Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Brez splohnih odnosov

Brez splohnih odnosov

Pozdravljeni. S fantom sva skupaj 4 leta in tudi ziviva skupaj. Ze kaksne pol leta med nama ni spolnosti oz. ce je, je to enkrat na mesec, kar pa je zame premalo. Sam ne da pobude, ko pa jo dam jaz, pa me vedno zavrne na malo bolj neociten nacin (rece, da more pogledati tekmo ali pa da je utrujen) in ce se naprej vstrajam potem mi rece, da sem tecna. Nevem zakaj mu ni vec do odnosov in kaj naj naredim?
Hvala za odgovor.

Najboljše bo, da ga lepo popedenaš pred televizor, mu prineseš kaj za grizljati in kakšno pijačko, da bo gospodek zadovoljen, potem pa spedenaj še sebe in pojdi na čvek k prijateljici, ji pojamraj, kako si potrebna,se malo zjokaj, potem obe pošimfate svoje lenuhe,…ja, pa ja de, poišči si moškega, takega, ki te bo po…, ampak diskretnega, pa veliko uspeha želim

Odgovor na objavo uporabnika
B66x, 16.09.2021 ob 21:38

Pozdravljeni. S fantom sva skupaj 4 leta in tudi ziviva skupaj. Ze kaksne pol leta med nama ni spolnosti oz. ce je, je to enkrat na mesec, kar pa je zame premalo. Sam ne da pobude, ko pa jo dam jaz, pa me vedno zavrne na malo bolj neociten nacin (rece, da more pogledati tekmo ali pa da je utrujen) in ce se naprej vstrajam potem mi rece, da sem tecna. Nevem zakaj mu ni vec do odnosov in kaj naj naredim?
Hvala za odgovor.

 

Lej, to se ne bo spremenilo samo od sebe. Probaj ce se da pogovort. Dostikrat to pomaga. Ce ne se pa moras odlocit. Je ok?

nova
Uredništvo priporoča

Sem se ze probala pogovort in mu povedati svoje stalisce, pa se vedno ni nic drugace… nevem kaj storiti se

Odgovor na objavo uporabnika
B66x, 18.09.2021 ob 20:35

Sem se ze probala pogovort in mu povedati svoje stalisce, pa se vedno ni nic drugace… nevem kaj storiti se

Vcasih se ne prime na prvo zogo. Prosim men na ljubo 🙂 probaj se pogovort se enkrat

Si še tu?

Sem tukaj.. veckrat sem mu to ze omenila, da me moti. Pa tudi na sploh mi ne posveca nobene pozornosti- nikamor ne zeli z mano, tudi ko sva doma bulji v telefon in ne komunicira sploh z mano… ga pa moti, ce grem ven brez njega

Odgovor na objavo uporabnika
B66x, 19.09.2021 ob 12:45

Sem tukaj.. veckrat sem mu to ze omenila, da me moti. Pa tudi na sploh mi ne posveca nobene pozornosti- nikamor ne zeli z mano, tudi ko sva doma bulji v telefon in ne komunicira sploh z mano… ga pa moti, ce grem ven brez njega

Ojoj… Nevem kaj naj recem… Kam pa gres ven? Zvecer tudi?

Pa greva midva skupaj ven?

Ponavadi samo cez dan

Odgovor na objavo uporabnika
B66x, 19.09.2021 ob 17:22

Ponavadi samo cez dan

Začni z večernimi izhodi 🙂 Mogoče ne lih do jutra, do polnoči pa že. Če ga to ne premakne pol ne vem kaj bo. Imaš kam?

Zvecer mi dovoli biti zunaj samo do 10h ce ne je vse narobe

Odgovor na objavo uporabnika
B66x, 19.09.2021 ob 22:42

Zvecer mi dovoli biti zunaj samo do 10h ce ne je vse narobe

Dovoli? Kako? Pa saj si polnoletna. Razumem pa, da mu ni vsec… Te lahko poklicem ker nekih stvari ne bi javno?

Ker nepismenež je skracal naslov teme jezus kristus

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close