :))))

Lp, Bgv

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ma ku si lejpkana! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))) ;)))) … hi hi … jah no … Sej ti pa imaš tudi uno prejšnjo, a ne? :))))

Lp, Bgv

ja ja, ma ta je najlepša od vseh :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close